Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

A ja po tym jak ostatnio się wkurzyłem i z 40 paczek nie wypadło mi nic wartego uwagi i przestałem grać (pomógł mi przy tym pad, który się zepsuł) już powoli się przymierzam do kupna pada (niby pod NBA ;)) i pewnie po demie się skuszę na grę. Obym tylko w tym roku wytrzymał bez wydawania ogromnego hajsu w początkowej fazie na lepszych zawodników. W którymś momencie zeszłej fifki miałem ponad 500k i większość zarobiona na sprzedawaniu kart z zyskiem 150-400 ;]

Odnośnik do komentarza

Panowie, gracie już w ten tryb fabularny, jak idzie?

 

To chyba, żaden spoiler, wiec opowiem jak to u mnie wyglądało i jestem ciekaw czy wszędzie jest tak samo czy faktycznie umiejętności, treningi i rozmowy mają wpływ na karierę.

 

 

Zacząłem od strzelenia tego karnego, potem w meczu testowym zagrałem bardzo dobrze, gol i asysta chyba łącznie, treningi b. dobrze, byłem pierwszy z wszystkich punktowo. Miałem do wyboru wszystkie kluby z Premiership. Ulubiony wziąłem Arsenal (pokój mam w barwach, a na ścianie plakat z Hazardem z Chelsea:P), ale chciałem grać od razu, więc wybrałem Crystal Palace. Świetnie sprawdziłem się w tournee w Ameryce.

 

W debiucie wszedłem w 60 minucie i strzeliłem gola i zaliczyłem asystę w meczu z Liverpoolem. Ani razu potem nie zagrałem w pierwszym składzie, ale jak wchodziłem z ławki to grałem zawsze dobrze, raz mi nie wyszło i miałem średnią 6.0. Zadania są czasem dziwne, bo ustawia mnie jako LP, a każe strzelić gola, a potem jako N i każe asystować... Szkoda, że interakcja jest z asystentami, a nie trenerami :/. Jak już byłem tyci tyci od suwaka pierwszego składu to... wypożyczyli mnie do Championship, miałem do wyboru Norwich, Aston Villę i Newcastle i wziąłem Sroki. W debiucie wszedłem w 60 minucie, strzeliłem dwa gole i zaliczyłem dwie asysty :D.

 

Teraz mam zagrać w pierwszym składzie na meczu pucharowym.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...