Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY

Rekomendowane odpowiedzi

Takze nie 'jarac' sie tak na nowa Fife, lepiej sciagnac update skladow do 07 i cieszyc sie tym samym za darmo. Bo, powiedzmy szczerze - jesli w pelnej wersji nie zostana poprawione uciazliwe babole, to nie ma sensu wydawac 60-100zl na nowe sklady i koszulki. Teraz pozostalo czekac na dzielo od Konami.

Do-kła-dnie.

Apdejt składów, kilka dodatków graficznych i ten gameplay, którego wrzuciłem kilka postów wyżej i to zupełnie inne 07 ;)

EA jak na razie robi wszystko, by się nie narobić, a zgarnąć kasę. Bo pewno "fanatycy" Fifa i tak to kupią.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szkoda, ze w tym demie nie ma możliwości grania jednym zawodnikiem :/ Miałem cichą nadzieję, że będzie to możliwe. Ciekawe jak to będzie wyglądało.

A tu ciekawostka, screeny z nowego FIFA Managera:

http://www.gry-online.pl/s026.asp?ID=5704

Wygląda to nawet ciekawie :-k

Według oficjalnej strony EA FIFA Manager będzie w polskiej wersji językowej. Pewnie w demie nie będzie naszego języka, a szkoda...

Chyba we większości gier od ea sports (nfl,nba,nhl..) jest możliwość gry jednym zawodnikiem tylko nie w fifie ;/, nawet w pes można. A co do fifa manager to z tego co pamiętam rok temu też miało być po polsku, ba było nawet sprzedawane ze znaczkiem PL ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Szkoda, ze w tym demie nie ma możliwości grania jednym zawodnikiem :/ Miałem cichą nadzieję, że będzie to możliwe. Ciekawe jak to będzie wyglądało.

Według oficjalnej strony EA FIFA Manager będzie w polskiej wersji językowej. Pewnie w demie nie będzie naszego języka, a szkoda...

Chyba we większości gier od ea sports (nfl,nba,nhl..) jest możliwość gry jednym zawodnikiem tylko nie w fifie ;/, nawet w pes można. A co do fifa manager to z tego co pamiętam rok temu też miało być po polsku, ba było nawet sprzedawane ze znaczkiem PL ;P

Kurcze spodobał mi się ten manager :kekeke: możliwe, że się skusze :keke:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O polskiej wersji FIFA Managera pisze nawet na oficjalnej stronie gry

http://www.fm07.de/en/

więc chyba to jednak prawda :-k

Jest nawet zakładka o nowych rzeczach w grze w języku polskim

http://www.fm07.de/en/index.php?menu=fm08&...fm08featurespol

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze można powiedzieć że KONAMI nie potrzebnie aż tak się starało, ponieważ FIFA już im nie dorasta do pięt.

Jeszcze nie grałem w nowego PES'a ale juz mogę powiedzieć że FIFA przegrała.

Jeżeli EA chcę pobić PES'a to będzie sie musiało tak napracować żeby FIFA nie wychodziła przez 3 lata i dopiero zauważylibyśmy jakieś większe różnice.

A póki co to EA ma gó*** do gadania, ale żeby nie było że się wyżywam na FIFIE, to powiem to już kwestia gustu.

Bye Bye FIFA, Now PES !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mam pytanie jak w 07 wystawić określonego gracza na listę transferową??

POMOCY!!!!

A w instrukcji/poradniku nie ma tego ? :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
CYTAT(dariusz_spocinski @ 2007-09-07, 16:09)

POMOCY!!!!

A w instrukcji/poradniku nie ma tego ?

Gdybym to znalazł nie pytał bym się chyba logiczne nie sądzisz???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
CYTAT(dariusz_spocinski @ 2007-09-07, 16:09)

POMOCY!!!!

A w instrukcji/poradniku nie ma tego ?

Gdybym to znalazł nie pytał bym się chyba logiczne nie sądzisz???

Wystarczy troszkę poszukać - http://forum.idg.pl/lofiversion/index.php/t98991.html

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponawiam czyjeś pytanie o update do Fify 07, najnowszy :)

Btw., mi demko nie działa :( Gdy włączam mam tylko czarny ekran i nic sie nie dzieje..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Btw., mi demko nie działa :( Gdy włączam mam tylko czarny ekran i nic sie nie dzieje..

Spróbuj ściągnąć jeszcze raz(najlepiej z filefronta)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No gra wygląda świetnie i chyba najpierw kupie FIFAM 2008 a dopiero potem FMa ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I jak? Macie nową FIFĘ? Jak wrażenia? Warto kupić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Grałem chwilkę u kumpla zapatrzony na FIFĘ, którą sie zachwycał. Mnie nie powaliła. Nie wiele zmieniono, Prócz menu, i dodania tej nowej opcji i składów to małe detale. Jednak mała ewolucja w przód. Za tę cenę odradzam. To chyba, że lubisz FIFĘ.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja niestety nawet nie spróbuje tej gry. Wymaga ona DirectX 9.0c, którego nie obsługuje moje GeForce MX...

Imho zna ktoś wymagania FifyManagera?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

TBH AFAIK to będą takie jak te dema, a zatem:

Minimalne wymagania sprzętowe, niezbędne do odpalenia dema, to:

* Procesor: 1,3 Ghz
* Pamięć: 256 MB (zalecane 512 MB)
* Karta graficzna: 64 MB, kompatybilna z DirectX9.0c
* Dysk twardy: 1 GB wolnej pamięci
* Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX9.0c
* Mysz, Klawiatura
* System operacyjny: Windows XP SP2, Windows 2000 SP4, Windows Vista

BTW. polecam lekturę objaśnień skrótów internetowych, bo IMHO do zdania pytającego nijak mi nie pasuje -> http://krzywish.republika.pl/skroty.htm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie wiem jak bylo w 07 ale 08 prawie w ogole sie nie rozni od 06 - jedyne co to troche wiecej przypadkowych zagran, nieskutecznych podan, etc... duzo mniej dryblingow itd.

a, i jeszcze jedno - na wyzszych poziomach trudnosci pilkarze z Twojej druzyny maja off the ball = -1 :/

no i duzo jest meczy typowo efemowych: ciśniesz, a przegrywasz ;] ale to dopiero na wyzszych poziomach trudnosci

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta