Skocz do zawartości

Seria FIFA z EA Sports


Rekomendowane odpowiedzi

TRochę ciemne są te screeny. Graficznie całkiem całkiem, ale czy grawalność będzie taka sama jak w pesie :-k Wątpię :keke:

 

Odnoszę wrażenie, że i na Piecu zobaczymy taką grafę...W intrze :keke:

 

Dopóki EA nie zacznie się starać (bo na razie robi wszystko w myśl zasady "kasa misiu, kasa") to nie ma szans zepchnąć PESa z piedestału :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Porażka :lol:

w 06 i 07 nie grałem złamanej minuty...

 

- piłka jest dwa razy większa od głów niektórych zawodników, od reszty tylko o raz

- zawodnicy ciągle biegają zupełnie nienaturalnie )najlepiej jak po strzelonym golu włącza im się motorek)

- piłka przy dryblingu czy prowadzeniu piłki ciągle jest przyklejona do nogi

- przy stałych fragmentach wykonawca stoi w postaci garbatego anioła

- po uderzeniach/dośrodkowaniach ze stałych fragmentów piłka leci jakoś flegmatycznie, za to po strzałach z gry leci, że kamera nie nadąża

- wysoko zagrywane piłki po spadnięciu i odbiciu od murawy leeeeecą prawie tak samo wysoko

 

tak na szybko, po dwóch połówkach...

 

 

są też rzeczy, który nawet mi się moga przypasc mi do gustu:>

- niektóre strzały sytuacyjne

- niektóre upadki po faulach

- możliwosc ruchu bramkarzem na linii podczas rzutów karnych

Odnośnik do komentarza
- zawodnicy ciągle biegają zupełnie nienaturalnie )najlepiej jak po strzelonym golu włącza im się motorek)

 

true

 

- piłka przy dryblingu czy prowadzeniu piłki ciągle jest przyklejona do nogi

 

true

 

- przy stałych fragmentach wykonawca stoi w postaci garbatego anioła

 

Nie tylko wtedy. Wystarczy spojrzeć na bramkarza :lol:

 

- po uderzeniach/dośrodkowaniach ze stałych fragmentów piłka leci jakoś flegmatycznie, za to po strzałach z gry leci, że kamera nie nadąża

 

nie zauważyłem.

 

- wysoko zagrywane piłki po spadnięciu i odbiciu od murawy leeeeecą prawie tak samo wysoko

 

Taa...

 

 

- możliwosc ruchu bramkarzem na linii podczas rzutów karnych

 

Przecież to nie nowość :P

Ale wiem, wspominałeś, że nie grałeś w poprzednie Fifki :P

 

Dziś pograłem nieco dłużej i nadal podtrzymuje swoje zdanie - Fifa 07 z dodatkami graficznymi wygląda o niebo, a nawet i dwa, lepiej. Publika znów jest z kartonu, na dodatek "kibice" są jakoś tak nienaturalnie rozjaśnieni. Po murawie widać, że to kilka tekstur, a nie boisko [zresztą, oryginalna murawa do 07 wygląda IDENTYCZNIE]. Znów praktycznie każdy strzał z dystansu leci wysoko nad bramką (przy uderzeniu z pierwszej jest to zrozumiałe, ale po rajdzie świetnego napastnika?).

A na dodatek nie wiem co to za geniusz ustawił "zmianę" zawodników na "Q" :rotfl:

Żeby nie było, że wsio jest źle. Bramkarze zachowują się sensownie. Nie ma już takich sytuacji, że nasz napastnik wpada rozpędzony w pole karne, a goalie stoi na linii i dopiero po jakimś czasie ŁA-SKA-WIE ruszy dupę do piłki. I bardzo dobrze.

Gameplay? Może być. Jest "nieco" lepszy od tego z 07 (oczywiście mam na myśli oryginalny, bo do tych stworzonych przez fanów nie dorasta), lecz i ma kilka wad. Zwłaszcza to, co już zauważył Millo. Biegają bardzo nienaturalnie, widać to zwłaszcza, gdy GK rywali wykopuje piłkę z piątki, a nasz napastnik się cofa (to jest lol nad lole :lol: Tak śmiesznie skacze z jednej nogi na drugą).

 

Cóż można rzec :] O ile PES jakoś się rozwija, to Fifa stoi - wrrrróć! Idzie, ale pod prąd.

Odnośnik do komentarza

Co do karnych...

W jednym spotkaniu, znaczy w połówce spotkania umyślnie sprokurowałem 5 rzutów karnych, żeby zrobic test.

Prz każdym z nich przesuwałem się na linii bliżej jednego ze słupków (mniej więcej w połowie między środkiem, a połową linii bramkowej) i co zrobił CPU? Za każdym razem strzelał tam gdzie zostawiłem więcej miejsca :lol:

Niby to logiczne, ale w ten sposób daje duuuużo większe szanse na obronę jedenastki. Zostaje zdecydowac czy rzucic się nisko czy w górę. Ja akurat pięc razy trafnie oceniłem zamiary strzelającego i VV stał się małym Borucem :P

Możecie sprawdzic czy tylko u mnie ten CPU takie babole wali...

 

Czekam na nową odsłonę PES i mam nadzieję, że KONAMI znów zrobi krok do przodu i powiększy i tak już dużo różnicę w jakości obydwu tytułów...oczywiście na korzyśc PES...

 

Najlepszy byłby jednak złoty środek między PES, a FIFA, no może z przewagą japońskiej kopanki ;]

 

To czego chyba najbardziej zazdroszczę w grze EASports i chciałby, żeby znalazło sie w PES to długosc replay :o dla ludzi, którzy bawią się w nagrywanie swoich wyczynów to raaaaaaj :)

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze w tym demie nie ma możliwości grania jednym zawodnikiem :/ Miałem cichą nadzieję, że będzie to możliwe. Ciekawe jak to będzie wyglądało.

 

A tu ciekawostka, screeny z nowego FIFA Managera:

http://www.gry-online.pl/s026.asp?ID=5704

Wygląda to nawet ciekawie :-k

Według oficjalnej strony EA FIFA Manager będzie w polskiej wersji językowej. Pewnie w demie nie będzie naszego języka, a szkoda...

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś wolał to podrzuce jeszcze mirror z rapida:

 

#1

#2

#3

#4

#5

 

W gameplay'u nie zauwazylem prakycznie zadnych zmian w stosunku do edycji 07. Byc moze SI konstruuje teraz nieco lepsze akcje, nieco zmieniono strzaly z dystansu (jeszcze trudniej sie strzela), ale tego nie mozna nazwac nawet kosmetycznymi zmianami. Takze nie 'jarac' sie tak na nowa Fife, lepiej sciagnac update skladow do 07 i cieszyc sie tym samym za darmo. Bo, powiedzmy szczerze - jesli w pelnej wersji nie zostana poprawione uciazliwe babole, to nie ma sensu wydawac 60-100zl na nowe sklady i koszulki. Teraz pozostalo czekac na dzielo od Konami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...