Skocz do zawartości

San Marino for FM 08


polon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Przedstawiam wam mój pierwszy tego typu dodatek, a mianowicie dwie ligi San Marino, puchar i superpuchar tego kraju do Football Managera 2008.

Do poprawnego działania bazy potrzebny jest patch 8.0.2. Instrukcja instalacji w pliku readme.

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone! Kopiowanie, rozpowszechnianie, publikowanie bez wiedzy i zgody autora ZABRONIONE!!!

Wszelkie uwagi dotyczące działania oraz błędów dodatku są mile widziane. Bezproblemowo baza powinna działać na angielskiej i polskiej wersji językowej gry.

 

 

http://rapidshare.com/files/251381913/San_..._FM_08.rar.html

 

 

Jedynym zauważonym przeze mnie błędem jest to, iż w pierwszym sezonie w pucharze San Marino grają drużyny słowackie. Ma ktoś pomysł jak usunąć ten mankament?

 

Życzę miłej gry!!!

Polon

Odnośnik do komentarza
Witam!!!

Przedstawiam wam mój pierwszy tego typu dodatek, a mianowicie dwie ligi San Marino, puchar i superpuchar tego kraju do Football Managera 2008.

Do poprawnego działania bazy potrzebny jest patch 8.0.2. Instrukcja instalacji w pliku readme.

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone! Kopiowanie, rozpowszechnianie, publikowanie bez wiedzy i zgody autora ZABRONIONE!!!

Wszelkie uwagi dotyczące działania oraz błędów dodatku są mile widziane. Bezproblemowo baza powinna działać na angielskiej i polskiej wersji językowej gry.

 

 

http://rapidshare.com/files/251381913/San_..._FM_08.rar.html

 

 

Jedynym zauważonym przeze mnie błędem jest to, iż w pierwszym sezonie w pucharze San Marino grają drużyny słowackie. Ma ktoś pomysł jak usunąć ten mankament?

 

Życzę miłej gry!!!

Polon

 

z tego co wiem, jest to blad kodu gry i w drugim sezonie wszystko powinno byc juz dobrze. poza tym ten post powinien byc w dziale "dodatki".

Odnośnik do komentarza

Dalbym sobie reke uciac, ze odpowiadalem na to pytanie wczoraj. Nie mialbym reki :-k

To zaden blad gry. Wystarczy podmienic kluby z nizszych lig slowackich na druzyny sanmarynskie, z tym, ze moze byc to dla Ciebie spory problem (skad tyle druzyn?). Dlatego tez mozesz po prostu nadac im fikcyjne nazwy i zmienic ich narodowosci.

Odnośnik do komentarza

Tak odpowiadałeś w dziale dodatki.

 

 

Dalbym sobie reke uciac, ze odpowiadalem na to pytanie wczoraj. Nie mialbym reki

To zaden blad gry. Wystarczy podmienic kluby z nizszych lig slowackich na druzyny sanmarynskie, z tym, ze moze byc to dla Ciebie spory problem (skad tyle druzyn?). Dlatego tez mozesz po prostu nadac im fikcyjne nazwy i zmienic ich narodowosci.

 

 

Zrobiłem to! Możesz ściągnąć jak mi nie wierzysz i przekonać się. Myślę, że to niestety jak podpowiedzial Zimny błąd kodu gry.

Odnośnik do komentarza

http://www.sendspace.pl/file/9713e3aecffe6562f63f972

 

Poprawiona wersja dodatku, który umożliwia grę w dwóch ligach San Marino oraz w pucharze i superpucharze tego maleńkiego państwa.

 

Zmiany w nowej wersji:

-udało mi się dzięki pomocy Lucasinha usunąć błąd z pucharem San Marino i teraz już od pierwszego sezonu grają w nim drużyny z tego kraju,

-poprawiłem historię rozgrywek Ekstraklasy San Marino.

 

Do poprawnego działania bazy potrzebny jest patch 8.0.2. Instrukcja instalacji w pliku readme.

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone! Kopiowanie, rozpowszechnianie, publikowanie bez wiedzy i zgody autora ZABRONIONE!!!

Bezproblemowo baza powinna działać na angielskiej i polskiej wersji językowej gry.

 

 

Ponownie życzę miłej gry!!!

Polon

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
  • 1 rok później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...