Skocz do zawartości

Planetarium Football Star


FMista

Rekomendowane odpowiedzi

Marzy?e? o za?o?eniu stroju swojego ulubionego zespo?u i udowodnieniu na boisku ile jeste? wart?

 

Football Star to gra gdzie w?a?nie Ty jeste? graczem!

 

To Ty zdecydujesz do jakiego klubu do??czysz, ustalisz harmonogram treningu, poznasz kumpli z zespo?u, b?dziesz dawa? wywiady, b?dziesz robi? zakupy w sklepie, by poprawi? morale i poziom ?ycia. To, a tak?e wiele innych opcji, g?ównie po to, by? móg? zosta? najlepszym pi?karzem jakiego ?wiat widzia?!

 

A wszystko to na Twojej przegl?darce internetowej za darmo, 24 godziny na dob?, 7 dni w tygodniu! Footstar jest aktualnie dost?pny w 46 ró?nych krajacg w 23 j?zykach. Jako ?e gry serii Planetarium Games maj? to do siebie, ?e rozwijaj? si? niebywale dynamicznie, wi?c wci?? poszerzamy gam? pa?stw i dost?pnych j?zyków. Je?li Twojego nie ma na li?cie - po prostu daj nam znac

 

No? To na co czekasz?! S?dzia ju? czeka na pierwszy gwizdek, a zniesmaczeni kibice tylko czekaj? by spu?ci? Ci ?omot! Do??cz teraz! Poczuj zapach potu z szatni!

 

Brzmi zach?caj?co, nieprawda?? Oto link: http://www.footstar.org

Odnośnik do komentarza

Mi konto aktywowali po kilku godzinach, wiec az tak zle nie jest :)

 

Gra jest na prawde ciekawa, trzeba tylko znalezc odpowiednich ludzi, ktorzy pomoga na starcie. Ja trafilem do druzyny prowadzonej przez zywego gracza (KP Sopot) i naprawde jest fajnie, manager pomaga mi ustalis trening itp.

Odnośnik do komentarza
Btw. o Jakie zarobki prosi?e??

 

W kontrakcie Vend ma wpisane 4000 z?.

 

Ja zarejestrowa?em si? w tej grze ju? kilka miesi?cy temu, niestety zmiany, które wprowadzaj? twórcy nie id? moim zdaniem w dobrym kierunku. Wprowadzaj? oni dodatki dotycz?ce ?ycia prywatnego, a nie poprawi?j? np. silnika meczowego, który wymaga dopracowa?. Nie mniej jednak jest to chyba najlepsza obecnie gra, w której mo?na si? wcieli? w zawodnika i rozwija? jego umiej?tno?ci. Dru?yna, jak? reprezentuje to Ziomki, graj?ca w lidze C-4, moja pozycja to lewy pomocnik.

Odnośnik do komentarza
Nigdzie nie chca mnie przyjac;/

 

Najlepiej zacznij od dru?yny bota, jak tak rozpoczyna?em przygod? z Planetarium Football Star. Co prawda w niej skille wolniej wzrastaj? i pensj? b?dziesz mia? na pewno mniejsz? ni? w dru?ynie gracza, ale masz zdecydowanie wi?ksz? szans? na gr?, a poza tym na 100% Ci? tam przyjm?. Poza tym, jak poprawisz skille to ju? b?dziesz mia? du?e szanse na gr? w klubie kierowanym przez ?yw? osob?.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

widze,ze temat martwy? moze uda sie go ozywic? ;]

 

za 2 dni beda wielke zmieny w FSie - pojawia sie reprezentacje i mistrzostwa swiata ;]

ludziska rejestrujcie sie ;]pare osob pewno sie wciagnie na tyle aby popraowadzic wlasny team -daje to nawet wieksza frajde niz w FMie czasem - walka o pozycje z zywymi rywalami oraz negocjacje z zywymi ludzmi a nie linijkami kogu sa ciekawsze ;]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zgadzam się całkowicie. Gra bardzo fajna, a teraz do repry można się załapać, jeśli będziecie grać w drużynie prowadzonej przez żywego gracza. Ja nie mam szans an reprezentację, bo jestem jedynie rezerwowym, ale za to w drużynie która awansowała do Ekstraklasy :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
Gra jest bardzo fajna. Gram w nią od marca i mi się bardzo podoba. Jestem w zespole Racovia (liga C-14). Zarabiam tam 3000 zł.

Coś Ci niską tą pensje dali :> Weź troche ponegocjuj z menago :)

 

Powiem tylko, że lepiej pierw podtrenować skille, bo po przekroczeniu wieku 21 lat już tak dużo skilli nie przybywa ;)

 

Taa ale jak chce się grać w reprze to trzeba też troche expa nabić :)

 

Ja gram w Heart of Lions (B-4) i zostałem powołany (jeszcze nieoficjalnie) do repry U-18 :jupi: Polecam wszystkim tą gre :)

Odnośnik do komentarza
Gra jest bardzo fajna. Gram w nią od marca i mi się bardzo podoba. Jestem w zespole Racovia (liga C-14). Zarabiam tam 3000 zł.

Coś Ci niską tą pensje dali :> Weź troche ponegocjuj z menago :)

 

Jestem juniorem, a juniorom Racovia płaci max 3000 zł ;) wcześniej miałem jedyne 1500 zł dopiero po przedłużeniu kontraktu dostałem podwyżkę ;)

Odnośnik do komentarza
Gra jest bardzo fajna. Gram w nią od marca i mi się bardzo podoba. Jestem w zespole Racovia (liga C-14). Zarabiam tam 3000 zł.

Coś Ci niską tą pensje dali :> Weź troche ponegocjuj z menago :)

 

Jestem juniorem, a juniorom Racovia płaci max 3000 zł ;) wcześniej miałem jedyne 1500 zł dopiero po przedłużeniu kontraktu dostałem podwyżkę ;)

 

No to nieźle tam naciągają juniorów... U graczy z pola to jeszcze nie taka duża strata bo macie 6 treningów drużynowych (jeśli jest wogóle TT dla GK :> ), natomiast GK powinni jak najszybciej nazbierać na trenera indywidualnego i to na jak najwyższy poziom (ja niedawno skończyłem 18lat i zarabiam 10tyś - 3 poziom trenera).

 

BTW. Dziś rano dostałem oficjalne powołanie na mecz z Argentyną ;) Jednak zagram tylko 45min ponieważ trener powołał takżę drugiego GK (z tego samego dnia co ja,tyle samo skilli, ale mniejszy exp). Trzeba pokazać na co mnie stać ,aby trener wiedział kogo powoływać :keke: Także myśle o FS Fanie (dzięki pakietowi gold możemy założyć swoją drużyne) :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...

Widzę, że gra się nie za bardzo przyjęła na forum. A szkoda, bo coraz więcej jest klubów, piłkarzy i bardzo ładnie się rozwija. Bardzo dobry internetowy manager piłkarski :)

 

Jestem asystentem w Livinterusie FC.

 

Tu macie adres stronki naszego klubu ;)

http://livinterus.futbolowo.pl

 

Zapraszam do rejestracji na footstarze :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Minęło tyle lat, a ja nadal w to gram, ale widzę, ze to się tu nie przyjęło. Więc może jeszcze spróbuje kogoś namówić na grę. Dzisiaj jest początek nowego sezonu, a to jest najlepszy czas na rejestrację. www.footstar.org Gra się bardzo rozwinęła od ostatniego postu tutaj. Wprowadzono drużyny miejskiej, klubowe rozgrywki kontynentalne takie jak Liga Mistrzów, Liga Zdobywców Pucharów, Puchar Kontynentalny.

 

Sam jestem jednym z założycieli i managerów najsilniejszej drużyny w lidze, która od wielu sezonów nie ma sobie równych w Polsce i jest kilkukrotnym mistrzem kraju. W Lidze Mistrzów niestety zawsze odpadamy w 1/4 xD Pech jak nic. Byłem managerem reprezentacji Polski u18 oraz managerem pierwszej reprezentacji, gdzie na Mistrzostwach Świata doszliśmy też do ćwierćfinału. Ponadto jestem Language Administratorem tej gry czyli odpowiadam za jej tłumaczenie z angielskiego na polski, ale nie płacą mi za to niestety :P

 

Tutaj jest adres fanpejdża mojej drużyny na fb: https://www.facebook.com/pages/FC-Livinterus/230112063729025?ref=ts&fref=ts

Tu adres mojej drużyny w grze http://www.footstar.org/ver_equipa.asp?equipa=1859&mmm=1

A tu mojego zawodnika: http://www.footstar.org/ver_jogador.asp?jog_id=56174&mmm=1

 

W razie czego służę wszelką pomocą nowym graczom. Mamy tak świetnie rozwiniętą sieć zespołów-farm, w różnych miejscach fsowego świata, ze możemy zagwarantować trening na każdą pozycję i zdobycie wielu dodatkowych obywatelstw, co znacznie ułatwia możliwości w grze :P

 

Trochę spamerski post, ale zapraszam do rejestracji :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...