Skocz do zawartości

ME 2012 Polska - Ukraina


Rekomendowane odpowiedzi

Czy wszyscy dostaliście już maila z uefa, o treści:

"Drogi Kibicu,

Pragniemy poinformować, iż otrzymaliśmy przelew bankowy na wskazaną w aplikacji kwotę XX,- PLN."

 

Nie wiem czy zbieg okoliczności, ale za aplikację zapłaconą z konta bankowego z danymi na aplikacji mail doszedł, a za aplikację zapłaconą z konta bankowego osoby trzeciej nie. Jak to jest u Was?

Odnośnik do komentarza

Czy wszyscy dostaliście już maila z uefa, o treści:

"Drogi Kibicu,

Pragniemy poinformować, iż otrzymaliśmy przelew bankowy na wskazaną w aplikacji kwotę XX,- PLN."

 

Nie wiem czy zbieg okoliczności, ale za aplikację zapłaconą z konta bankowego z danymi na aplikacji mail doszedł, a za aplikację zapłaconą z konta bankowego osoby trzeciej nie. Jak to jest u Was?

Coś moze w tym być. Ja nic nie dostałem, a z mojego konta było wysysyłane pieniądze za bilet formalnie na kogoś innego.

Odnośnik do komentarza

Zapytałem z poziomu FAQ o jedną taka płatność. Odpisali: tak pieniądze doszły, aplikacja zapłacona - przecież maila wysłaliśmy tydzień temu.

Tak więc burdel mają z mailami i nie wysłali do wszystkich. Zapytaj abyś miał pewność, ale na 99.99% kasa doszła i jest ok.

Odnośnik do komentarza

Zapytałem z poziomu FAQ o jedną taka płatność. Odpisali: tak pieniądze doszły, aplikacja zapłacona - przecież maila wysłaliśmy tydzień temu.

Tak więc burdel mają z mailami i nie wysłali do wszystkich. Zapytaj abyś miał pewność, ale na 99.99% kasa doszła i jest ok.

A jak długo czekałeś na odpowiedź? Ja wysłałem pytanie w piątek, na razie bez odzewu :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

za PAP;

Bilety na mecze reprezentacji Polski w przyszłorocznych mistrzostwach Europy z puli, którą PZPN otrzyma od UEFA, będą dostępne jedynie dla członków oficjalnego Klubu Kibica RP - poinformowano na jego stronie internetowej.

 

Do członków Klubu Kibica trafi po kilka tysięcy wejściówek na mecze biało-czerwonych w fazie grupowej. W przypadku awansu do ćwierćfinału drużyny trenera Franciszka Smudy - według rzecznika Klubu Kibica Jacka Kalinowskiego - będzie ich więcej.

 

Zamówienie będzie można złożyć od 12 grudnia 2011 do 29 lutego przyszłego roku. Każdy chętny będzie mógł złożyć aplikację na maksymalnie dwa bilety. W momencie składania wniosku, trzeba posiadać aktywny numer karty Klubu Kibica RP. Aplikacja będzie dostępna na stronie internetowej UEFA.

 

Jeśli zapotrzebowanie na bilety przekroczy ich liczbę, UEFA przeprowadzi losowanie w celu wyłonienia nabywców biletów.

 

"Dokładna liczba biletów oraz ich podział na konkretne mecze zostaną zatwierdzone przez zarząd PZPN po grudniowym losowaniu grup turnieju finałowego. Wtedy też zarząd zdecyduje o tym, ile wejściówek trafi do okręgowych związków, sponsorów, itp." - powiedziała PAP rzeczniczka prasowa związku Agnieszka Olejkowska.

 

Jak wyjaśniła, współpraca z UEFA wynika z chęci uniknięcia polskich pośredników. "Boimy się, że przy olbrzymim zainteresowaniu kibiców mogłyby się pojawić jakieś problemy technologiczne. System UEFA jest sprawdzony, także przez polskich fanów. Oni wiedzą, jak się po tym portalu poruszać" - dodała.

 

"Dlaczego tylko członkowie Klubu Kibica będą mieć szansę na bilet? Chcemy w ten sposób nagrodzić lojalność tych, którzy poddali się weryfikacji, którzy są wierni reprezentacji, jeżdżą za nią po świecie. Już wejściówki na towarzyskie spotkania z Meksykiem i Niemcami były dystrybuowane za pośrednictwem tego klubu. W przyszłości jego członkowie będą mogli liczyć na dodatkowe atrakcje, m.in. rabaty, informacje esemesowe jak dojechać na stadion, jakich dróg unikać, itp." - poinformowała Olejkowska.

 

Opis sposobu składania zamówień, zasady loterii biletowej UEFA, lista nabywców, sposób dystrybucji biletów oraz wszelkie istotne informacje dostępne będą w odpowiednich terminach na stronach UEFA, a także poprzez portale KlubKibicaRP.pl i pzpn.pl.

 

Przed poprzednimi ME - w 2008 roku w Austrii i Szwajcarii - PZPN jako federacja, której reprezentacja uczestniczy w turnieju, otrzymał od UEFA ponad 21 742 bilety na fazę grupową. Stadiony, na których mieli grać biało-czerwoni, były jednak mniejsze niż w Polsce. Do publicznej sprzedaży trafiło 36 procent tej sumy, resztę związek rozdzielił wśród działaczy, sponsorów czy okręgowych ZPN. Dystrybucję przeprowadził serwis kupbilet.pl.

 

Powstały w lipcu tego roku Klub Kibica RP zrzesza obecnie ponad 22 członków. "Kolejne trzy tysiące zgłosiło akces i czekamy aż uiszczą opłatę członkowską niezbędną do wyrobienia karty. Wynosi ona 32 złote na trzy lata" - wyjaśnił Kalinowski.

 

Na Euro-2012 UEFA przygotowała łącznie 1,4 mln biletów. 41 procent z tej sumy, czyli około 575 tysięcy, znalazło nabywców wiosną tego roku w drodze losowania. Liczba zgłoszeń wyniosła 12 149 425, a aplikacje pochodziły z 206 krajów.

 

Do federacji, których reprezentacje zagrają na boiskach Polski i Ukrainy, trafi 31 proc. ogólnej liczby wejściówek, czyli ok. 450 tys. Resztę UEFA podzieli wśród sponsorów, zaproszonych gości i nabywców pakietów biznesowych. Bilety kosztują od 30 do 600 euro.

 

22 członków? Chyba coś się pomyliło im. Znaleźli sobie sposób na wyłudzeniu kilku mln pln jak np milion aplikacji będzie złożonych. I tak pewnie z 40% z puli trafi do ludzi.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem zdjęcia z otwarcia stadionu olimpijskiego w Kijowie i naprawdę ładnie im wyszedł. Mam bilety na 1/4, które niby chciałem sprzedać...ale może jednak warto by było się tam wybrać. Całkiem przyjemny wyjazd by mógł być. Czy byliby ewentualni chętni na taka imprezę? Bilet kosztuje w cat 3 160pln + kurier bodaj 40pln z uefa. Jestem w stanie załatwić każdą ilość biletów w cenie nominalnej (200pln) na legalu 100%. Jest bezpośredni pociąg z Poznania co jedzie 20h. Ja/my raczej pojedziemy z Gdańska przez Warszawę z poprzedniego 1/4 rozgrywanego dzień wcześniej, dokładnie jeszcze logistycznie nie wiem. Na razie tylko chciałem się dowiedzieć czy ktoś by był chętny na taki mały wyjazd?

Odnośnik do komentarza

do przemyslenia jeszcze. Napewno ciezko bedzie juz z noclegiem, ale jechac taki kawal to wiadomo, ze cos zwiedzic trzeba.

mecz jest 24.06, wcześniej mam 1/4 w Wawie 21.06 i Gdańsku 22.06...a 28.06 1/2 w Wawie...To tak na 27.06 bym musiał wrócić ;)

Jest taki pociąg co jest rano w dniu meczu w Kijowie i coś do meczu się zobaczy - nocleg i powrótny ok 16:00 bodaj więc też coś można zobaczyć....

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Znamy podział na grupy:

 

Grupa A: Polska, Grecja, Rosja, Czechy

Grupa B: Holandia, Dania, Niemcy, Portugalia

Grupa C: Hiszpania, Włochy, Irlandia, Chorwacja

Grupa D: Ukraina, Szwecja, Francja, Anglia

 

Osobiście chciałem, żeby w Warszawie była grupa śmierci, jest skrajnie odmienna. Mówi się trudno, ale zarazem są nadzieje na awans. Bwin już nie próżnuje i widzi sytuację na wyjście następująco:

 

Rosja - 2.50

Polska - 3.50

Czechy - 3.50

Grecja 7.50

 

W przypadku zajęcia 2. miejsca w grupie trafimy na 1. zespół z B, czyli zapewne Niemców. Dla mnie jako posiadacza biletu stadionowego w Gdańsku jest to niezmiernie miła informacja, gdyż 1/4 w tej konfiguracji będzie właśnie na PGE Arenie.

Podsumowując: szkoda, że grupa śmierci nie gra w Polsce, a jednocześnie losowanie było wręcz nieprawdopodobnie łaskawe. Jeśli ktoś w ogóle zakładał szanse na wyjście z grupy to chyba tylko przy takim układzie.

Odnośnik do komentarza

A ja jestem totalnie rozczarowany, nie po to się gra na ME żeby nie grać z takimi ekipami jak Anglicy, Włosi, Francuzi, Holendrzy, Niemcy, Hiszpanie Portugalczycy, Duńczycy czy Szwedzi. Oczywiście wiadome było, że Hiszpanie i Holendrzy odpadają, ale że dostaliśmy takie zespoły jak Rosja, Czechy i Grecja? Nie umniejszając naszym grupowym rywalom, to oni nie rozpalając mojej kibicowskiej wyobraźni. Nudna ta grupa. Nudna też będzie faza grupowa w Polsce, można liczyć tylko na jeden hit Hiszpania - Włochy. Inne wielkie mecze o których będzie się mówić, zostaną rozegrane na Ukrainie, finał zresztą też.

 

Czuje się trochę oszukany, jako fan piłki nożnej w Polsce. Nie tak sobie to wyobrażałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...