Skocz do zawartości

ME 2012 Polska - Ukraina


Rekomendowane odpowiedzi

Te osoby co trafiły nie dostały maili...a dziś wyczytałem:

"Osoby, które wylosowały bilety, otrzymają w najbliższym czasie pisemne powiadomienie o formie i terminie płatności. Dotrą one do adresatów tradycyjną pocztą, w formie "papierowej"

 

i ok, te osoby co zakładały na martwe duszę by potem zmieniać dane - nie dostaną informacji o sposobie zapłaty :D

Pomimo wysiłków UEFA niewątpliwie nie uda się uniknąć powstania "czarnego rynku". Bilety nie są bowiem imienne i choć teoretycznie odpowiedzialność za zachowanie jego posiadacza spada na osobę zarejestrowaną w UEFA, nie można w żaden sposób zabronić przekazania wejściówki innej osobie. Już sam fakt, że można było aplikować o cztery bilety na jeden mecz wskazuje, że duża ich część trafi do osób trzecich.

i dobrze, że nie są imienne ;)

 

edit: ok są już maile, ale w nich info jakie podałem - szczegóły w liście do domu przyjdą.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Do dziś nie dostałem listu z UEFA dot. płatności przelewem. Dziś sprawdzałem moje dane osobowe w portalu biletowym. Są poprawne, ale brakuje np. narodowości, kraju zamieszkania. Dziwne, bo nie przypominam sobie, abym musiał wpisywać to przy rejestracji. Chciałbym się upewnić, czy brak tych danych nie blokuje wysyłkę listu. I tu pytanie - czy ktoś zna namiar na jakąś infolinię lub mail? Telefon podany na stronie jest jedynie automatem udzielającym informacji i nie da się porozmawiać z żywą osobą.

 

Qcz - wspominasz, że pisałeś do nich. Dasz jakiś namiar?

Odnośnik do komentarza

łazii: te dane wszędzie nie wyświetla - pisali o tym gdzieś, nie ma stresu. Adresu @ nie maja, trzeba wejść w FAQ i kliknać, ze odpowiedź nie wystarcza i będzie aplikacja do wypełnienia do kontaktu.

 

Mauro: pauka jesteś ;) W takim mbanku robisz przelew jak zawsze, zmieniasz walutę. Koszt ileś tam % od wartości, minimum 20pln chyba, żadne konta walutowe :o :D

 

Oogway: 40pln to na kuriera z biletami i ten koszt wysyłki. Gorzej jest z bilerami Follow Team, tak przy wartosci pakietu 4400 doliczyli 10% czyli 440pln za...1 kuriera :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...