Skocz do zawartości

[CM 01/02] Gra na wyjazdach


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Dlaczego ******* ******* ******** ******** przegrywam na wyjazdach? W tabeli meczy u siebie jestem pierwszy w lidze, a w tabeli meczy na wyjedzie 3! od ko?ca...

 

Gram niemal identyczna taktyk? w obu spotkaniach. Nieco bardziej defensywnie staram si? gra? na wyje?dzie. Problemem jest masa straconych goli, bo z ich strzelaniem to nie mam problemu, mog? bez trudu zdoby? 2-3 bramki. Wi?cej, mog? prowadzi? 2-0 i przegra? 3-2... Normalnie FM :|

 

statystyki mecze u siebie:

11W 3D 1L gole 34/14

wyjazdowe:

3W 1D 12L gole 23/39

 

Taktyka to typowe 442 z skrzyd?ami wysuni?tymi na AM L/R

 

Jakie? sugestie? :-k

Odnośnik do komentarza

Z tymi bramkami mam niemal identycznie :D. W French National od kiedy ustawi?em taktyk? 4-3-3, to beniaminkiem Paris FC w sze?ciu wyst?pach strzeli?em 18 goli, a straci?em 21, chocia? nie ma to ró?nicy na jakim stadionie. Dodam jeszcze, ?e na pocz?tku sezonu u siebie gra?em zno?nie, za? pierwsze wyniki na wyje?dzie brzmia?y 1:4, 1:4, 2:4. Niezbadane s? wyroki CM'a.

Odnośnik do komentarza
Wed?ug mnie w Cm 01/02 bardziej op?aca si? gra ?rodkiem, ani?eli skrzyd?ami..ja gram GK-DL-DR-DC-DC-MC-MC-MC-AMC-FC-FC i ca?kiem nie?le idzie...

Kiedy? Wise?k?, a w CM 00-01 Widzewem gra?em w?a?nie tak jak teraz i jako? nie przypominam sobie bym mia? takie problemy. Co prawda moja obrona nie jest najlepsza, ale ?eby ostatni team ?adowa? mi 3-4 gole? :/

Odnośnik do komentarza

Tylko, ?e dodaj? jakie? pro taktyki dla przeciwnika, cho? nie jest to w??czane automatycznie. Mi si? wydaje, ?e u mnie, mimo nie zaznaczania tej opcji, moi przeciwnicy na takich w?a?nie taktykach graj?. Nazwy i strza?ki wygl?daj? dziwnie.

 

PS. jmk u mnie te? pisa?, ?e na Tapanim 01/02 jest baaaardzo trudny.

Odnośnik do komentarza

a wiec :) jak powszechnie wiadomo patch tapaniego ingeruje jednak w poziom trudnosci gry poprzez "hardcorowe" taktyki ktorymi dysponuje nasz cybernetyczny przeciwnik , oczywiscie istnieje mozliwosc wylaczenia tak owych taktyk i nie wiaze sie to z jakimikolwiek problemami natury technicznej. Rzeczywiscie Tapani patch niezaleznie od wyboru poziomu trudnosci gry patcha wprowadza trudniejsze taktyki, jednak prostota tej gry nie przeszkadza w zniwelowania tego dzialania poprzez ponowny wybor trudnosci gry patcha.

 

@og02r

proponuje dobrac jakas profesjonalna taktyke o ile tak owej nie uzywasz, innym elementem moze byc to iz grasz nazbyt slaba druzyna co w parze z wlasna nie przemyslana taktyka konczy sie zazwyczaj tak jak w Twoim przypadku. Proponuje wyprobowac taktyke ktora tu wrzuce. Gra srodkiem + dobrzy boczni defensorzy (na prawde dobrzy) i sukces bedzie w zasiegu Twojej reki :)

 

pozdro , jaki

 

Taktyka ktora proponuje :) click

Odnośnik do komentarza
a wiec :) jak powszechnie wiadomo patch tapaniego ingeruje jednak w poziom trudnosci gry poprzez "hardcorowe" taktyki ktorymi dysponuje nasz cybernetyczny przeciwnik , oczywiscie istnieje mozliwosc wylaczenia tak owych taktyk i nie wiaze sie to z jakimikolwiek problemami natury technicznej. Rzeczywiscie Tapani patch niezaleznie od wyboru poziomu trudnosci gry patcha wprowadza trudniejsze taktyki, jednak prostota tej gry nie przeszkadza w zniwelowania tego dzialania poprzez ponowny wybor trudnosci gry patcha.
Chcesz powiedzie?, ?e jak nawet mam wy??czone trudne taxy, to i tak Tapani daje inne troch? trudniejsze? :>

 

 

Co do taktyki to podzi?kuj?, ale zawsze gram swoimi ;)

 

BTW jak pozna? czy gram na tych HC taktykach, bo w sumie nie pami?tam jak ju? to ustawia?em xD

Odnośnik do komentarza
a wiec :) jak powszechnie wiadomo patch tapaniego ingeruje jednak w poziom trudnosci gry poprzez "hardcorowe" taktyki ktorymi dysponuje nasz cybernetyczny przeciwnik , oczywiscie istnieje mozliwosc wylaczenia tak owych taktyk i nie wiaze sie to z jakimikolwiek problemami natury technicznej. Rzeczywiscie Tapani patch niezaleznie od wyboru poziomu trudnosci gry patcha wprowadza trudniejsze taktyki, jednak prostota tej gry nie przeszkadza w zniwelowania tego dzialania poprzez ponowny wybor trudnosci gry patcha.
Chcesz powiedzie?, ?e jak nawet mam wy??czone trudne taxy, to i tak Tapani daje inne troch? trudniejsze? :>

 

 

Co do taktyki to podzi?kuj?, ale zawsze gram swoimi ;)

 

BTW jak pozna? czy gram na tych HC taktykach, bo w sumie nie pami?tam jak ju? to ustawia?em xD

 

nie zrozumiales mojej wypowiedzi, twierdze ze przy pierwszym wyborze trudnosci gry patcha ( przy instalacji patcha) nie zaleznie od tego co wybierzesz to komputer bedzie gral trudnymi taktykami, aby to zmienic wystarczy tak jak podpowiadaja koledzy zmienic poziom w "cm patcher"

 

To si? Tapaniego patchera w??cza i tam ustawia.

Tyle i ja wiem... ale zmiany b?d? dzia?a? te? na starych savach? :-k

 

tak zmiany zostana wprowadzone rowniez w starych savach

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...