Skocz do zawartości
pawoj

Kraków i okolice

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde Stefan w Krakowie a ja w robocie... jak to mowia chujnia :/

Nic straconego, Stefan zapowiadał powtórną pielgrzymkę, około dwudziestego jak dobrze pamiętam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No przyjadę na bank, tylko jeszcze nie wiem kiedy dokładnie. Na pewno w jakiś weekend maja lub czerwca. Się pójdzie na jedno lub dwa piwka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No przyjadę na bank, tylko jeszcze nie wiem kiedy dokładnie. Na pewno w jakiś weekend maja lub czerwca. Się pójdzie na jedno lub dwa piwka ;)

Ja już znam to Twoje jedno piwko :keke: Na siedmiu się skończyło :kekeke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra chopaka. 21.06 w sobotę przybywam do Krakowa i zostaję do do 22 lub 23 (rano) zależy czy mnie pawoj przekima (lub kumpela która w krk studiuje). Szykujta się :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

we wtorek jestem w Krakowie, piwo/spotkanie :> mam nadzieje, ze uda mi sie na 10 dojechac do Kraka, meline mam przy ul. Smolensk, wiec jak dla mnie najlepiej uderzyc na rynek, bo za bardzo nie orientuje sie w komunikacji w Krk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba stanie sie tradycja moj wiosenny przyjazd do Krk. W zeszlym roku bylem na poczatku kwietnia, w tym roku rowniez wpadam. W Krakowie bede najprawdopodobniej od 1 do 4/5 kwietnia takze Pawoj, Maniak i inni chetni szykowac sie :) tym razem postaram sie wytrwac dluzej w stanie wzglednej trzezwosci ;P Ostatnio bylem w Krk z koleznkami z UK, tym raze z kolega (co nie oznacza, ze zmienilem orientacje :P ) z Bristolu, wiec trzeba bedzie mu pokazac prawdziwa staropolska zabawe przy ziemniakach, czy zycie w stanie plynnym :D

A warszawska ekipa tez moze sie szykowac, bo z Krakowa pielgrzymuje do stolycy :) Przed Krk bede we Wrocku jakby rowniez byli chetnie. Z reszta odezwe sie w stosownych tematach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak ustalimy konkretniejszy termin to się pojawie :P

bo juz nie jestem krakusem.. teraz do połowy maja siedze na wsi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam tylko ze przybywam do Krk w czwartek 2 kwietnia i jestem do niedzieli 5 jakby ktos byl chetny na spotkanie (wtedy moznaby cos ustalic na piatek lub sobote na przyklad i sie nr wymienic).

@ pawoj: przyjezdzasz do krk w tym czasie? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wydaje mi się że w weekend się pojawię ;]

pojdziemy do tej twojej znajomej :>;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pawoj wyslij mi eske na 725212552 co z weekendowym piciem bo nid mam dostepu do nk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z czystej ciekawości - siedze sobie w Krakowie, i chętnie bym się gdzieś przespał. Ma ktoś może coś sprawdzonego, co może polecić? Jakby co, to szczerze proszę o kontakt na nr. 697 108 008. Będę zobowiazany :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

trzeba było wcześniej napisać bo własnie z krk wróciłem :]

Sprawy na uczelni załatwiałem... Polecam CK Browar, ale to wieczorkiem a w dzień... miasteczko studenckie zeby poczuć klimat ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w Krk melduje sie jutro na meczu Cracovia - Śląsk :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też bede chyba że wyjazd na Polonie wypali :] masz mój numer :> ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

782 *** ***? Jak ten to mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyda się o tym wspomnieć :P

Na 80% będę za tydzień w Krakowie na weekend. Może akurat ktoś z Was będzie w tym czasie i się spotkamy? ;) (Chociaż znając moje szczęście, akurat wszyscy wyjadą "gdzieś-tam" :P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minęło pięć dni, więc chyba mogę podkisić temat?

Ok, widzę, że jednak nikt się nie wpisywał tutaj. No cóż, Wasza strata :P

Chciałem tylko dodać, że wyjazd jest już pewny na 100%. Będę od piątkowego popołudnia do poniedziałku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja będę w KRK 30-go maja, wiadomo, że na meczu. Jakiś spontan? Pawoj, świętujemy mistrzostwo Wisły? :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja będę w KRK 30-go maja, wiadomo, że na meczu. Jakiś spontan? Pawoj, świętujemy mistrzostwo Wisły? :keke:

Osz Ty! Akurat przyjeżdża jak mnie nie będzie. Pauka! :keke:

Jakby co, ja będę jeszcze raz za dwa tygodnie na sobotę i niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi