Skocz do zawartości

Kraków i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Elo rap Krakusy :] Mo?e w koncu uda nam si? zorganizowa? jaki? wi?kszy zjazd ? Narazie odby?y si? tylko dwa spotkanka [sioux, man_iac] no i ja z Gulim :]

 

Z Krakowa i okolic ludzi du?o tylko zawsze zero odzewu...

 

 

Jutro dojdzie do kolejnego mini-zlotu do Kraka przyje?dza m0kry ze swoj? kobieta, jak by si? kto? pisa? na piwko to zapraszam :]

 

Rilaks tekirizi :*

Odnośnik do komentarza

piwo z m0kiem i jego kobieta (bardzo sympatyczna :] ) wypite chociaz trwa?o to strasznieeeee krótko (m0ke wie dlaczego :kekeke: ).. ale to nie koniec o godzinie 20:00 maja zameldowa? si? u mnie w celu wypicia wódy :] Potem ruszamy na impreze :P

 

m0ke dzwoni? do Guliego mo?eliwe ?e stykniemy sie wszyscy jeszcze w niedziele :]

 

elo rap :]

Odnośnik do komentarza

nie upi? mnie :P wsiad? z kobietqa do taksówki i pojechali ale jutro powtórka.... :keke: powiem wamn ze bylo dobrze :] Guli otrzymalem smsa i w niedziele jak dobrze pojdzie to sie widzimy :P

pozdro szejset elo rap :]

 

 

i jak to mawia m0ke "bajooo bongoo hej :P"

Odnośnik do komentarza
piwo z m0kiem i jego kobieta (bardzo sympatyczna krzywy.gif ) wypite chociaz trwa?o to strasznieeeee krótko (m0ke wie dlaczego kekeke.gif )..

 

30 minut po czasie dojechali?my :keke: Jak co? to b?dziesz ojcem chrzestnym :keke:

 

 

wsiad? z kobietqa do taksówki

 

Facet nas chcia? po 3 minutach wysadzi? bo domagali?my si? muzyki (nie mia? radia) i pieca do pizzy :keke:

 

jak to mawia m0ke "bajooo bongoo hej razz.gif"

 

Bajo bongo :dzuk:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Paróvka jeżeli Kraków dalej aktualny to proszę teraz sobie dopiero przypomniałem :-k

 

<a href="http://nawojka.bratniak.krakow.pl/html/index.php?id=3&lang=pl" target="_blank"> HOTEL STUDENCKI NAWOJKA

Kraków ul. Reymonta 11

 

telefony:

rezerwacja: +48 (12) 633-58-77

+48 (12) 633-52-05

(pon.- pt 8.00-16.00)

centrala: +48 (12) 633-52-05, 633-58-77

administracja: +48 (12) 633-39-36

fax: +48 (12) 633-55-48

nawojka@bratniak.krakow.pl </a>

 

Warunki wyśmienite, ale cenowo nie wiem czy by ci odpowiadały :-k

ale wystarczy podejść do pierwszego lepszego akademika na MS-AGH i bedziesz miał nocleg za maks 10zł :]

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
W środę (08.08) około południa melduję się w Krakowie, mam trochę czasu przed meczem z Kmitą.

 

Pawoj, chcesz się bić? :D

 

A serio, idzie ktoś na jakiś soczek? :)

Guli niestety nie dam rady bo siedze u siebie na zadupiu :(

Myśle że w Kraku bede na stałe dopiero w połowie wrzesnia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...