Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI
Hammer

MKS Pogoń Szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

No trzeba przyznać, że w ostatnich 3 spotkaniach Słowik za każdym razem ratuje nam dupe. Nic nie zawalił a chyba z 5 setek wyjął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pogoń se sprawiła napastnika repry Szwecji, no, no.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli mowa o Rasmussenie, to on jest Duńczykiem i w reprezie zagrał ostatni raz w czerwcu 2016.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczegóły :)

Nie wiem, skąd mi się ten Szwed ulung. Tak czy owak, papiery na granie ma dobre. Na ESA starczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I chyba faktycznie kogoś takiego potrzebowaliśmy :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co się wydarzyło, nie wiem jakie zmiany zaszły ale ktoś mi odpowie czemu Kosta Runiajc z tym samym składem (prawie) potrafi zaszczepić wolę walki a Skorża motał się na ławce, co się stało? Wczoraj może nie było umiejętności, ale była walka co udowadnia że na naszą niestety coraz słabszą ekstraklasę to wystarczy, walka i jeżdżenie na "dupie" i to pokazuje że Wisła Płock jest na tym miejscu w tabeli, mam nadzieję że Pogoń się utrzyma bo są zespoły które grają gorzej i że obchody 70-lecia będą spokojne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przygotowanie fizyczne + psychika, Skorża nie miał szatni. Bywało, że zawodnik X przychodził i chciał o czymś porozmawiać, a pan Maciej odpowiadał "że za tydzień" i zapominał itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na meczu z Sandecją będzie komplet widzów.

Bo urodziny, bo za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo Pogoda ładna i ludzie chcą się ruszyć z domu...

Myślę że nie ma co narzekać, sporo ludzi dorobi karty kibica i może następnym razem wyda te 20zł na bilet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz z Niecieczą też było ładnie i było 6k ;)

Nie no nie narzekam, super decyzja zarządu. Liczę własnie, że część zostanie. Chciałbym te 10k na każdym meczu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kosta Odnowiciel, eja MKS MKS MKS!!!!

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piotrowski na testach w Genk, podobno mówi się o 2 mln euro za transfer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na tt piszą. że już dopięte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tego 450tyś zł w gotówce? Serio ? Zresztą mamy przecież Rape(czy jak to się tam piszę), Niepsuja na ławce...A kupujemy gotówkowo no namea z Austrii, dziwne.

edyta:Ah dobra, "WR" to wartość rynkowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.06.2018 o 19:24, Sensei napisał:

Do tego 450tyś zł w gotówce? Serio ? Zresztą mamy przecież Rape(czy jak to się tam piszę), Niepsuja na ławce...A kupujemy gotówkowo no namea z Austrii, dziwne.

edyta:Ah dobra, "WR" to wartość rynkowa.

Rzadko kupujemy za hajs, teraz Buksa przyszedł za $$, za Malca (stoper z Podbeskidzia) też pewnie coś poszło.  Stec przychodzi ze spadkowicza z austriackiej ligi, więc pewnie grosze jak już.

Rapa zanotował taki zjazd, że miałem już momentami dość oglądania go... nie wiem czy to nie wina, że postawili go na DC w meczu z Lechem i był jechany jak młody i od tamtego czasu taki zjazd?

Niepsuj ciągle się psuje, gorący łeb. Ja bym go zostawił i niech rywalizuje ze Stecem, a Rapa out.

Dziś też szczególny dzień... odchodzi Łukasz Zwoliński, dawno piłkarz nie wzbudzał tyle... różnych emocji, sinusoida niesamowita. Noszenie go na rękach, poprzez gwizdy, gdy wchodził na murawę. Ostatecznie żarty żartami, ale mi go szkoda, mam nadzieję, że w Chorwacji się odnajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie mail w ekipie Masłowskiego i Ojame , Gorica potężna w ofensywnie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 mln euro za Piotrowskiego to przy 4 mln euro za Recę ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi