Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Nominacje w poniższym dziale można składać do 14.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Hammer

MKS Pogoń Szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

W Gorzowie grzał pod koniec ławe, bo wpuszczał takie klopsy, że szkoda gadać :D, a się na początku wszyscy we Wrocławiu dziwili, że go w Śląsku nie chcieli :keke:.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest jakiś klub o jakim nie masz pojęcia? :>

Pogoń Szczecin zabiega o zatrudnienie napastnika Wisły Kraków Andrzeja Niedzielana - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Klub ze Szczecina dogadał się już z "Białą Gwiazdą". Niedzielan musiałby jeszcze zaakceptować warunki indywidualnego kontraktu.

- Z Jackiem Bednarzem ustaliśmy już warunki jego transferu z Wisły Kraków. Decyzja należy wyłącznie do piłkarza - twierdzi prezes Pogoni Artur Kałużny.

Może się nie dogadają :blaga:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakos nie wierze w ten transfer. Niedzielan spokojnie znalazl by zatrudnienie w kilku innych klubach Ekstraklasy. I zrodlo tez nie jest zbyt wiarygodne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fakt wzmocnienie byłoby duże i czuje, że jest bardzo realne. Podejrzewam, że jeżeli Niedzielan by się zgodził, to podpisałby roczny kontrakt, na próbę dla Pogoni. Choć z drugiej strony, nie lepiej byłoby go wypożyczyć wpierw, aby i Pogoń mogła go sprawdzić :-k

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jest jakiś klub o jakim nie masz pojęcia? chytry.gif

Polonia Bytom :keke:

Z Niedzielanem to jest tak, że Wisła naciska na transfer, a Anderew się neizbyt śpieszy, bo kase i tak będzie miał większą w MESA niż w Pogoni. Zobaczymy czy ten gracz ma jeszcze ambicje, czy aspiruje do roli nowego Dawidowskiego w Krakowie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaje mi się że Janukiewicz to nie jest najlepszy pomysł, zawodnik na równi pochyłej od momentu gdy przestał grać w Śląsku, teraz zbliża się do dna (zwolnienie z Gorzowa) i raczej sie od niego nie odbije w Pogonii.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Janukiewiczowi przydałby się ktoś kto potrafi "odkurzyć" gracza, to jest taki przykład Mili. Zachłysnął się sukcesem, podpisał kontrakt w Grecji, poszedł jeszcze na pół roku do Zagłębia, które nie jest lubiane we Wrocławiu, tam grzał ławe, w Skodzie też grzał ławe, przyszedł zupełnie bez formy do Gorzowa, gdzie grał cieniutko i teraz szuka szczęścia. Jeśli trafiłby na odpowiedniego trenera to przy odrobinie farta mógłby zacząć grać lepiej (wątpie, aby osiągnął poziom z przed lat), pytanie tylko czy Szczecin to odpowiednie miejsce do odbudowy formy, bo znów by przy Pyskatym mógł zasiąść na ławeczce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pogoń Szczecin pokonała GKP Gorzów Wielkopolski 2:1 w dzisiejszym sparingu. Bohaterem Portowców został zdobywca dwóch bramek - Piotr Prędota.

Bramki:

12' Piotr Prędota 1:0 (bez asysty)

17' Łukasz Maliszewski 1:1 (rzut karny po faulu na Molongo)

60' Piotr Prędota 2:1 (asysta: Marcin Woźniak)

Widzów: ok. 300

Sędziowali: Piotr Gałązka (główny), Mariusz Kobylak, Tomasz Wilkanowski (liniowi)

Żółte kartki: Marcin Woźniak (Pogoń) / Adrian Łuszkiewicz (GKP)

Pogoń Szczecin: Radosław Janukiewicz - Marcin Nowak (46' Marcin Dymek), Łukasz Wróbel (46' Jakub Zawadzki), Krzysztof Hrymowicz, Khaddy Kazadi-Leonowicz (46' Marcin Woźniak) - Maksymilian Rogalski (46' Piotr Petasz), Maciej Mysiak (46' Piotr Koman), Tomasz Parzy (60' Tomasz Rydzak), Przemysław Pietruszka - Piotr Prędota (73' Daniel Wólkiewicz), Marcin Folc (57' Mikołaj Lebedyński)

GKP Gorzów Wielkopolski (I połowa): Dawid Dłoniak - Artur Andruszczak, Brian Obem, Paweł Wojciechowski, David Topolski - Krzysztof Kaczmarczyk, Adrian Łuszkiewicz, Damian Szałas, Łukasz Maliszewski - Moses Molongo, Mohamadou Traore

GKP (II połowa): Sławomir Janicki - Stanisław Terlecki (86' Patrik Skurecki), Michał Szałek, David Topolski, Krzysztof Stojanowski - Mateusz Szczurek (80' Oskar Raćko), Robert Sing, Grzegorz Wan, Moojen - Sebastian Janusiński (86' Wojciech Antczak) , Michał Ilków-Gołąb

Za pogon.n.pl

Janukiewicz...mam nadzieje, że jednak postawiły w roli rezerwowego jakiegoś młodego chłopaka, Portowca, aniżeli Janukiewicza...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Folc jest na testach czy jakiś transfer już :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Folc jest na testach czy jakiś transfer już :>

Testy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Folc jest na testach i raczej transferu nie będzie. Natomiast co do kwestii Janukiewicza, chętnie bym go zostawił w Szczecinie, chociaż na rok. Do Pyskatego nie jestem przekonany, a tylko i wyłącznie z juniorem na ławce zostać też nie możemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gratuluje sprowadzenia Pietruszki, mam nadzieję, że będzie się u Was dobrze spisywał :) Faktem jest, że potencjał ma duży :) Pozdrowienia ze Świnoujścia, już nie mogę się doczekać derbów Pomorza Zachodniego :D

Edyta podpowiada, że 77 minut w dzisiejszym sparingu Floty z BSC Süd 05 e.V. Brandenburg (1:1) zagrał Ferdinand Chi-Fon. ;)

Edyta mówi jeszcze, że strzelił bramkę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gratuluje sprowadzenia Pietruszki, mam nadzieję, że będzie się u Was dobrze spisywał :) Faktem jest, że potencjał ma duży :) Pozdrowienia ze Świnoujścia, już nie mogę się doczekać derbów Pomorza Zachodniego :D

Edyta podpowiada, że 77 minut w dzisiejszym sparingu Floty z BSC Süd 05 e.V. Brandenburg (1:1) zagrał Ferdinand Chi-Fon. ;)

Edyta mówi jeszcze, że strzelił bramkę.

No właśnie, bierzcie Ferdzia.

Ponure newsy nad Pogonią:

Pogoń Szczecin rozegrała już dwa sparingi podczas okresu przygotowawczego. W żadnym z nich nie wystąpił najlepszy strzelec Pogoni w II lidze.

Maciej Ropiejko nie zagrał ani minuty w meczach z Flotą Świnoujście i GKP Gorzów Wielkopolski. Jak się okazuje, powodem absencji piłkarza jest problem z mięśniem nogi. ? Jesteśmy w trakcie diagnozowania problemu z przywodzicielem ? wyjaśnia doktor Bartosz Paprota.

Dopiero jutro będzie wiadomo, czy zawodnika czeka dłuższa przerwa w treningach. ? Maciej miał wykonane badanie rezonansu magnetycznego. Jutro będą wyniki i będziemy wiedzieć coś więcej na ten temat ? mówi klubowy lekarz.

---

Napastnik Pogoni Szczecin powoli wraca do pełni zdrowia po zerwaniu więzadeł krzyżowych w kolanie.

Zawodnik doznał poważnej kontuzji podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej II ligi i musiał poddać się operacji. Zabieg przeprowadził doktor Bartosz Paprota w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej ?Dom Lekarski? w Szczecinie.

Od tamtych wydarzeń minęło sporo czasu. Obecnie piłkarz musi odbudować masę mięśniową, a o grze nie ma mowy. - Marek Kowal jest dopiero trzy miesiące po operacji. Rehabilitacja przebiega szybciej niż zazwyczaj. Marek biega już z innymi zawodnikami ? opowiada klubowy lekarz.

Na szczęście obeszło się bez komplikacji po operacji. - Nie ma żadnych wysięków w kolanie ? mówi doktor Bartosz Paprota. Mimo to nieprędko zobaczymy Marka Kowala w spotkaniu ligowym. - Potrzeba 5 miesięcy, aby więzadło wstawione w kolano się przebudowało. Marek będzie mógł trenować z pełnym obciążeniem pod koniec sierpnia albo na początku września ? dodaje na koniec lekarz klubowy.

Szkoda, dwóch dobrych, młodych piłkarzy nie zagra prawdopodobnie na początku sezonu...

---

Na Pogoń została nałożona kolejna kara za złe zachowanie kibiców. Tym razem Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej dopatrzył się uchybień w wyjazdowym meczu z Lechią Zielona Góra. Kara wynosi 2 tys. zł.

? Wydział Dyscypliny, po zapoznaniu się z opinią delegata, uznał iż naruszono Regulamin Dyscyplinarny i tym samym należy "prewencyjnie" nałożyć na Pogoń karę dyscyplinarną ? informuje rzecznik prasowy Pogoni Szczecin, Adam Wosik.

31 maja Pogoń rozgrywała swój przedostatni mecz w sezonie. W trudnych warunkach atmosferycznych udało się pokonać Lechię 2:0. Piłkarze wspierani byli dopingiem ze strony około tysiąca kibiców. ? Czuliśmy się jak u siebie. Dziękujemy fanom za pomoc, oby tak dalej ? mówili po spotkaniu podopieczni Piotra Mandrysza.

Regulamin podczas tego wydarzenia naruszyły dwie osoby, które po strzeleniu bramki w 20. minucie wybiegły poza teren ogrodzenia. ? Sentencja orzeczenia PZPN jest następująca: Poważne zakłócenie porządku na stadionie przez kibiców gości ? dowiadujemy się u rzecznika.

To nie pierwsza kara nałożona na nasz klub. Ostatnio Wydział Dyscypliny zajmował się naszymi kibicami po spotkaniu z Chemikiem Police i Polonią Słubice. Wówczas ?chuligańskie ekscesy kibiców gości - odpalenie racy świetlnej i rzucanie serpentyn? skończyło się karą w wysokości 1,5 tys. zł.

Ekhm, a to nie powinna ochrona gospodarzy odpowiadać za to, że nikt nie wejdzie? Szkoda, że przez dwóch oszołomów 2 tyś kary :/

---

Transferowe newsy:

Mandrysz chciałby widzieć u siebie Mouhamadou Traore z Gorzowa, jednak piłkarz jest za drogi...Druga sprawa to transfer Gikiewicza:

Pana nazwisko łączy się z Pogonią Szczecin. Na ile jest to poważne?

- Powiem tak. Od kilku dni jestem wolnym zawodnikiem. Wróciłem do swojego rodzinnego miasta i trenuję indywidualnie. Czekam na oferty. Wiadomo, że chciałbym występować w ekstraklasie, ale jeśli nie będzie mi to dane, to na pewno chciałbym grać w jak najwyższej lidze. Mój manager wspominał mi, że jeśli chodzi o Pogoń, to coś jest na rzeczy. Na razie jednak nikt się ze mną nie kontaktował.

W dalszej częście wywiadu gwiazdorzył , że on na testy nie będzie przyjeżdzał, chyba że medyczne, bo jest już znaną marką...:/

Wszystkie cytaty za pogon.v.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Druga sprawa to transfer Gikiewicza:

Pana nazwisko łączy się z Pogonią Szczecin. Na ile jest to poważne?

- Powiem tak. Od kilku dni jestem wolnym zawodnikiem. Wróciłem do swojego rodzinnego miasta i trenuję indywidualnie. Czekam na oferty. Wiadomo, że chciałbym występować w ekstraklasie, ale jeśli nie będzie mi to dane, to na pewno chciałbym grać w jak najwyższej lidze. Mój manager wspominał mi, że jeśli chodzi o Pogoń, to coś jest na rzeczy. Na razie jednak nikt się ze mną nie kontaktował.

W dalszej częście wywiadu gwiazdorzył , że on na testy nie będzie przyjeżdzał, chyba że medyczne, bo jest już znaną marką...:/

Tego z Jagi???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie, ten z Janikowa i Bytomia :P

Łukasz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Janukiewicz podpisał dwuletni kontrakt z Pogonią :> . Zobaczymy jak się spisze w barwach Dumy Pomorza. Mam nadzieję, że okaże się poważnym wzmocnieniem i zatrze plamę na honorze po niezbyt udanej przygodzie w GKP.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
PZPN informuje, że w meczach Rundy Wstępnej Remes Pucharu Polski w sezonie 2009/2010, która odbędzie się 29 lipca 2009r.(środa) godz. 17.00, zagrają następujące drużyny:

2. „Olimpia” Elbląg - „Pogoń” Szczecin

...

7. „Pogoń” Świebodzin - „Kotwica” Kołobrzeg

II-ga Tura Rundy Wstępnej zostanei rozegrana 12 sierpnia 2009 r. (środa) godz. 17.00

31. zwycięzca meczu nr 2 - zwycięzca meczu nr 7

źródło: pzpn.pl

Szanse mamy spore dość spore, aby przejść obydwie rundy. Licząc na wygraną w pierwszym spotkaniu, drugie Pogoń będzie rozgrywać na wyjeździe.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kurier Szczeciński: "Powrót Antoniego Ptaka"

Pojawiły się sygnały, że do polskiego sportu, a konkretnie do ŁKS-u Łódź zamierza powrócić były właściciel Pogoni Antoni Ptak. Nie udało nam się z nim skontaktować, ale rozmawialiśmy z dwoma osobami, które mają z nim kontakt.

Jan Miedziak: Antoni Ptak kończy obecnie budowę nowoczesnego ośrodka we Francji, a z polskim wyczynowym portem nie ma nic wspólnego. Myślę, że sygnały o przyjściu Antoniego Ptaka do ŁKS-u, wyszły właśnie z tego klubu. Ewentualność powrotu do klubu jest możliwa, z powodu dużego sentymentu do miasta i regionu, ale Antoni Ptak podkreśla, że pierwszym krokiem musiałaby być oficjalna propozycja ze trony klubu. Wtedy sprawa byłaby otwarta i warta rozpatrzenia...

Jeżeli znów miałby robić brazylijski klub w Polsce, to dziękuję bardzo...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta