Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

A jak sobie radził Parzy, Petasz i Chi Fon?

 

Parzy nic ciekawego przeszedł koło meczu, podobnie Chi Fon - tylko jeden strzał - natomiast Petasz z tej trojki najlepiej, zaliczył asystę przy bramce.

 

Pyskaty już jest zawodnikiem Pogoni - wczoraj podpisał kontrakt. Bardzo się cieszę z tego faktu - zawodnik doświadczony i całkiem niezły - w sparingu zagrał poprawnie, ale nie miał dużo roboty.

Odnośnik do komentarza
Pyskaty zagrał w sparingu poprawnie? No proszę Cię. W czym był lepszy choćby od Wójcika? Niczym specjalnym nie zaimponował, natomiast przy rzutach rożnych spisywał się fatalnie, miał puste przeloty, podejmował niepewne decyzje.

w czym był lepszy? chociażby w grze na przedpolu, gdzie Wójcik trochę się motał w ostatnich meczach, poza tym jego doświadczenie na pewno przyda się w I lidze a Wójcikowi takiego brak - przekonasz się to będzie dobry bramkarz

Odnośnik do komentarza
Damian Wójcik od 1 lipca nie będzie zawodnikiem Pogoni. Władze klubu postanowiły nie przedłużać kontraktu z młodym bramkarzem.

 

- Odbyłem rozmowę z trenerem Mandryszem o tym, że nie zostanie ze mną przedłużony kontrakt na następny rok – mówi Damian Wójcik - Jest mi bardzo przykro. Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy – dodaje ze smutkiem w głosie.

 

Damian Wójcik przyszedł do Pogoni Szczecin w zimą 2008 roku z drużyny Zagłębia Lubin ME i od razu wywalczył sobie miejsce pomiędzy słupkami. 13.09.2008 w trakcie meczu z Elaną Toruń młody golkiper nabawił się kontuzji, który wyłączyła go z gry na kilka miesięcy. Damian doszedł do pełni sił tuż przed rozpoczęciem zimowego okresu przygotowawczego, ale przez długi czas nie mógł odzyskać miejsca w bramce. Wójcik po raz pierwszy w rundzie wiosennej stanął między słupkami bramki Portowców w meczu z Polonią Słubice. Miejsca w składzie nie stracił do końca rundy, a w pojedynku z Nielbą Wągrowiec, młody bramkarz obronił rzut karny egzekwowany przez Macieja Klawińskiego.

 

 

Mandrysz k***a :doh!:

 

Wymieniasz młodego perspektywicznego zawodnika na 35 letniego dziada :| Ok, niech będzie numerem jeden, ale co z rezerwą? Bińkowski? On się nie nadawał do tamtej ligi wstecz na ławkę, a co dopiero teraz, Damian jest o 3 klasy lepszy :/

Nie daj Boże ten Pyskaty będzie bez formy, albo złapie kontuzję i zostaniemy w bramce z Bińkowskim :|

No świetnie :|

 

Damian jesteśmy z Tobą!!!!

Odnośnik do komentarza
Damian Wójcik od 1 lipca nie będzie zawodnikiem Pogoni. Władze klubu postanowiły nie przedłużać kontraktu z młodym bramkarzem.

 

- Odbyłem rozmowę z trenerem Mandryszem o tym, że nie zostanie ze mną przedłużony kontrakt na następny rok – mówi Damian Wójcik - Jest mi bardzo przykro. Nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy – dodaje ze smutkiem w głosie.

 

Damian Wójcik przyszedł do Pogoni Szczecin w zimą 2008 roku z drużyny Zagłębia Lubin ME i od razu wywalczył sobie miejsce pomiędzy słupkami. 13.09.2008 w trakcie meczu z Elaną Toruń młody golkiper nabawił się kontuzji, który wyłączyła go z gry na kilka miesięcy. Damian doszedł do pełni sił tuż przed rozpoczęciem zimowego okresu przygotowawczego, ale przez długi czas nie mógł odzyskać miejsca w bramce. Wójcik po raz pierwszy w rundzie wiosennej stanął między słupkami bramki Portowców w meczu z Polonią Słubice. Miejsca w składzie nie stracił do końca rundy, a w pojedynku z Nielbą Wągrowiec, młody bramkarz obronił rzut karny egzekwowany przez Macieja Klawińskiego.

 

 

Mandrysz k***a :doh!:

 

Wymieniasz młodego perspektywicznego zawodnika na 35 letniego dziada :| Ok, niech będzie numerem jeden, ale co z rezerwą? Bińkowski? On się nie nadawał do tamtej ligi wstecz na ławkę, a co dopiero teraz, Damian jest o 3 klasy lepszy :/

Nie daj Boże ten Pyskaty będzie bez formy, albo złapie kontuzję i zostaniemy w bramce z Bińkowskim :|

No świetnie :|

 

Damian jesteśmy z Tobą!!!!

 

Nie denerwuj się, Binkowski też odejdzie - pamietaj jest jeszcze Zomerski bardzo dobry junior i to na niego trzeba stawiać. Nie oszukujmy się ani Wójcik ani Bińkowski nie byli dobrzy, wiele błędów i wpadek to na I ligę za wysokie progi. Pyskaty ma doświadczenie i nie jest taki stary

Odnośnik do komentarza

Sorry, ale jeśli chcesz zrobić z Pogoni kabaret starszych panów, to Twój interes. Ja jestem jednak za jmk. Poza tym, jeżeli chcemy patrzeć w przyszłość, to powinniśmy zaryzykować. Nie na takiej zasadzie, jak to się stało, że zaryzykujemy i sprowadzimy kilku dziadków . Sorry.... Nie lepiej postawić na młodych zawodników, którzy prezentują coś przyzwoitego i mogą zaistnieć w przyszłości? Jak dla mnie sprowadzenie takiego Pyskatego, czy Moskalewicza było transakcją mało ekonomiczną... Sezon, dwa i znów będą problemy.

 

Swoją drogą, nie wiem czemu tak bronisz Pyskatego :-k

Odnośnik do komentarza
Sorry, ale jeśli chcesz zrobić z Pogoni kabaret starszych panów, to Twój interes. Ja jestem jednak za jmk. Poza tym, jeżeli chcemy patrzeć w przyszłość, to powinniśmy zaryzykować. Nie na takiej zasadzie, jak to się stało, że zaryzykujemy i sprowadzimy kilku dziadków . Sorry.... Nie lepiej postawić na młodych zawodników, którzy prezentują coś przyzwoitego i mogą zaistnieć w przyszłości? Jak dla mnie sprowadzenie takiego Pyskatego, czy Moskalewicza było transakcją mało ekonomiczną... Sezon, dwa i znów będą problemy.

 

Swoją drogą, nie wiem czemu tak bronisz Pyskatego :-k

 

Już Gornik Zabrze udowodnil że "małolatami" nie da rady nic zrobić, mieszanka jest najlepsza. dziwi mnie to że nazywasz 35-letniego bramkarza dziadkiem. Jeszcze jedno mnie zaskakuje czemu bronicie tak Wójcika bramkarz z niego mierny na 2 lige, zarówno on jak i Bińkowski wpuszczali lub ich interwencje byly zawsze nrwowe, teraz trzeba mieć kogoś pewnego a nim Wójcik nie jest. Mylisz się również co do Moskalewicza to piłkarz waleczny, umiejący zmobilizować drużynę. I nie martw się ściąga Pogoń też młodych, perspektywicznych, jutro podpisuje kontrakt Pietruszka i chyba Hrymowicz. Więc nie wiem o jakich problemach mówisz - każdy ma inną wizję budowania zespołu i sądze że Mandrysz robi to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Przyszedł Olo, więc niedługo pewnie pozbędziemy się Lebedyńskiego. Kiedyś była Brasilia, teraz czeka nas kabaret starszych panów. A nie przedłużenie kontraktu z Wójcikiem traktuję jako ponury żart.

 

k...a czlowieku sprowadzili 2 zawodnikow powyżej 30 lat a Ty od razu kabaret starszych panow, ludzie opamiętajcie się i zapewniam Cię Lebedyńskiego nie puszczą. Bramkarze byli za slabi na 1 ligę jakbyś chodził to byś widział ich w akcji. Po za tym patrz na testowanych zawodników tanm nie ma "dziadków" jak to nazywacie a większość ich też przyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Ja chodziłem, widziałem i nawet słyszałem jak cały stadion śpiewa "Damian Wójcik" i to chyba nie z sympatii.

 

Wójcik ma refleks i dobre ustawianie się, jest trochę gorszy w powietrzu, ale ma ekscentryczność w dobrym słowa tego znaczeniu. Gra nad przedpolu także nieźle, nie pamiętasz jak ratował po "super" podaniu do niego (piłka w powietrzu, poza pole karne, kozłująca), wtedy nabawił się kontuzji kolana.

 

Bińkowski robi błędy typu nie zasłonięcie kolanem miejsca między nogami, co jest karygodne na tym poziomie. Jest mniej sprawny, jedynie wyższy, lepszy w powietrzu.

 

U Wójcika widzimy sporą waleczność i już identyfikował się z klubem, kibicami, a to co zrobi z nim zarząd to kpina.

Kiedyś przypadkowo z nim rozmawiałem, czy zostaje w Szczecinie- powiedział, że bardzo by chciał, ale wszystko się wyjaśni jak wrócą z urlopów 24 czerwca. Niestety trwało to do wczoraj i z miernym skutkiem :|

 

Jeszcze niech Ropiejko i Kowala sprzedadzą :|

Odnośnik do komentarza
Ostatnie chwile przy Twardowskiego dla sześciu piłkarzy

 

Sześciu piłkarzy opuści we wtorek wieczorem kadrę Pogoni Szczecin. Zawodnikom 30 czerwca skończyły się kontrakty i klub postanowił ich nie przedłużać. Ponadto jednego z graczy Duma Pomorza wypożyczy do innego z klubów.

 

Od środy 1 lipca wolnymi zawodnikami, mającymi zielone światło w poszukiwaniu nowego klubu, zostali bramkarze Robert Binkowski (20 spotkań rozegranych w II lidze w barwach Pogoni Szczecin SA – 25 bramek wpuszczonych) i Damian Wójcik (15 spotkań/10 bramek). Do wyżej wymienionej dwójki dołączył obrońca Paweł Skrzypek (31 spotkań i 1 strzelona bramka), dwójka pomocników Radosław Biliński (21 spotkań) i Ferdinand Chi Fon (20 spotkań/2 bramki) oraz napastnik Damian Sieniawski (7 spotkań). Siódmym zawodnikiem, którego Pogoń Szczecin SA najprawdopodobniej wypożyczy do innego klubu, będzie Piotr Kołc (16 spotkań). Na razie jednak nie są jeszcze znane szczegóły tego wypożyczenia.

 

- Chciałem podziękować wszystkim sympatykom Dumy Pomorza za to, że w trudnych chwilach zawsze byli ze mną – powiedział na zakończenie swojej przygody z Pogonią Szczecin bramkarz Damian Wójcik.

Skrzypek :| Wójcik :| Ferdżi :| :(

Coraz bardziej obawiam się o byt w I lidze. Najbardziej szkoda Chi Fona, który zawsze dużo dawał drużynie. Dodatkowo, po odejściu Sieniawskiego zostaliśmy z 3 (słownie: TRZEMA) napastnikami.

 

I jeszcze kawałek wywiadu z Mandryszem

Jak wygląda sytuacja Pawła Skrzypka?

- Pawłowi dziękujemy za wiele gry. W tej sytuacji jaka jest obecnie miałby bardzo mało szans na grę.

oznaczałoby to, że w Szczecinie zostanie któryś z testowanych obrońców. Cały wywiad => Klik

Odnośnik do komentarza
Przyszedł Olo, więc niedługo pewnie pozbędziemy się Lebedyńskiego. Kiedyś była Brasilia, teraz czeka nas kabaret starszych panów. A nie przedłużenie kontraktu z Wójcikiem traktuję jako ponury żart.

 

k...a czlowieku sprowadzili 2 zawodnikow powyżej 30 lat a Ty od razu kabaret starszych panow, ludzie opamiętajcie się i zapewniam Cię Lebedyńskiego nie puszczą. Bramkarze byli za slabi na 1 ligę jakbyś chodził to byś widział ich w akcji. Po za tym patrz na testowanych zawodników tanm nie ma "dziadków" jak to nazywacie a większość ich też przyjdzie.

k...a, człowieku (?) Mam duże prawo tak gadać, gdyż nie podoba mi się polityka transferowa i będę o tym mówił głośno - tego mi nie zabronisz to raz. Dwa, wiesz ile razy byłem na Pogoni? Nie? To daruj sobie. EOT.

Odnośnik do komentarza
Panowie, ta rozmowa tak naprawdę nie ma sensu. Rozmowa z marloxem to jak kopanie konia. Ty, a może by Janusza Jojko ściągnąć? Myślisz, że by wrócił do piłki?

 

Abruś pokop sobie konia i oceń politykę transferową Pogoni po zakończeniu okienka. Dla mnie koniec tematu a ocenimy grę i transfery po pierwszych kolejkach.

Odnośnik do komentarza

Ech, typowe zachowanie kibiców Pogoni...

Chcecie żeby klub był normalny, a żrecie się o każdy temat. Zawsze jest tak samo... :roll:

 

Nie ma co gdybać, okienko jeszcze się nawet nie otworzyło. Mandrysz ma jakiś pomysł na ten zespół i widać ci piłkarze mu nie pasują do koncepcji i tyle.

Odnośnik do komentarza

Eh, w Szczecinie się kłócicie o ściąganie starszych zawodników, a my w Świnoujściu martwimy się, że póki co nie pozyskaliśmy nikogo, oddając w zasadzie 3 kluczowych zawodników (Buśkiewicz, Pietruszka, Hrymowicz), w tym 2 do Pogoni :P Dobrze, że jak na razie Prusak nie odchodzi (Trnava nie zdecydowała się Go wykupić).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...