Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

Nie wiem co się wydarzyło, nie wiem jakie zmiany zaszły ale ktoś mi odpowie czemu Kosta Runiajc z tym samym składem (prawie) potrafi zaszczepić wolę walki a Skorża motał się na ławce, co się stało? Wczoraj może nie było umiejętności, ale była walka co udowadnia że na naszą niestety coraz słabszą ekstraklasę to wystarczy, walka i jeżdżenie na "dupie" i to pokazuje że Wisła Płock jest na tym miejscu w tabeli, mam nadzieję że Pogoń się utrzyma bo są zespoły które grają gorzej i że obchody 70-lecia będą spokojne

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 4.06.2018 o 19:24, Sensei napisał:

Do tego 450tyś zł w gotówce? Serio ? Zresztą mamy przecież Rape(czy jak to się tam piszę), Niepsuja na ławce...A kupujemy gotówkowo no namea z Austrii, dziwne.

 

edyta:Ah dobra, "WR" to wartość rynkowa.

 

Rzadko kupujemy za hajs, teraz Buksa przyszedł za $$, za Malca (stoper z Podbeskidzia) też pewnie coś poszło.  Stec przychodzi ze spadkowicza z austriackiej ligi, więc pewnie grosze jak już.

 

Rapa zanotował taki zjazd, że miałem już momentami dość oglądania go... nie wiem czy to nie wina, że postawili go na DC w meczu z Lechem i był jechany jak młody i od tamtego czasu taki zjazd?

Niepsuj ciągle się psuje, gorący łeb. Ja bym go zostawił i niech rywalizuje ze Stecem, a Rapa out.

 

Dziś też szczególny dzień... odchodzi Łukasz Zwoliński, dawno piłkarz nie wzbudzał tyle... różnych emocji, sinusoida niesamowita. Noszenie go na rękach, poprzez gwizdy, gdy wchodził na murawę. Ostatecznie żarty żartami, ale mi go szkoda, mam nadzieję, że w Chorwacji się odnajdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...