Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, jmk napisał:

 

O właśnie masz przykład. Nagy z Legii powiedział, że po sezonie chciałby odejść i zesłany do rezerw.

Myślę, że jednak nie został tam zesłany, bo chce odejść po sezonie. Jakby nie wyglądało tłumaczenie Legii teraz, to za takie słowa raczej to jest mało prawdopodobne. 

Przytoczę cały kontekst:

Dominik Nagy nie pojawił się na środowym treningu Legii Warszawa. Powodem jest przesunięcie węgierskiego skrzydłowego do zespołu rezerw. Informację potwierdziliśmy przy Łazienkowskiej. Zawodnika zabrakło wcześniej w kadrze meczowej na spotkanie z Lechią Gdańsk, co miało być dla niego swego rodzaju bodźcem.
 

Cytuj

 

- Nie ukrywam, że po tym sezonie chciałbym przejść do jeszcze lepszej drużyny. Taki był również cel Legii, gdyż w momencie podpisywania umowy powiedzieli mi, że chcą zarobić na mnie jak najwięcej. Oczywiście staram się grać tak, aby wszyscy byli zadowoleni - mówił Nagy w wywiadze z węgierską telewizją M4, przytaczanym przez portal "polsatsport.pl". - Uważam, że wolno mi o tym mówić otwarcie. Możemy się tego wstydzić lub nie, ale niestety taka sytuacja miała miejsce. Kibice byli niezadowoleni, nie tylko z powodu wyniku, ale również z poziomu naszej gry, co było zresztą całkowicie zrozumiałe. Natomiast tego, co wydarzyło się później nie spodziewał się żaden z nas. W obecnych czasach takie sytuacje nie zdarzają się już w wielu miejscach i mam nadzieję, że nie będę już nigdy uczestniczył w żadnej z nich - mówił reprezentant swojego kraju.

 

Nie wiadomo, ile czasu Nagy spędzi w rezerwach. Decyzja o przesunięciu do rezerw zapadła w środę. Prawdziwość informacji potwierdził nam m.in. trener mistrzów Polski, Romeo Jozak. 

 

Akt: 18:10

 

Legia potwierdziła na swojej stronie internetowej tymczasowe przesunięcie zawodnika do rezerw, gdzie ma wrócić do odpowiedniej dyspozycji sportowej. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wszystko w tym klubie jest kurwa nie tak. Gyurcso grał w koszulce z błędem w nazwisku...

 

Dwa...

 

M. Stolarczyk: Ciftci po części spełnił swoją rolę. Piłkarze w szatni zobaczyli, że nie są gorsi od zawodnika wartego tyle pieniędzy.

 

Trzy...

 

– Powiem jednoznacznie: nie ma takiego zagrożenia, że będziemy świętować jubileusz 70-lecia w 1. lidze – mówi prezes Jarosław Mroczek.

 

– To nie jest brak umiejętności u Paolo. Wybrano po prostu metodę i drogę, która u nas nie dała efektów. Ale nie jeśli chodzi o wszystkich piłkarzy. Znalazłbym ze trzech, którzy świetnie wyglądają fizycznie. U reszty faktycznie jest źle i tego nie ukrywamy. Mówił o tym nawet trener Skorża po spotkaniu z Termaliką.

 

Aha i tych pensji im nie zamrożono podobno. Powiedział tak, bo chciał, żeby kibice się uspokoili...

 

 

– Teraz, po czasie, mogę już powiedzieć, że podjęliśmy tę decyzję nie ze względu na zawodników, tylko ze względu na dziennikarzy, kibiców – mówi. – Publiczność całą negatywną energię wyładowywała na piłkarzach i chcieliśmy, żeby przestano po nich “skakać”. Wiedzieliśmy, że będziemy krytykowani za tę decyzję i padnie wiele nawet niecenzuralnych słów określających nasze działania. Przeżyliśmy, “spłynęło” to na nas, ale dzięki temu zdjęliśmy presję z zawodników. Takie było zamierzenie i taki był efekt.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Cytuj

 

Komunikat Zarządu Pogoni Szczecin SA

W związku ze złamaniem regulaminu I zespołu Pogoni Szczecin przez zawodników: Jakuba Bursztyna, Dawida Korta, Davida Niepsuja, Tomasza Hołotę oraz członków sztabu: kierownika drużyny Daniela Strzeleckiego i masażystę Tomasza Bardzela, zarząd postanowił ukarać każdego z wymienionych karą dyscyplinarną w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia.

Zarząd Pogoni Szczecin SA

 

 

 

 

 

Przecież człowieku to się wszystkiego odechciewa.

 

Byli w klubie go-go i chlali.

Odnośnik do komentarza

W mediach raczej artykułu nie będzie. Zainteresowali się tym, ci bezczelni i wredni... kibice. Lakoniczny komunikat pokazuje też jasno, że wprost nic nie powiedzą. Plotki mówią, że tej soboty (w piątek znowu przegrali mecz, w Krakowie z Wisłą) przejebali 100 tysięcy, więc ta "kara" chyba ich nie ruszy.

 

A nie zdziwię się jak będzie tak jak z poprzednią karą, której nie było, ale komunikat był, żeby kibice się odczepili.

Odnośnik do komentarza

Dobra, jesteś chyba piłkarzem, ale umiejętności to Ty nie masz. Może gdzieś kiedyś potencjał był, ale zawsze jak wchodzisz to coś spierdolisz. Grasz na boku boiska, bo kurwa jak na obrońcę to łatwy z ciebie wiatrak, a jak na skrzydłowego to nie potrafisz celnie dośrodkować. Masz długą kontuzję, ale pracujesz na powrót. Wracasz, trenujesz normalnie, mija trochę czasu, jest mecz w Pucharze Polski, więc masz szansę na grę od pierwszej minuty.

 

Pod koniec drugiej połowy prosisz o zmianę, bo nie domagasz. Jesteś tylko piłkarzem, w dodatku młodym. Mija jakiś czas, drużyna wszystko w pizdę, koledzy chodzą na najebkę i na dziwki, a Ty co?

 

Razem z drugim rezerwowym bramkarzem stołujesz się fast foodzie. Liczyłeś, że nikt nie zauważy? Nie zrobi zdjęcia? Po formie widać.

 

Nie bądź jak Hubert Matynia.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.11.2017 o 22:04, jmk napisał:

W mediach raczej artykułu nie będzie. Zainteresowali się tym, ci bezczelni i wredni... kibice.

No raczej był artykuł. Czytałem kilka dni temu gdzieś o tym. Nie wiem od kogo to wypłynęło (to akurat mało istotne), ale do mediów szerokich to poszło. 

Tu jest z poniedziałku info, ale chyba było gdzieś wcześniej -> http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzenia/Ekstraklasa/985356-pikarze-i-czonkowie-sztabu-pogoni-ukarani.html

Mniejsza o to, dali mocno ciała piłkarze. W obecnych czasach to albo w kominiarkach tam powinni chodzić albo w ogóle. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Wzorem zachodnich klubów, Pogoń poszukuje pomocników greenkeepera, którzy przed meczem, w przerwie oraz po zakończonym spotkaniu pomogą zadbać o kondycję płyty głównej.
1f4b0.png?
Za dzień meczowy (czas przebywania w pracy to około 4 godziny, w trakcie których można również obejrzeć mecz Pogoni) oferujemy 100 złotych netto na podstawie umowy zlecenia.
260e.png
Chcesz zgłosić się albo dowiedzieć więcej?
Telefon: 519 352 803, e-mail: sm@mosrir.szczecin.pl

 

A tak kibice szli na ostatni mecz:

 

23905447_1590941857641885_49505328076061

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Stolarczyk musi odejść!!

Cytat


- Grupa Azoty nie wycofa się z pomocy i wspierania Pogoni Szczecin. Trudno jednak patrzeć na to co się dzieje. Ja odwrócę pytanie. Kibice dają z siebie bardzo wiele, jeżdżą za drużyną na mecze. Ile dają z siebie piłkarze dla których jest to świetnie opłacany zawód? - pytał retorycznie w swojej krótkiej wypowiedzi.

Wardacki podtrzymał swoje słowa z wypowiedzi dla Kuriera Szczecińskiego, gdzie skrytykował pracę dyrektora sportowego Macieja Stolarczyka.

- Podtrzymuję to co mówiłem. Maciej Stolarczyk jest bardzo sympatycznie, ale źle dobiera piłkarzy mentalnie do tej drużyny. Mentalnie nie są przygotowani do walki. Jeśli są zarzuty, że są źle przygotowani pod względem fizycznym, to zawodowy piłkarz powinien trenować indywidualnie aby to poprawić, a nie iść do klubu go-go. Ja mam uznanie do Frączczaka, który wiem, że przejmuje się tym wszystkim. Wielu innych piłkarzy nie widze w drużynie. Boję się jakich piłkarzy znajdzie w zimie Maciej Stolarczyk - dodał Wardacki.

 

 

 

http://pogonsportnet.pl/news/wardacki-pilkarze-do-pogoni-sa-zle-dobierani-mentalnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...