Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie chciałbym w to wierzyć, ale jak to ogladałem to też mi się tak wydaje - wygrywamy 1:0 a tu zaraz samobój, potem znowu 2:1 i do przerwy spokój, przychodzi II połowa najpierw jeden karny (Fojut bezsensownie kosi Grodzickiego) potem znowu karny (Słowik mistrz) a na koniec jedna, jedyna akcja Ruchu i Lipski (1,70 m w kapeluszu) przeskakuje Fojuta. Śmierdzi bardzo....

Odnośnik do komentarza

A przeszło Wam przez myśl, że po prostu większość "piłkarzy" Ekstraklasy z poważną piłką ma tyle wspólnego, ile obejrzy z transmisji Ligi Mistrzów? Mnie tam w tej lidze żaden wyniki nie dziwi i jak dla mnie, to po prostu zwykła indolencja.

Taki Fojut grając w Śląsku też miał fajne momenty, ale ogólnie to nikt za nim we Wrocławiu nie tęsknił bo potrafił dobabolić, że aż zęby bolały.

Taką niestety mamy ligę - może i fajną jeśli chodzi o emocje, ale jeśli chodzi o poziom, to jakby człowiek oglądał Bundesligę w slowmotion.

Odnośnik do komentarza

Ciężko się nie zgodzić z jasonx, toć w tej lidze pozycja w żaden sposób nie odzwierciedla aktualnej formy zespołów. Górnik jest ostatni? Za chwile znów wygra z liderem 5-2. Oglądam ekstraklasę regularnie i tak naprawdę to ciężko o którymkolwiek zespole powiedzieć że gra fajną piłkę. Nawet pozycja Pogoni to wg. znów nie jest obraz dobrej formy portowców tylko kompletne fatalnego poziomuu całej ligi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

No tak lepiej unikać gry w Europie ze strachu przed kompromitacją :roll:. No a dla jmk ten wyjazd to byłaby jeszcze dodatkowa atrakcja ;). Jest spore ryzyko, że Lech mógłby zaliczyć jakiś eurowpierdol jak ze Stjarnan czy Żalgirisem, ale i tak wkurza mnie brak awansu do LE.

Odnośnik do komentarza

Jasne, że tak, ale apetyt rośnie na miarę jedzenia. Zwłaszcza po takim sezonie chociażby Piasta czy Lubina, który też kroczy po puchary. Człowiek traci hajsy, czas, zdrowie, zarywa nocki, śpi gdzieś bokiem po pociągach, jeździ wszędzie jak się da za klubem, oni rozbudzają nadzieje, pierwsza trójka po sezonie zasadniczym, potem pompowanie balonika trwa, damy radę, damy... i jebut, znowu to samo.

 

Tak naprawdę to finansowo-kadrowo wcale nie wyglądamy gorzej niż Ruch, Zagłębie, Cracovia czy ten Piast... Mamy swoje plusy i mankamenty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...