Skocz do zawartości

MKS Pogoń Szczecin


Hammer

Rekomendowane odpowiedzi

Z Wisły Płock odejdzie prawdopodobnie Mateusz Lewandowski. Zawodnik, który ma talent nie mniejszy niż Mierzejewski, czy Peszko. Jest to jednak chłopak wychowany na osiedlu, przez co często daje się niestety poznać jego niepokorny charakter. W minionej rundzie był naszym podstawowym zawodnikiem, pomimo tego, że ma ledwie siedemnaście lat. I coraz głośniej mówi się, że przejdzie do Pogoni Szczecin. Jeśli tylko mu nie odbije sodówa, to będziecie mieli z niego pociechę.

myślę że wymóg gracza młodzieżowego w meczu i ligowym spowodował ten transfer - co nie zmienia faktu że jeśli potwierdzą się Twoje słowa o talencie tego młodego gracza to będzie miała Pogon z niego pożytek.

Odnośnik do komentarza

Dwóch piłkarzy z Bułgarii testowanych jest przez Pogoń. O blisko 27-letni lewy obrońca Martin Dimov piłkarskie CV ma niezbyt imponujące, o tyle napastnik Dormushali Saidhodzha może pochwalić się pięcioma występami w kadrze U-21, występami w Randers FC, CSKA Sofia, Litexie Łowecz i Lokomotivie Sofia. W najwyższej klasie rozgrywkowej w Bułgarii rozegrał ponad sto spotkań, strzelając czterdzieści goli. Jak na zaplecze Ekstraklasy brzmi obiecująco i może okazać się sensownym wzmocnieniem. Obaj mieli pojawić się na dzisiejszym treningu, ponadto można spodziewać się ich występu w najbliższą sobotę przeciwko Kotwicy Kołobrzeg.

Odnośnik do komentarza

W FM-owej skali można by było mu śmiało dać PA -8 :) . Tak jak mówisz, ważne, żeby był tam u Was dobrze prowadzony. U nas dostał trochę luzu, no i się nieco rozbrykał. Z tego co wiem, był częstym bywalcem klubów, raz nawet przybył pod wpływem na trening. Boję się, żeby nie miał problemów takich, jak Gevorgyan, czy Grosicki. Bo papiery na granie ma.

Odnośnik do komentarza

Donald Dering Djousse jest testowany przez Pogoń, wiadomo o nim tylko tyle że rzekomo grał w juniorskich reprezentacjach Kamerunu, oraz ostatnio w D.Tibilisi, w FM`ie, gościa nie da rady znaleźć niestety :P. Co do 2 Bułgarów, to obaj nie prezentują się jakoś znakomicie, choć napastnik z śmiesznym nazwiskiem, całkiem nieźle wygląda fizycznie i mentalnie. I co by była jasność, wiem że to tylko FM, ale zawsze to jakiś chociaż minimalny pogląd na umiejętności, anonimowych w naszym kraju zawodników.

Odnośnik do komentarza

Donald Dering Djousse jest testowany przez Pogoń, wiadomo o nim tylko tyle że rzekomo grał w juniorskich reprezentacjach Kamerunu, oraz ostatnio w D.Tibilisi, w FM`ie, gościa nie da rady znaleźć niestety :P. Co do 2 Bułgarów, to obaj nie prezentują się jakoś znakomicie, choć napastnik z śmiesznym nazwiskiem, całkiem nieźle wygląda fizycznie i mentalnie. I co by była jasność, wiem że to tylko FM, ale zawsze to jakiś chociaż minimalny pogląd na umiejętności, anonimowych w naszym kraju zawodników.

 

Jak to nie da, jak sam go do bazy wprowadzałem :D?

Ogólnie zawodnik w Gruzji zrobił postępy, w zeszłym roku grał jeszcze niewiele, w tym już w miarę regularnie, najczęściej AMRCL/FC, strzelił kilka bramek, do tego, co ważne, dorzucał asysty. Jak dla mnie, to na poziom naszej 1. Ligi powinien być wyróżniającym się zawodnikiem...

 

A jak ktoś ma FB i chce sobie z nim pogadać, to proszę, może się uda ;)

http://www.facebook.com/djoussedjeuyap

Odnośnik do komentarza

Hrymo odchodzi. Szkoda, bo podobał mi się jego styl gry - walka na 100%, nigdy nie odstawiał nogi zarówno w obronie jak i w ataku. Poza tym jako jeden z nielicznych gdy trenerem był Stolarczyk potrafił grać przez 90 minut na maksa. Chodzą (straszne) pogłoski, że ma przejść do Arki. Oby nie...

Patrząc na dotychczasowe posunięcia transferowe szczerze powiem, że nie wiem czym kieruje się zarząd. Z jednej strony widać, że chcą zmianę stylu gry z twardej walki, jaką preferował Płatek, na bardziej techniczny (tak rozumiem transfery Lewandowskiego, Ediego i tego Kameruńczyka). Z drugiej strony przedłużony zostaje kontrakt z Ławą, który chyba jako jeden z nielicznych nie pokazywał niczego szczególnego w ostatniej rundzie.

Jak dla mnie dziwnie wygląda teraz - po odejściu Hrymowicza - środek obrony. Na razie pewniakiem jest Radler. Do tego mamy Grocholskiego, który jest nieograny w I lidze i pewnie sezon będzie rozpoczynał jako zmiennik. No i Kucharski. Jak dla mnie piłkarz - zagadka. Nie grał przez ostatni sezon, mimo że nie miał kontuzji ani żadnych innych p roblemów ze zdrowiem. Przy tym wszystkim coś czuję, że na jesień będziemy mieli okazję oglądać jakiś dziwny twór na środku obrony, typu Radler - Szałek (który de facto na środku obrony radzi sobie całkiem nieźle). Obym się mylił. Skoro Sasal nie zabiegał o zatrzymanie Krzyśka w drużynie, to znaczy, że ma w głowie jakiś inny pomysł na poskładanie naszej obrony :)

Odnośnik do komentarza

Chyba zawsze zapamiętam gola Hrymowicza z Górnikiem w Zabrzu. I choćby z tej przyczyny życzę mu wszystkiego dobrego w dalszej karierze. Odchodzi jeden z moich ulubionych zawodników obecnej Pogoni i mam wielką nadzieję, że nie trafi do Arki. Chociaż pewnie tak się stanie ;)

 

PS Wierzę w Sasala. Da radę!

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, w sparingach Dziuba też szalał... A dziś już go nie ma, bo nie pojechał na zgrupowanie i pewnie odejdzie. Szalał też Wiśniewski, z którym rozmawiałem i zapowiedział walkę o grę w pierwszym zespole. Mówił mi, że na razie zjada go presja w meczach ligowych, brakuje mu doświadczenia.

 

Granie Donaldem i Klattem w jednej linii pewnie nie wejdzie w grę... Zobaczymy.

Ciekawi mnie tylko obstawa pomocy.

Odnośnik do komentarza

Donaldinho w Pogoni!

 

Znowu trafiał, tym razem dwukrotnie w sparingu z Bischofswerdaer FV 08, który Pogoń wygrała 6:1. 21-letniego napastnika wykupiły dwie spółki sponsorujące Pogoń - Calbud i EPA :o

Nie wiadomo ile to kosztowało, na jakich zasadach...

 

Mam nadzieję, że Djousse będzie wielkim wzmocnieniem i sporo na nim zarobimy za jakiś czas:)

Odnośnik do komentarza

Bardzo podoba mnie się ten transfer! W końcu mamy napastnika z prawdziwego zdarzenia, brawo! :-)

 

PS JMK masz już kartę? Bo ja dopiero wyrabiam i pewnie nie zdążą ich wyrobić na inaugurację. W sumie widzę, że od poniedziałku można odbierać. No to lecę skanować zdjęcie :ninja:

Odnośnik do komentarza

Taaa, marketing powala. Burdel to zbyt łagodne określenie tego, co się dzieje w klubie, a właściwie z sytuacją z kartami, karnetami itp.

Stoisz 1,5h na deszczu w kolejce po kartę, a tam panie Ci mówią, że karty nie ma, ale dostaniesz darmowy bilet na mecz z Polonią. Żenada.

Ja ze względów zdrowotnych stać w takiej kolejce nie mogłem - dzisiaj robię kolejne podejście :|

Wyjdzie, że będę musiał wejść z bramą w sobotę (;)), mimo zapłaconego już karnetu :lol:

Odnośnik do komentarza

Taaa, marketing powala. Burdel to zbyt łagodne określenie tego, co się dzieje w klubie, a właściwie z sytuacją z kartami, karnetami itp.

Stoisz 1,5h na deszczu w kolejce po kartę, a tam panie Ci mówią, że karty nie ma, ale dostaniesz darmowy bilet na mecz z Polonią. Żenada.

Ja ze względów zdrowotnych stać w takiej kolejce nie mogłem - dzisiaj robię kolejne podejście :|

Wyjdzie, że będę musiał wejść z bramą w sobotę (;)), mimo zapłaconego już karnetu :lol:

napiszę bezstronnie - wyrabiałem kartę w czwartek (zeszły) dziś stałem 15 min w kolejce, dostałem kartę i darmowy bilet - nie popadajmy w paranoję

jutro o 19 na Twardowskiego - jedziemy z ... Bytomiem

Odnośnik do komentarza

Ja wyrabiałem w poprzedni piątek, w środę byłem po kartę i darmowy bilet, przy czym dostałem tylko to drugie. Panie, które przyjmowały moje zamówienie na kartę, chyba zapomniały mi powiedzieć, że jeszcze karta nie będzie do odbioru w pierwszym terminie. No cóż, dobrze, że chociaż bilet za darmo dostałem i to na krytą, a jutro tez ponoć mają być deszcze :)

Do zobaczenia na meczu :)

 

POGOŃ!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...