Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące później...

Witam,

zacząłem grać w Cm 03/04.

Zupelnie nie wiem co mam ustawiac na trening.

Gram druzyna z II ligi polskiej i narazie mam 1 miejsce , nie jest zle.Ale

Treningi leza ,poustawialem niby cos poczytalem ale czy to ma jakis sens nie mam pojecia.

Po drugie nie mam asystenta menedzera i nie mam pojecia jak zatrudnic nowego.

Po trzecie czy trenerow da sie zmieniac ?

KOmpletnie nei wiem jak mam kupowac nowych zawodnikow , niby warty 9 tysiakow ale klub chce 65k ( nie wiem czemu ceny mam w funtach).Budzet klubu zero zeta wiec za duzo nie poszaleje.

MOze jakie rady na poczatek , w koncu ogarne gre ale narazie instynktownie lece.

Kiedys gralem w Premier Manager 3 i to byla wspaniala gra .Tak mi sie zamarzył powrót do managerow.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Ja mysle, że jeżeli ktorys z graczy CM03/04 zyje to dolaczy się do watku i odswiezy stare dobre czasy na pogawedkach w tym temacie.

 

Jestem ciekaw jakie ligi najczesciej i dlaczego wybieracie? Ja oczywiscie procz ligi polskiej uwielbiam tematy "wschodnioeuropejskie" typu najnizsze ligi w Rosji, na Ukrainie czy nawet szukam wyzwan w Izraelach. Powiem szczerze, że kilkukrotnie staralem się zaatakowac np Chiny, ale sam gubilem się po kilkunastu minutach w ...... Nazwiskach pilkarzy i zdarzylo się kilkukrotnie, że wpuszczalem lub sciagalem zawodnika, ktory akurat mial zostac niedotkniety ;)

Odnośnik do komentarza

Polska,Angila,Hiszpania,Niemcy,Włochy,Francja wybrane w jednym save. Teraz trochę dziwna sytuacja przeniosłem się ze słabego francuskiego do Tottenhamu,siedzę 6 sezon wygrywam wszystko i nikt mnie nie chce w swoim klubie. Nawet walczący o utrzymanie... A niektóre podania o prace "wiszą" przez 1-1,5 roku. ;)

Z mniej popularnych lig grałem kiedyś w Singapurze. ;P

Odnośnik do komentarza

Oj ja z krisem przez pewien czas na starej bazie cioralismy na Wegrzech Haladas i Bekescaba :) Anglia mi się przejadla - moze dlatego że tutaj mieszkam. Mam smaczka na Niemcy, ale to moze po updacie bo on jest teraz priorytetowy :) jakas niska liga czy cus :) odstraszala mnie zaWsze Hiszpania i Francja choc w tej pierwszej gralem Rayo Vallecano :) to wszystko zalezy od tego momentu kiedy startuje kariere :)

Odnośnik do komentarza

Niemcy to dość łatwa i przyjemna liga do grania. Na start można zagrać Hoffenheim czy St.Pauli. :)

Co do Anglii (sam żyłem kiedyś na wyspach) po kilkunastu sezonach gry jest szansa,że "stara gwardia" przestanie rządzić i zaczną wygrywać inne. Hiszpania u mnie na save to akurat bankrut. 75% ligi jest niepewne bądź bankrut i jeden bogaty Real - śmieszne trochę. Co do Francji,jak najbardziej miło wspominam. Grałem Lens czy Ajaccio. Może sam spróbuje czegoś "ekstremalnego" i wypróbujemy z kuzynem nowe ligi.

 

a Tak P.S. Widzę,że dość się orientujesz w CM.. Wiesz może dlaczego się tak dzieje,że żadne inne kluby mnie nie chcą poza angielskimi (np. Arsenal,MU),mimo,iż mam reputację Znakomity.. Bo nie ukrywam,że chciałbym zmienić otoczenie,jednak żaden klub mnie nie chce. ;)

Odnośnik do komentarza

Aż tak nie lubią Polaków ? :D Do Argentyny mnie przygarnęli,a w klubach mnie nie chcą. Kto wie może i masz rację,ale dlaczego w takim razie mam oferty od najlepszych angielskich,a nie dostaję ich od najsłabszych w Niemczech,Włoszech czy Hiszpanii? Trochę to dziwne ;)

 

Tak, Kowalinho ma racje - to pieta achillesowa wszystkich CMow. Bedac Anglikiem mialbys oferty pracy w najmocniejszych ekipach, a będąc Polakiem czy tam Mozambijczykiem choćbyś wygrał LM 20 razy to i tak dostaniesz oferty z Championship albo dołu tabeli Premiership. To się daje bodajże w którymś z edytorów zmienić (obywatelstwo)

Odnośnik do komentarza

Czyli dając sobie na Drugie obywatelstwo Anglik zwiększam swe szanse na pracę? Zapamiętam przy następnej okazji. Dobrze wiedzieć,dzięki za odpowiedź.

 

Ja raczej optowałbym za "Anglik" z drugim obywatelstwem Polska bo z tego co pamiętam to drugie obywatelstwo tyle nie daje. Zapomnialem na smierc jak sie nazywa ten edytor ktorym mozna zmieniac dane z save'ow. Tam mozesz zawsze w grze zmienic sobie obywatelstwo, poszukac nowej pracy i np zmienic powrotnie na nasze biało-czerwone ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...