Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jak zawodnik gra dłuższy czas b.dobrze lub słabo to chwalicie bądź ganicie go publicznie? Lub np karzecie po czerwonej kartce? Ja dałem publiczne ostrzeżenie Kołodziejowi i od razu wyskoczyło, że mnie nie lubi i chce odejść. 2x zgłaszał żebym go wystawił na listę transferową, ale mimo to gra bardzo dobrze. Martwi mnie, że nie chce kontraktu przedłużyć. Da radę coś zrobić aby to zmienić?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy jak zawodnik gra dłuższy czas b.dobrze lub słabo to chwalicie bądź ganicie go publicznie? Lub np karzecie po czerwonej kartce? Ja dałem publiczne ostrzeżenie Kołodziejowi i od razu wyskoczyło, że mnie nie lubi i chce odejść. 2x zgłaszał żebym go wystawił na listę transferową, ale mimo to gra bardzo dobrze. Martwi mnie, że nie chce kontraktu przedłużyć. Da radę coś zrobić aby to zmienić?

 

To wszystko zależy. Kilka razy zdarzyło się, że kogoś publicznie pochwaliłem, ale wszyscy wiedzą, że jestem zatwardziały menadżejro :) Ganiłem często gdy zawodnik łapał głupią czerwień (typu uderzenie zawodnika itp) lub sprawiał inne problemy wychowawcze. Problem z karami jest taki, że niestety niektórzy zawodnicy to akceptują (zależy od profesjonalizmu czyli atrybutu ukrytego) bo niektórzy chowają ogon pod tyłeczek, a niektórzy płaczą do prasy i chcą odchodzić.

Odnośnik do komentarza

Ja 2 sezony temu ochrzaniłem Kołodzieja za reda w towarzyskim i nie chce przedłużyć kontraktu. Przy składaniu oferty nowego pojawia się suma np 9tys tygodniowo, a ja mu oferowałem 14 bo tyle na razie mogę max i wyskakuje, że podstawowa pensja jest za niska. Jestem w połowie sezonu, a po sezonie kończy mu się kontrakt. Próbowałem go sprzedać. Jego wartość to 3,5mln zł. Chciałem go za 1mln opchnąć ale nikt się nie zgłosił. W takim razie już nie przedłuży kontraktu?

 

 

PS: SzkoDi mam do Ciebie pytanie. Wiem, że aby dało radę stadion rozbudować klub musi być jego właścicielem (bynajmniej w mojej dawnej karierze RTSem takie miałem komunikaty zarządu). Masz może ten podstawowy option file z Naszą ligą gdzie jest klub Błękitni? Sprawdziłbyś czy mój klub jest właścicielem i czy mam szanse na rozbudowę stadionu czy muszę szukać edytora żeby w czasie gry się dało go zmienić i powiększyć. Będę wdzięczny

Odnośnik do komentarza

Widocznie się zawodnik dosyc grubo na Ciebie fochnal. W wiekszosci sytuacji nie ma mozliwosci by mu się odwidzialo. Ja stracilem kiedys kilku zawodnikow tak. Zawsze bardzo trudno tez takich osobnikow sprzedac, a ja osobiscie pozbywalem się takich jak najszybciej i za jakakolwiek cene.

 

O tych Blekitnych to czy Tobie chodzi ogolnie o podstawowa baze danych czy jak? Nie rozumiem stwierdzenia "option file", albo po prostu jestem dosyc grubo wczorajszy :P jeżeli chodzi o glowa baze to ja tam ladnie zalookam i zobacze co mozna zrobic. Niestety nawet jeżeli, to po zmienieniu bedziesz musial zaczac nowa rozgrywke.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Czy w CMie aby gracz dostał Polskie obywatelstwo musi grać 5 lat w Polsce czy 5 lat musi grać w moim klubie? Mam np gracza Batatę który w Polsce jest długo a naszego obywatelstwa nie posiada. To samo jest z innym Brazylijczykiem którego ściągnąłem z innego Polskiego klubu, u mnie jest już 3 sezon a poprzednim klubie 2 lata był. Będę wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Czy w CMie aby gracz dostał Polskie obywatelstwo musi grać 5 lat w Polsce czy 5 lat musi grać w moim klubie? Mam np gracza Batatę który w Polsce jest długo a naszego obywatelstwa nie posiada. To samo jest z innym Brazylijczykiem którego ściągnąłem z innego Polskiego klubu, u mnie jest już 3 sezon a poprzednim klubie 2 lata był. Będę wdzięczny za pomoc

 

Chodzi o czas spedzony w kraju. Niestety jest to okres minimalny i nie kazdy zawodnik korzysta z prawa podwojnego obywatelstwa.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że lepiej będzie jak odinstalujesz i zainstalujesz grę na nowo. Jeśli masz płytę lub jej obraz to nie powinno to stanowić problemu. Łatki znajdziesz np. na stronie www.cmrev.com

 

łatka 4.1.4

http://www.cmrev.com..._04-v4_1_4.html

łatka 4.1.5

http://www.cmrev.com..._04-v4_1_5.html

Odnośnik do komentarza

@Boixos Nois

 

Na początku poleciłbym korzystanie z oryginalnej wersji gry:) to naprawdę nie kosztuje dużo. To kwestia kilku zł. Mimo wszystko postaram się pomóc.

 

Spróbuj odinstalować grę i zainstaluj ją na nowo. Nie wklejaj cracka. Zainstaluj obie łati (rówież po tym nie wklejaj cracka) i spróbuj odpalić grę. Może się uda. Tylko musisz mieć płytę w napędzie lub załadowany obraz w wirtualnym dysku.

 

Jak nie to może skorzystaj z instrukcji, którą znalazłem w necie. Dotyczy ona FM ale może pomoże:

 

Powinieneś:

1. Odinstalować grę.

2. Wyczyścić rejestr ze zbędnych plików.

3. Usunąć folder C:Documents and Settings\Dane Aplikacji

Sports InteractiveFootball Manager 2010

3. Zainstalować grę i wszystkie patche po kolei, jeden po drugim.

4. Wyłączyć opcję "Uaktywnij hiperłącza" i "Buforowanie skórki" w ustawieniach gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

a ja odejdę od wersji 03/04 bo takowej nie posiadam. mam tylko CM4.

 

i chyba sobie odpalę ;)

 

pamiętacie jakąś dobrą taktykę do tego?

ja swego czasu grałem standardowym 4-4-2 i zdaje się w poleceniach się ustawiało coś takiego jak "kamikadze" oraz kontrataki. była zabójczo skuteczna. pamięta ktoś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...