Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Gracie w CM Club Update? To może pochwalcie się waszymi najlepszymi zawodnikami ! :)

 

Oto moj "skarbek"

 

http://img267.imageshack.us/img267/6194/pluita.png

 

Podoba mi się bardzo, ze ktos zaczyna rozmawiac o tym updacie w tym topiku :P Tomek jest dobry widze z bani, ale ja pewnie eksperymentowalbym z przekwalifikowaniem go na lewe skrzydlo, bo moze szybki nie jest, ale megablyskotliwy no i te dosrodkowania i podania :D i dam sobie glowe uciac, ze strzela dosyc duzo bramek z wolnych :)

Odnośnik do komentarza

Nie ukrywam , że strzela z wolnych :P. Takie nietypowe strzały , które na początku leca w góre i przy samej bramce spadają w dół. U mnie gra na skrzydle , ze względu na niskie wykończenie akcji i nawet nieźle mu to wychodzi.

 

Co sądzicie o taktyce z jednym napastnikiem np.: 4-5-1 ?

Odnośnik do komentarza

Z góry przepraszam za double posta.

Możecie mi doradzic o co chodzi? Mam 2021 rok i nie moge zapisac gry. Próbowałem urlopowac kilka dni , zapisywac od nowa , ręcznie różnie.

Wywala mnie do pulpitu i pokazuje to

 

http://imageshack.us/photo/my-images/571/coojestkwa.png/

 

 

POMÓŻCIE nie mogę przestac gracz bo sie nie zapisze :P

Odnośnik do komentarza

Chodzi o Antywirus? Nie , mam AVG

 

Spróbój wyłaczyć antywirusa i zobacz czy zapisze Ci grę czy nie. Wiem, że niektóre antywirusy stopują save'y jeżeli mają powyżej 100mb bo biorą ten plik jako wirus.

 

Jeżeli nie poskutkuje to spróbój przełączyć język na angielski i zapisać.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

 

Coś się zaczyna dziać na forum:) ja ze swojej strony mogę dodać, że usilnie pracuję nad fejsami o czym, mam nadzieję, niedługo się przekonacie:)

 

Postaram się też, wrzucić jakieś zdjęcia ciekawych zawodników:)

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

 

EDIT 2 - był problem z linkami

 

renedevries.jpg

 

rafalniedziela.jpg

 

kamilkruszynski.jpg

 

jagiellox.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,

 

Coś się zaczyna dziać na forum:) ja ze swojej strony mogę dodać, że usilnie pracuję nad fejsami o czym, mam nadzieję, niedługo się przekonacie:)

 

Postaram się też, wrzucić jakieś zdjęcia ciekawych zawodników:)

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

 

EDIT 2 - był problem z linkami

 

renedevries.jpg

 

rafalniedziela.jpg

 

kamilkruszynski.jpg

 

jagiellox.jpg

 

 

Widze, ze z Jagiełły będzie dobry piłkarz ;)

 

 

To samo , wyłączałen antywirusa , zmieniałem język. Ciągle wywala do pulpitu.

 

Masz jeszcze jakies pomysły czy save do wywalenia? Bo po co mam grac jak i tak nie zapisze. Zawsze tak jest?

 

Szczerze mówiąc robiłem testy tylko do 2012 roku. Czy ktoś próbował przejść tak daleko? Staram się znaleźć przyczyne tego. Mam złe przeczucie przy tych sejwach na 100mb :x

Odnośnik do komentarza

Wysyłałem kiedyś 2014 rok. Mogę puścić testy dalej jesli chcesz?

 

Tak jest, wysłałeś i zapomniałem o tym wspomnieć. Jeżeli masz taką możliwość to bardzo bym prosił o zrobienie tego testu do 2020 i zobaczenie czy można ten save zapisać. Ja mam ciągle stosunkowo wolny sprzęt.

Odnośnik do komentarza

To może sobie zagramy przez siec?

 

Z wielką chęcią bym pograł chłopaki, ale siedzę właśnie nad updatem więc odpadam. Może jednak ktoś inny znajdzie się chętny do pogrania? :D No i zasugeruje jedną rzecz - może wpisywać takie ofert w tym temacie. Trzeba i ten temat rozchulać, a ktoś nowy na forum może znaleźć (tak mi się wydaje) szybko jakiegoś online-przyjaciela :D

Odnośnik do komentarza

Chciałbym wam coś pokazać. Gram na starej bazie ligę Polską. Jak pisałem wcześniej mam mały problem z nazwiskami nowych jr. ponieważ są bałkańskie, bułgarskie itp więc gdy ktoś się wybija to nadaje mu przydomki według obecnych zawodników. I tak zakupiony przeze mnie bramkarz z Wisły Płock został Wojciechem Szczęsnym. Ale mimo to stary poczciwy Arsene Wenger i tak go odnalazł :) spójrzcie

http://www.fotosik.p...938110251b.html

Odnośnik do komentarza

Chciałbym wam coś pokazać. Gram na starej bazie ligę Polską. Jak pisałem wcześniej mam mały problem z nazwiskami nowych jr. ponieważ są bałkańskie, bułgarskie itp więc gdy ktoś się wybija to nadaje mu przydomki według obecnych zawodników. I tak zakupiony przeze mnie bramkarz z Wisły Płock został Wojciechem Szczęsnym. Ale mimo to stary poczciwy Arsene Wenger i tak go odnalazł :) spójrzcie

http://www.fotosik.p...938110251b.html

 

O KURDE! Czy obserwowali go wielcy dopiero po nadaniu mu przydomku czy jeszcze przed? ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...