Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczytałem na http://www.cm0304.com/że nie da się tego zmienić :/

Wiecie może jak wygląda sytuacja z nabyciem przez gracza drugiej narodowości ?

Gram w BBVA Atletico i moge mieć w kadrze tylko 4 z poza UE, a na tych 4 sumuje się pierwszy zespół, rezerwy i U-19, więc na dobrą sprawe nie moge nikogo ciekawego kupić bo tych z poza UE mam 8:/ Kontraktu też się nie da przedłużyć przez ten limit z piłkarzem który jest z poza UE :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, jakiś czas temu zacząłem grać w CM 03/04 i jakoś już te grę ogarniam. Prowadzę Wisłę Kraków, Q.P.R. i Partizan w jednej karierze jednocześnie. Wyhaczyłem na rynku 2 OP, Dani (Wolny transfer, ten z Portugalii) i Amado Guevarę (325k Euro z Motaguy, reprezentant Hondurasu) i jestem ciekaw jak się będzie ten duet spisywać. A tak swoją drogą, ma ktoś jakichś innych OP lub P za niewielkie pieniądze?

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...

2 dni temu pojawiła się informacja że Freddy Adu chce grać w Sandecji Nowy Sącz. Ostatecznie chyba poleciał do Azji. Ponoć jeden z największych talentów cm03/04 - mi się nigdy niestety nie ładował na polskiej bazie danych. O wielu młodych supertalentach z tej wersji cm było póżniej głośno ale on chyba jednak więcej osiagnął w swiecie gry niż na rzeczywistym boisku. :)

Odnośnik do komentarza

2 dni temu pojawiła się informacja że Freddy Adu chce grać w Sandecji Nowy Sącz. Ostatecznie chyba poleciał do Azji. Ponoć jeden z największych talentów cm03/04 - mi się nigdy niestety nie ładował na polskiej bazie danych. O wielu młodych supertalentach z tej wersji cm było póżniej głośno ale on chyba jednak więcej osiagnął w swiecie gry niż na rzeczywistym boisku. :)

W CM4 się ładował. Zależało od wielkości bazy danych. Osiągnął w grze znacznie więcej. Palma mu lekko odbiła, ale to historia długa (choćby podpisanie milionowego kontraktu z Nike czy tam Adidasem w wieku 14 lat). Pogubił się, ale faktycznie z niego cienki bolek.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Siema wszystkim!

Na początku chciałbym się przywitać ze wszystkimi zapaleńcami starego, poczciwego CeeMa. Czytam Wasze wypowiedzi na tym forum już od dłuższego czasu i czerpię garściami, a może jeśli się uda to w przyszłości uda mi się rzucić coś swojego.

 

Ale do sedna - od zawsze marzyłem o tym, żeby na ekranie meczowym pojawiły się loga klubów, nie widziałem do tej pory żadnego skina czy innego modu, który wprowadzałby coś takiego, a myślę, że zobaczyć w trakcie meczu na przykład Juve-Milan albo Real-Barca ich herby zamiast standardowego panelu to byłoby coś, co jeszcze bardzie ożywiłoby rozgrywkę.

 

I tutaj pytanie do Was, czy dałoby się tak pogrzebać w pliku match w folderze screens, żeby takowe loga się pojawiły?

 

Będę wdzięczny za odpowiedzi i przepraszam, jeśli temat się powtórzył, ale nigdzie takowego nie znalazłem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...