Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim! mam takie pytanie czy istnieje cos takiego jakis plik zeby przyspieszyc 2d do takiej predkosci jak w powtorkach na ustawieniu szybki? i jeszcze jedno pytanie, ile trwa zapisanie save'a np w roku 2015-2020? :D

 

Mysle ze nie da sie tego az tak bardzo przyspieszyc kolego. To tylko powtorki i tyle. Co do sejwow to nie wiem bo zawsze zapisuje gre co miesiac.

 

Mimo iż sezon wcześniej otrzymałem brak zgody na rozbudowę stadionu ponieważ nie zgodziła się na nią rada gminy, złożyłem ją po raz drugi i o dziwo otrzymałem info po zakończeniu sezonu, że planowana jest rozbudowa o 3000 tys miejsc :) więc stadion się powiększa mimo tamtego komunikatu

 

Widocznie jest to jedna z tych rzeczy dla ktorych trzeba byc bardzo cierpliwym.

 

A ja miałem dzisiaj ciekawą akcję w CM. Grałem dwumecz barażowy o utrzymanie w I Lidze z GKS Bełchatów, który wygrałem. Za jakiś czas patrzę na tabelę ligową przed rozpoczęciem sezonu i okazuję się że GKS jednak gra w I lidze. Ja nie słyszałem o barażach po barażach....

 

Nigdy sie z tym nie spotkalem. Moze druzyna ktora miala awansowac nie dostala licencji na gre w I lidze?

Odnośnik do komentarza

witam wszystkich graczy CMa 03-04!

 

choć miałem tą wersję na dysku od kilku ładnych lat, to dopiero jakiś rok temu zacząłem grać na poważnie. Wziąłem się za Standard Liege i idzie mi naprawdę nieźle, momentami aż... za dobrze! 3 pod rząd mistrzostwa Belgii, do tego triumfy w pucharze i superpucharze. W ostatnim sezonie w lidze byłem niepokonany, notowałem serie nastu zwycięstw pod rząd. W Europie też potrafiłem odsyłać najlepsze ekipy jak Milan czy Lazio, dochodząc do półfinału Ligi Mistrzów.

 

Grałem w większość wersji CMa/FMa i nigdy nie miałem takiej serii. I tu pojawia się pytanie do wszystkich, którzy mają doświadczenie z tą wersją: Czy jest ona taka łatwa? Gram na łatce 4.1. Jeśli chodzi o taktykę to nie stosuję żadnego Diablo, gram 442 z modyfikacjami. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeżeli umiesz dobrze poprowadzić drużyne to ta wersja może być dosyć prosta, ale zdarzają się jej przebłyski takie, że za pierona nic się nie udaje, choć byś nie wiem jak dobry był :D

Także oceniam trudność tego cm-a na 6/10...

Oczywiście poziom trudności każdej gry zależy od umiejętności gracza, a łatwości cm 03/04 nie można porównywać z nowszymi wersjami np. fma, bo ma on bardziej rozbudowane funkcje. Cm-a 03/04 słabiej rozbudowanego od (np.) fm-a 2008, bo w niego grałem, pojmiesz szybciej i może dlatego wydawać się łatwiejszy... takie moje osobiste spostrzeżenie na wersjach których grałem.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedź :) Powiem szczerze, że 03/04 bardzo mi przypadł do gustu. Też grałem sporo w fm-a 2008 i złego słowa nie powiem. Za to mnogość opcji w najnowszych wersjach przytłacza, gra robi się niesamowicie czasochłonna i zdecydowanie mniej cieszy, symulacja 3D też mnie nie pociąga, zdecydowanie bardziej wolę "kulki". ;) W 03/04 gra się dynamicznie i rozgrywka sprawia dużo frajdy, może dlatego, że zamiast zajmować się duperelami można skupić się na transferach i taktyce, czyli tym co najważniejsze. Jedyne co wymaga poprawy to prędkość symulacji, ale to akurat można skorygować np. speed adjuster'em.

Odnośnik do komentarza

Czasem brakuje mi pewnych opcji, ale to przydała by się np. rozmowa z moim graczem na żywo xd a tak się nie da, bo to tylko gra. Ogólnie lubie tego cm-a a gram w niego... oj bardzo długo :D Ma wiele błędów... taki największy dla mnie to błąd z transferami (bo bardzo lubie grzebać po rynku), chodzi mi o to, że ty musisz dać dużo kasy, żeby kogoś ściągnąć do siebie, a inne zespoły dają ci marne grosze za bardzo utalentowanych graczy... ogólnie sprzedać kogoś w cm 03/04 to jest masakra....

Odnośnik do komentarza

To prawda, mnie też za największe gwiazdy proponują śmieszne sumy. Chyba jedyny rozsądny zarobek mam z gry w Lidze Mistrzów. Ciekawie natomiast wygląda sprawa regenów. Widziałem już kilku 14-to, 15-tolatków zdolnych od razu do gry na najwyższym poziomie. Zapowiada się, że moim pierwszym bramkarzem będzie jakiś gimnazjalista z Brazylii. :Dhttp://imageshack.us...3/rodrigom.jpg/ Trochę to śmieszne i odrealnione, ale w sumie fajne.

Odnośnik do komentarza

Czasem to denerwuje, ale też muszą te gwiazdy jakoś się znajdować :D

Jakby wszyscy od młodości mieli słabe umiejętności to kto by zastąpił Messiego, Ronaldo, Rooneya... Muszą być podstawy do tego aby gracz mógł się rozwinąć na gwiazde międzynarodową :))

Ja scoutuje wszystkich młodzików którzy pojawiają się w Polskiej lidze w 1 składach :D

Odnośnik do komentarza

Teraz CM 03/04 wydaje się być jeszcze łatwiejszy niż kiedyś hehe. Moja Nieciecza zdobyła 3 razy z rzędu LM w latach 2006-2008, a w 2008 roku w finale grałem... z Górnikiem Zabrze trenowanym przez Pepa Guardiolę. W 2008 roku trenerem Lecha jest Carles Puyol, w Śląsku Frank Lampard, w Legii Rijkaard, a w Pogoni Fernando Hierro. Jako ciekawostkę mogę podać fakt, iż udało mi się ściągnąć do klubu Kubę Błaszczykowskiego, który ma teraz 31 lat ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Powinn nieco pomoc.

 

Problem z czcionką? Jest chyba rozwiązany. Cytuję autora, którego pomysł znalazłem gdzieś w przestrzeni internetowej:

"By mieć polską czcionkę w grze, należy wejść do katalogu,data, następnie fonts, i robimy następującą rzecz...

 

Kopiujemy nazwę pliku tt0756m_ , po czym usuwamy go, następnie podmieniamy nazwę pliku z Polish, na skopiowaną wcześniej nazwę, czyli tt0756m_ . I ot cała sztuka Polskich liter w CM 03/04 !"

Odnośnik do komentarza

Powinn nieco pomoc.

 

Problem z czcionką? Jest chyba rozwiązany. Cytuję autora, którego pomysł znalazłem gdzieś w przestrzeni internetowej:

"By mieć polską czcionkę w grze, należy wejść do katalogu,data, następnie fonts, i robimy następującą rzecz...

 

Kopiujemy nazwę pliku tt0756m_ , po czym usuwamy go, następnie podmieniamy nazwę pliku z Polish, na skopiowaną wcześniej nazwę, czyli tt0756m_ . I ot cała sztuka Polskich liter w CM 03/04 !"

Zrobiłem tak, ale niestety nic nie pomogło :/ Jakieś inne pomysły???

Odnośnik do komentarza

Powinn nieco pomoc.

 

Problem z czcionką? Jest chyba rozwiązany. Cytuję autora, którego pomysł znalazłem gdzieś w przestrzeni internetowej:

"By mieć polską czcionkę w grze, należy wejść do katalogu,data, następnie fonts, i robimy następującą rzecz...

 

Kopiujemy nazwę pliku tt0756m_ , po czym usuwamy go, następnie podmieniamy nazwę pliku z Polish, na skopiowaną wcześniej nazwę, czyli tt0756m_ . I ot cała sztuka Polskich liter w CM 03/04 !"

Zrobiłem tak, ale niestety nic nie pomogło :/ Jakieś inne pomysły???

 

Jesteś pewien, że zrobiłeś dokładnie tak samo. Ja byłem za pierwszym razem przekonany, że zrobiłem tak jak niby pisał kolega Luk10, ale sprawdziłem to jeszcze raz i... zadziałało :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...