Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Reputacja: Krajowa

Finanse: Bogaty

Baza treningowa: Doskonałe obiekty i szkołka młodzieżowa

 

Ponadto jak wiadomo zawodnik ( chyba ) po 5 latach pobytu w Polsce powinien mieć polskie obywatelstwo i owszem Cantoro, Ekwueme czy Uche "stali się" Polakami ale juz np. de la Cuesta, Lastuvka już się do tego nie kwapią.

Odnośnik do komentarza

Z tego

A język ma znaczenie czy bez znajomości języka też dostają obywatelstwo?

 

Z tego co kojarze to chodzi tylko o okres ktory spedzil dany zawodnik w kraju ktory bedzie reprezentowal. Sprawdze czy przez przypade nie chodzi o ambicje zcy inne pierdolki typu lojalnosc itd. Na razie jestem na uczelni wiec sproboje to zrobic noca.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem obu Panów (de la Cuestę i Lastuvkę) i nie mam zielonego pojęcia. Może to czynnik losowy, że czasami zawodnik chce obywatelstwo lub go nie chce? Może dlatego ,że obaj grają w kadrach narodowych (ale logicznie rzecz mówiąc to nie ma sensu). Co do Dinelsona to nie znalazłem go w bazie, ale na pewno chodzi o reputacje klubu (7500 Cruzeiro, a Wisly to zapewne 5500 - nie mam oryginalne bazy) i do tego dochodzi reputacja ligi, która się różni i to grubo od siebie. Niestety, ale osobiście nie mogę znaleźć przyczyny tego zachowania.

Odnośnik do komentarza

Oj dziwne mam perypetie z tą grą. Wszedłęm do edytora, by jak wskazałeś sprawdzić tam reputację klubu. Sprawdziłem, wyszedłem, włączyłem grę na nowo a tu nagle każdy zawodnik na świecie na skasowaną historię; tzn. Ma swój klub z sezonu 2002/03, potem na zespół Barinesi z serie C a potem ma swój obecny klub. Nieważne który, każdy w dodatku przyszedł do swojego obecnego klubu z tego Barinesi z kwotę 160K, czy Ronaldinho, czy Szymkowiak :/

Odnośnik do komentarza

a wygląda to mniej więcej tak

http://imageshack.us...nebrindisi.png/

 

Oczywiście klub nazywa się Brindisi, a Corradi został wybrany zupełnie przypadkowo.

 

Powiem Ci tak, zapisałem bazę ale ta baza sie nie zapisała. Chodzi o to że chciałem sobie podrasować reputację mojej Wisełki i z 6500 dałem na 8500, jak wszedłem do edytora po zapisie bazy i ponownym włączeniu go miałem nadal 6500. Tym bardziej dziwie się że ta sytuacja miała wpływ na mojego save'a.

Odnośnik do komentarza

Takowoż robiłem kilkakrotnie. Niestety skasowały się również wszystkie moje osiagnięcia, teraz mam w nich zamiast kariery w Wiśle, pojedyncze wpisy z 8 różnych klubów.

Ponadto, uszkodził się tylko 1 mój zapis, drugi który jest "zasave'owany" przed sezonem jest ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...