Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam, bo miałem się zając wyszukiwanie old boyów do updatu, ale mam dalej problemy z załączeniem edytora a do tego maturka :)

może po maju coś wykombinuje i pomoge, jak nie będę pracował za ciężko xd

pozdrawiam i nie ukrywam, że czekam na wyniki waszej pracy...szczególnie na cały update, choć wiem że to troche zajmie...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ściągałem gościa co się nazywał Farnerud. tylko nie pamiętam który bo było dwóch. ten grał na lewym skrzydle. mega asysta typ. w moim Realu wymiatał.

drugi to był gracz Sportingu Lizbona- Fabio Paim. był u mnie genialny na prawym skrzydle.

tych dwóch na bank.

a takto z wychowanków korzystałem. jak prowadziłem klub z wyższej półki to zawsze kupowałem Morientesa. to był i będzie mój najulubieńszy gracz.

Odnośnik do komentarza

dawno nie gralem i juz nie pamietam dokladnie:

Darron Gibson - mlodziezowka MU - tak go wytrenowalem ze byl podstawowym zawodnikiem reprezentacji, chyba irlandia polnocna...

Nhlanhla Shabalala - w PSV jako srodkowy of. pomocnik gral na sredniej sezonu powyzej 8

Ricardo Montolivio - Atalanta - L/S OP strzelal piekne bramki, ale nadawal sie tez na skrzydlo bo mial dobre dosrodkowania

Alan - znalazlem go w arg. Racing, nie mial dobrych statystyk ale w Marseille w srodku pola gral idealnie :)

Toledo ( czy jakos tak) skrzydlowy z brazyli chyba, bardzo szybki i dobry tech. jak przenioslem sie na rok managerem do brazylijskiej ligi to go mialem w jednym z klubow...

Rincon-super mlody obronca, chyba z sao paulo

 

Do lepszych klubow - zawsze adriano (sztrzelal tyle bramek ile chcialem, nigdy nie zawodzil),

evra na (chyba lewa obrona), diego - santos (kazdy chyba zna)

Odnośnik do komentarza

@MaKKu

 

Zapewne chodzi ci o Alexandra. Pontus grał na DP we Strasbourgu.

 

@SzKoDi

 

"Uskarsson" jest kozacki. W Chelsea był idealnym zmiennikiem. :P

 

@Boixos

 

Shabalala grał w Ajaxie,ale blisko. ;)

Rincon to obrońca MU,a tylko na wyp. gra w Sao Paulo.

 

Ulubieńców w CM można mieć wielu.. W niższych ligach Anglii genialny jest Anthony Elding z Conference. Gra w niskiej lidze,ale i Premier League,by na lajcie zwojował. :) Ja osobiście w każdym Save starałem się dobierać zawsze innych zawodników. Rutyna zabija :D. Bułgaria ma np. ciekawe gwiazdy jak Hazurov (NS) czy Andonov (OP LS). Ciekawy i tani jest Radamel Falcao,którego "znaturalizowałem" do kadry Argentyny,kosił aż miło. ;)

Jeśli chodzi o nazwiska do których najczęściej byłem przywiązany to Kieft,Gamst Pedersen,van den Boogart,Alonso Solis czy Lucio. Można wymieniać i wymieniać... :D

Odnośnik do komentarza

@Boixos

 

Shabalala grał w Ajaxie,ale blisko. ;)

Rincon to obrońca MU,a tylko na wyp. gra w Sao Paulo.

 

Ja nie mowie ze shabalala gral w PSV, tylko mowie, ze go tam ściągnąłem i u mnie wymiatał... a z rinconem nie wiem jak bylo, bo ja go znalazlem dopiero jak przeszedlem na rok do brazyli i w sao paulo gral jako ich zawodnik

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Teraz trochę z innej beczki, właściwie chodzi mi o problem juz w samej grze.

Od paru lat kieruje Wisłą Kraków, jestem bogatym klubem z finansami 250 mln zł na +

Chce sciągnąć zawodnika ( Dinelson - zarabia w Cruzeiro 3 tys. zł/tydz. ) i oferuje mu prawie 100 tys. u siebie. Wyśmiewa moja ofertę za każdym razem. W dodatku mam do wykorzystania ponad 1 mln funduszu płac. Ogromne pieniądze. Pomimo to nie mogę oferować wysokich pensji powyżej 100 tys./tydz. Na ten moment 90 to max.

Bardzo mi zależy akurat na tym zawodniku. Cóż mam począć koledzy ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...