Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Masz na myśli może Mind Compression CM 03/04 Editor? ;)

 

 

Szczerze powiem, że nie wiem nawet teraz sam. Ostatni raz użyłem go chyba w 2004 roku i od tego czasu nie tknąłem niczego co miałoby edytować moje save'y ':D Ale chyba masz rację MCM to był i nawet gdzieś znalazłbym na starych płytkach jego instalke jak chcesz :)

Odnośnik do komentarza

Jak narazie sobota,24 Marca 2012,godzina 9:36,Wielkopolska - jest bajecznie! :D

Co do screenów,stare tzn. jakie? Mogę z swojego save(datowany na 2011) wrzucić perełki jakie stwarza Nam baza danych.

Tak w ogóle. Też miewacie problem Pachwiny? Miałem tak już przy którymś z rzędu zawodniku.. Wypada raz na 2-3 tygodnie przez mięsień pachwiny,a potem już co chwila tylko "Bolesna Strata",co wróci, znów kontuzja. I tak w końcu,że gość mając 25 lat piszę mnie,że chętnie zakończy karierę w obecnym klubie.. :>

Odnośnik do komentarza

Jak narazie sobota,24 Marca 2012,godzina 9:36,Wielkopolska - jest bajecznie! :D

Co do screenów,stare tzn. jakie? Mogę z swojego save(datowany na 2011) wrzucić perełki jakie stwarza Nam baza danych.

Tak w ogóle. Też miewacie problem Pachwiny? Miałem tak już przy którymś z rzędu zawodniku.. Wypada raz na 2-3 tygodnie przez mięsień pachwiny,a potem już co chwila tylko "Bolesna Strata",co wróci, znów kontuzja. I tak w końcu,że gość mając 25 lat piszę mnie,że chętnie zakończy karierę w obecnym klubie.. :>

 

a sprawdzałeś jaki ma współczynnik kontuzji ma ten zawodnik?Bo prawdopodobnie to może być tym problemem,pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza

Jak narazie sobota,24 Marca 2012,godzina 9:36,Wielkopolska - jest bajecznie! :D

Co do screenów,stare tzn. jakie? Mogę z swojego save(datowany na 2011) wrzucić perełki jakie stwarza Nam baza danych.

Tak w ogóle. Też miewacie problem Pachwiny? Miałem tak już przy którymś z rzędu zawodniku.. Wypada raz na 2-3 tygodnie przez mięsień pachwiny,a potem już co chwila tylko "Bolesna Strata",co wróci, znów kontuzja. I tak w końcu,że gość mając 25 lat piszę mnie,że chętnie zakończy karierę w obecnym klubie.. :>

 

Czestotliwosc kontuzji pachwiny nie jest wysoa wiec nie powino to sprawiac wiekszego problemu. Mi sie wydaje ze tak jak kris juz tutaj napisal - masz typowo kontuzjogennego pilkarza, ale to i tak idzie sprawdzic ;) Podaj nam tylko nazwisko tego czlowieczka i my juz go sprawdzimy :D

Odnośnik do komentarza

Siemano ;)

Wracam tutaj po chyba 2 letniej nieobecnosci ;P

Nie wiecie czy jest jeszcze gdzies aktualny do ściągnięcia super pack 3 lub 4 do 03/04 z herbami klubów i itd. Bo te stare linki co tutaj były już nie działają ;(

A nie wiecie czy da się jakoś przesunąc zegar startu rozgrywki z 2003 na 2012 ?

Odnośnik do komentarza

Witamy ponownie sergiej :)

 

Co do super packow to przypomnij mi na dniach bo mam to na pewno na plytkach w domu, a teraz typowo jestem na urlopie świątecznym wiec tego nie mam przy sobie. Co do przesuniecia zegaru na 2012 niestety z tego co wiem nie ma takiej opcji. Jedyna opcja to sciagniecie jakichs tam updatejtow i oklamywac sie ze to wszystko jest 9 lat pozniej :)

Odnośnik do komentarza

@SzKoDi;@Kris

 

Nie sądzę,by problemem byli sami zawodnicy. Popatrzyłem po świecie i wśród swoich zawodników. O ile kontuzjogenność Vidica mnie zbytnio nie dziwi,to tacy zawodnicy jak Adriano,Coloccini,Mannix czy Barbosa,których miałem w wielu klubach i nigdy nie mieli problemu z tego typu urazami jest lekko podejrzane. Dlatego mimo Waszej wiedzy,będę się upierał,że jest to jakiś błąd pachwiny,bo,gdy tylko zawodnik złapię tę kontuzję pierwszy raz,idzie za tym fala 2 miesięcznych kontuzji co chwila i nie ważne czy będzie się nazywał Deisler,Vidic czy Zanetti. :)

Odnośnik do komentarza

@SzKoDi;@Kris

 

Nie sądzę,by problemem byli sami zawodnicy. Popatrzyłem po świecie i wśród swoich zawodników. O ile kontuzjogenność Vidica mnie zbytnio nie dziwi,to tacy zawodnicy jak Adriano,Coloccini,Mannix czy Barbosa,których miałem w wielu klubach i nigdy nie mieli problemu z tego typu urazami jest lekko podejrzane. Dlatego mimo Waszej wiedzy,będę się upierał,że jest to jakiś błąd pachwiny,bo,gdy tylko zawodnik złapię tę kontuzję pierwszy raz,idzie za tym fala 2 miesięcznych kontuzji co chwila i nie ważne czy będzie się nazywał Deisler,Vidic czy Zanetti. :)

 

hej,ponowie pytanie czy sprawdzałeś jego współczynnik występowania kontuzji?najprościej możesz to sprawdzić w jakimś scout'cie lub edytorem Mind Compression 03/04.Dodam jeszcze,że reżim treningowy też ma znaczenie i nie wolno przesadzić :keke: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

@SzKoDi;@Kris

 

Nie sądzę,by problemem byli sami zawodnicy. Popatrzyłem po świecie i wśród swoich zawodników. O ile kontuzjogenność Vidica mnie zbytnio nie dziwi,to tacy zawodnicy jak Adriano,Coloccini,Mannix czy Barbosa,których miałem w wielu klubach i nigdy nie mieli problemu z tego typu urazami jest lekko podejrzane. Dlatego mimo Waszej wiedzy,będę się upierał,że jest to jakiś błąd pachwiny,bo,gdy tylko zawodnik złapię tę kontuzję pierwszy raz,idzie za tym fala 2 miesięcznych kontuzji co chwila i nie ważne czy będzie się nazywał Deisler,Vidic czy Zanetti. :)

 

Tak na szybko wskaznik kontuzjogenności w nawiasach (im wyzej tym gorzej):

 

Vidic (8)

Coloccini (5)

Mannix (18)

 

Tak jak pisal Kris - wszystko zalezy od rygorow treningowych, to moze byc dokladnie wszystko, a ja nie wykluczalbym jakiegos buga z kontuzją pachwiny.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem Adriano. W scoucie jego kontuzjogenność to 4. A na screenie pokazuje liczbę jego kontuzji pachwiny

.

Tutaj nie wiem czy jakiś problem może być z programem treningowym,bo ja Adriano nigdy nie prowadziłem w klubie. ;)

Teraz rzuciłem okiem na ekran drużyny Chelsea. 3 zawodników pierwszego składu "wyoutowanych" przez kontuzje pachwiny. Terry,Ibra,Aliadiere. Na prawdę nie wiem,jakie są przyczyny.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłem kontuzje pachwiny w edytorze :)

 

Zwykły groin strain ma szanse 6 na 100 co do wystepowania, 15 minimalnych dni aktywnosci kontuzji z mozliwością ekstra 25.

Troche gorszym jest torn groin muscle z częstotliwością 10 i minimalnie 50 dniami kontuzji, z tym że może potrwać ekstra 45 (ponad 3 miesiące).

 

Ja myśle przetłumaczony uraz pachwiny jest dwoma różnymi kontuzjami. Swoją drogą smigler - jakiej bazy używasz? Jakiś update czy orygianalną?

Odnośnik do komentarza

Postasram się to jakoś posprawdzać, rzucić kilka symulacji na normalnej bazie i zobaczyć czy jest zależność lub błąd z tą pachwiną. Tyle lat gram, a jednak nigdy tego ien zauważyłem :o Wszystko na to wskazuje, w szczególności na podany przez Ciebie przykład Adriano, którego to nie Ty prowadziłeś w klubie więc czynnik złego cyklu treningowego odrzucam automatycznie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...