Skocz do zawartości

Koszulki na VII Zjazd


Rekomendowane odpowiedzi

pomys? niez?y, ale trzeba jak mówi Norweski - doda? nazw? lokalizacji. Tote? ja bym da? ten "VII Zjazd CeeManiaków mniejsz? czcionk?, ?eby sie w jednej linii zmiesci?o, a wi?ksz? nad rokiem da? nazw? Kobyla Góra. Generalnie logo jest ok, ale nie wiem jak bedzie wygladac na ciemnych koszulkach.

Odnośnik do komentarza

Przypominam, ze logo musi byc monochromatyczne, inaczej na koszulki z numerami i nickami w granicach 30 zl nie mamy szans. I przed dzieleniem skory na niedzwiedziu przydaloby sie juz miec namierzona firme - Brachu sie zobowiazal, wiec czekamy na raport.

Odnośnik do komentarza

mo?na zrobi? takie jak jest je?li chodzi o kszta?ty i uk?ad tylko ca?e na bia?o (ewentualnie z czarnymi konturami)

 

zrobilem te? rozeznanie w kwestii samych nadruków (znajomy ma tak? firm?), sprawa wygl?da tak:

- koszt koszulek (w hurtowni) - 8 z? / sztuka

- koszt nadruku - oko?o 20 z? / sztuka

 

jest jednak ma?y problem... tak koszty nadruku prezentuj? si? przy drukowaniu - powielaniu tego samego na wszystkich koszulkach, a wiadomo przecie?, ?e chcemy, ?eby na koszulkach by?y numery; wtedy, je?li chcemy, ?eby ka?da koszulka by?a inna to koszty znacznie rosn?, bo samo przygotowanie matrycy to jest koszt oko?o 250 z? :/

 

jest jednak inne wyj?cie, przód mo?na zrobi? taki sam, a ewentualnie na ty? spróbowa? zamówi? naszywki...

Odnośnik do komentarza

hej, a moze takie cos: http://sulechow.net/~athlon/cm.png zrobilem w 10 min, bo teraz nie mam czasu, ale jak komus sie spodoba, to moge to powycinac do postaci wektorowki albo ew. tekst z forum dac podobna czcionka.

 

pilka wycieta z okladki FM-a

 

ej, jak jest wielki problem z koszulkami, to moge i tego roku zorganizowac je u tej firmy z zielonej gory, ale niech ktos 1. da mi zielone swiatlo 2. da mi gwarancje, ze znowu sie nie wyglupie obiecujac kolesiowi 30, a zamawiajac kilkanasice.

Odnośnik do komentarza
hej, a moze takie cos: http://sulechow.net/~athlon/cm.png zrobilem w 10 min, bo teraz nie mam czasu, ale jak komus sie spodoba, to moge to powycinac do postaci wektorowki, albo ew. tekst z forum dac podobna czcionka.

 

pilka wycieta z okladki FM-a

 

ej, jak jest wielki problem z koszulkami, to moge i tego roku zorganizowac je u tej firmy z zielonej gory, ale niech ktos 1. da mi zielone swiatlo 2. da mi gwarancje, ze znowu sie nie wyglupie obiecujac kolesiowi 30, a zamawiajac kilkanasice.

Na razie wpisa?o si? 16 osób. Koszulki z zesz?ego roku s? super. Ja nawet dwie mog? wzi?? :]

Je?eli by si? da?o wzi?? u tego samego cz?owieka, to jestem na tak.

 

Logo - :respekt:

 

EDYTA

mamy 17 ch?tnego na koszulk? - og02r

Odnośnik do komentarza

heh, swoja droga to by byl trzeci z rzedu "logotyp" zjazdowy w moim wykonaniu :) a zaczelo sie od kapselka (po tatrze?) :)

ale zaden ze mnie grafik, wiec jak znajdzie sie ktos z lepsza propozycja, to bronic swego nie bede :)

 

to jak chcecie, to moge sie przejsc w najblizszej przyszlosci do tej samej firmy co rok temu i cos zalatwic.

 

edit: jak wspominalem, ta moja propozycja byla na szybko robiona, jak znajde chwile czasu (jutro?), to zrobie cos lepszego (jak sie uda)

Odnośnik do komentarza
heh, swoja droga to by byl trzeci z rzedu "logotyp" zjazdowy w moim wykonaniu smile.gif a zaczelo sie od kapselka (po tatrze?) smile.gif

ale zaden ze mnie grafik, wiec jak znajdzie sie ktos z lepsza propozycja, to bronic swego nie bede

Po prostu Twoje projekty sa takie, jak byc powinny - proste i estetyczne.

 

to jak chcecie, to moge sie przejsc w najblizszej przyszlosci do tej samej firmy co rok temu i cos zalatwic.

Jesli moglbys, to byloby swietnie.

Odnośnik do komentarza

Niestety na zje?dzie mnie nie bedzie (cho? mam blisko niestety terminy ju? zaplanowane)... bardzo ?a?uje ale có?...

Lecz koszuleczk? z wielk? ch?ci? wezm?. Oczywi?cie je?eli jest taka mo?liwo??. Tak?e czekam na odpowied? czy da si? co? w tej sprawie zrobi? ;)

Odnośnik do komentarza

qvist - jesli cos mia?oby zale?e? ode mnie, to masz zielone ?wiat?o. masz juz solidna sprawdzon? marke. twoje logo jest fajne, poza betonow? czcionk?. we? daj jak?? bardziej podobna do tej ktora jest napisane 'polska.scena.cm'.

 

no i wywal z tego logosa napis 'cmforum' bo to nie jest spotkanie forum tylko ca?ej sceny.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...