Skocz do zawartości

Scenowy Peryskop


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki Maniak? Maniak nie jest żadnym banitą. Cały czas posiada dostęp do zasobów CMF z wyjątkiem działu HP. Poza tym kim jest dla Polskiej Sceny FM Maniak żeby robić z nim wywiad?

 

Jedynie ADR z tych obrażonych na CMF jest na tyle ważną postacią żeby warto było z nią przeprowadzać jakieś wywiady.

Odnośnik do komentarza

jak ja lubię rapidshare

Error

This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

Odnośnik do komentarza
Jak mogliście zrobić wywiad z Wymem i nie zapytać o jego famous last words?? Taka okazja...

 

Mój błąd. Wyparłem je z pamięci. ;)

 

Ogólnie jako, że nie posiadamy strony internetowej to wszystkie plusy i minusy możecie pisać w tym temacie. Co proponowalibyście zmienić? Co Wam się podoba, a co Wam przeszkadza. Jak odbieracie ten numer względem pierwszego SP.

 

:).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...