Skocz do zawartości

Pamięci przenośne


Gość MitnickMike

Rekomendowane odpowiedzi

Dysk jest wyciągany z obudowy (po wysunięciu z obudowy na swoje oko nie stwierdziłem jakichś widocznych uszkodzeń), po podłączeniu do kompa zaczyna pracować (słychać że się kręci, choć jest to inny dźwięk niż przed upadkiem).

Po podlaczeniu do komputera przy użyciu obudowy, czy bezposrednio? Bo trzeba ustalić, czy padł dysk, czy obudowa.

Odnośnik do komentarza

Ja bym tutaj nie patrzył czy jest to wina obudowy. Jeżeli po podłączeniu dysku on "tyka" to znaczy, że w 98% jest mechanicznie uszkodzony, mogły pójść talerze bądź głowica. Możesz jeszcze spróbować pod inną kieszenią jak sugeruje jasonx ale skłaniałbym się, że dysk jest do du... tzn można wyrzucić do kosza.

Odnośnik do komentarza
  • 6 lat później...
  • 7 miesięcy później...
4 minuty temu, jmk napisał:

Kupował ktoś może ramkę cyfrową? Jaka jest sensowa rozdzielczość z najniższego pułapu cenowego?

 

Pomyślałem, żeby kupić teściom i tam wgrać jakieś foty z wesela itp ;)

 

 

Najniższego tzn ile? Ja jakiś czas temu kupowałem za zdaje się 240/270 zł, chyba Kodaka.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio kupiłem dla dziadków ramkę Zoom.me (niestety chyba wycofana z produkcji, a szkoda), w którą wsadziłem kartę 3G, dzięki czemu nie mając internetu w domu na bieżąco automatycznie odbierają foty ze Szkocji :) Nie wypowiem się na temat rozdzielczości, bo nie to było priorytetem dla mnie w tym wypadku.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, jmk napisał:

Ale jesteście zadowoleni?

 

Myślałem nad taką 100-200 zł max. Te mają 800x600 rozdziałkę i się zastanawiam jak to widać.

Trochę inne potrzeby, dziadkom nie zależało tak strasznie na jakości, tylko żeby cokolwiek dostawali, bo inaczej to musieli czekać na weekend, żeby dopiero na komórce im pokazała teściowa. A tak wpada im codziennie po kilka zdjęć, pełny automat, nie muszą nic klikać, tylko wszystko się samo zaciąga. A z naszej strony też mega banał, bo jest apka na telefon i przez nią się wysyła zdjęcie. Dla mnie prezent sprawdza się w 1000% :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...