Skocz do zawartości

Wojny klubowe - dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Wujek - taka przypuszczalna sytuacja, która mi teraz przyszła na myśl.

 

Piszemy w Maryni ja i Ty. Ty rzucasz coś o (L)odrze a ja o Dyskobolii Warszawa. Ty się nie obrażasz bo traktujesz to jako przyjazny przytyk, ja się nie obrażam również. Przychodzi hqvarny i daję sobie obie ręce obciąć, że będzie miał do mnie dąsy, opisze sprawę w służbowym, na CM Rev, poruszy całą scenę jak to moderator perfidnie łamie regulamin, ble ble ble. I takich przypadków będzie więcej.

 

Rozumiesz czego my się boimy?

 

Własnie miałem o tym napisać :) .

To jest niestety jedno z zagrożeń :/ .

Cóż, niech zostanie tak jak jest. Na pewno wszystko się jakoś dotrze :) .

Odnośnik do komentarza

Z tymi przekształcaniem nazw klubów na żarty, to tak jak parę lat temu w meczu Ligii Mistrzów Porto-Deportivo. Jak jeden zawodnik żartobliwie kopnął przyjaciela z przeciwnej drużyny w dupę (to był chyba Jorge Andrade a kopniętym był Deco) to sędzia dał mu za to czerwona kartkę. :) nie pomogły tłumaczenia, że to my friend

Dla mnie sędzia popełnił błąd powinien wyczuć klimat. A sędzia to coś w rodzaju moderatora na forum. Czyli IMHO moderator powinien w tych żartobliwych przekształceniach starać się zachować zdrowy rozsądek. Oczywiście ktos na pewno powie, że sędzia zachował się prawidłowo usuwając Andrade, bo ten złamał przepisy gry w piłkę nożną. Ale każda sytuacja powinna byc rozpatrywana w zależności od kontekstu i miejsca.

 

http://www.youtube.com/watch?v=HIiYofAAQTc

Odnośnik do komentarza
Z tymi przekształcaniem nazw klubów na żarty, to tak jak parę lat temu w meczu Ligii Mistrzów Porto-Deportivo. Jak jeden zawodnik żartobliwie kopnął przyjaciela z przeciwnej drużyny w dupę (to był chyba Jorge Andrade a kopniętym był Deco) to sędzia dał mu za to czerwona kartkę. :) nie pomogły tłumaczenia, że to my friend

Dla mnie sędzia popełnił błąd powinien wyczuć klimat. A sędzia to coś w rodzaju moderatora na forum. Czyli IMHO moderator powinien w tych żartobliwych przekształceniach starać się zachować zdrowy rozsądek. Oczywiście ktos na pewno powie, że sędzia zachował się prawidłowo usuwając Andrade, bo ten złamał przepisy gry w piłkę nożną. Ale każda sytuacja powinna byc rozpatrywana w zależności od kontekstu i miejsca.

 

http://www.youtube.com/watch?v=HIiYofAAQTc

A jeszcze ktoś inny nie zrozumie tego hermetycznego żartu i odczuje go jako przyzwolenie dla takich sytuacji.

Ja posłużę się innym przykładem. Przez moment w moim gimnazjum zwyczajem stało się żartobliwe policzkowanie na niby. Po tygodniu jeden z tych policzkowanych rzucił się na kolegę z nożyczkami. Bo nie zrozumiał żartu, odczuł to jako poniżenie. To w sumie daleki ma związek z omawianą sprawą, ale drobna analogia zachodzi.

Odnośnik do komentarza
Wujek - taka przypuszczalna sytuacja, która mi teraz przyszła na myśl.

 

Piszemy w Maryni ja i Ty. Ty rzucasz coś o (L)odrze a ja o Dyskobolii Warszawa. Ty się nie obrażasz bo traktujesz to jako przyjazny przytyk, ja się nie obrażam również. Przychodzi shqvarny i daję sobie obie ręce obciąć, że będzie miał do mnie dąsy, opisze sprawę w służbowym, na CM Rev, poruszy całą scenę jak to moderator perfidnie łamie regulamin, ble ble ble. I takich przypadków będzie więcej.

 

Rozumiesz czego my się boimy?

nie lękajcie się :)

możesz na mnie liczyć, a ręce sam bym chętnie obciął :crazy: sądzę, że w tej sprawie nie chodzi o dąsy takich maruderów jak ja, ale miło że nadal pamiętasz :)

 

poza tym róznica między "przyjaznym przytykiem", a tym przytykiem pospolitym jest cienka. jednych razi Kuchenkorz, innych Dysko-Polo, inni nie chcą słuchać o śledziach i Ptakowii, a nawet najtwardszych zawodników zirytuje Alianz Górnik.

Odnośnik do komentarza

Oskarżenia Rafee uważam za niebyłe. Otrzymałem od niego stosowne PW. Widać, że niektórzy potrafią przyznać się do błędu w sposób cywilizowany. Oczywiście będę postulował o niewymierzanie mu kary.

 

A co do Scorpia to widzę, że nadal musisz leczyć swoje kompleksy wobec mojej osoby na forum publicznym. Smutne to ale co poradzić.

Odnośnik do komentarza
A za oczernienie zwykłego usera jest warn, czy może coś innego?

Moderator jest osobą bardziej podatną na tego typu ataki niż zwykły użytkownik. Tego typu oskarżenia bez względu na to czy prawdziwe czy nie utrwalają na forum wśród użytkowników przekonanie, że moderator może być bezkarny. Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą, niejeden user może sobie pomyśleć "przecież cały czas widzę jakieś oskarżenia wobec tego Icona, więc chyba to jednak prawda". Użytkownika tak naprawdę nie interesuje jaka jest prawda, ważne by dowalić funkcjonariuszowi publicznemu...

 

A co do kary to zależy jakiej wagi jest to oskarżenie. Jeżeli zostałeś oskarżony o coś poważnego i masz dowody na to, że to nieprawda to przedstaw mi sprawę na PW a na pewno się tym zajmę. Co do kary trudno się wypowiadać bo ciężko za głupoty karać banem ale jeżeli co ciężki wymiar gatunkowy to ban jest jedynym rozwiązaniem.

 

A odznake szeryfa masz?

 

 

Co za bzdury... Naprawde, woda sodowa co nie ktorym tu strasznie odbija... To forum o smiesznej grze komputerowej a nie panstwo policyjne :doh!:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...