Skocz do zawartości

Piłka ręczna


og02r

Rekomendowane odpowiedzi

Jak oni się cieszą

 

Brawa dla Wenty :respekt: Przyznaje, ze zwatpilem na minute przed koncem.. Jesli ma ktos nagranie z tego co mowil Wenta podczas time-outu, nie wrzuci jak najszybciej linka...

 

Brawo chłopcy i gramy o złoto!!!

 

Powiedział dokładnie to co zrobili - czyli że skoro Norwedzy wycofują bramkarza, to ratuje nas agresywny odbiór :]

 

:polska: (oglądałem do ostatniej sekundy, i nawet zdążyłem ponarzekać, że frajerstwo Polaków przejdzie do historii ;))

Odnośnik do komentarza
Jak oni się cieszą

 

Brawa dla Wenty :respekt: Przyznaje, ze zwatpilem na minute przed koncem.. Jesli ma ktos nagranie z tego co mowil Wenta podczas time-outu, nie wrzuci jak najszybciej linka...

 

Brawo chłopcy i gramy o złoto!!!

 

Żartujesz, byłem bliski wyrzucenia TV przez okno, bo ewentualna porażka byłaby frajerstwem z naszej strony. Rozdaliśmy więcej prezentów niż Mikołaj w święta. Ile razy popełnialiśmy głupie błędy, był remis strata piłki w zupełnie kretyńskiej sytuacji i Norwegowie znów odjechali punktowo. Grając o nic zmiatamy przeciwnika z powierzchni ziemi, grając o coś tak nam się pętają nogi, że żal patrzeć. Szmal powinien zostać terminatorem mistrzostw, bo to co chłopak wyprawia nie mieści się w głowie :respekt:

 

Btw: kocham tego komentatora :P Gdyby jeszcze mógł kląć na antenie, to czułbym się jak w domu ;)

Odnośnik do komentarza

Ale na Olympiadzie z nimi wygraliśmy. Co do półfinału to nie byłbym taki pewien bo:

1) Chorwacja gra u siebie

2) Chorwaci graja przez cala imprezę dobrze i maja równą formę

3) Jeśli zagramy tak jak dzisiaj, to Chorwaci nas rozwala i będzie około 10 bramek w plecy.

4) Mieliśmy mnóstwo szczęścia, bo zagraliśmy słabo, a jednak wygraliśmy bardzo szczęśliwie. Z Chorwatami to już nie przejdzie. IMO tak na prawdę Polacy nie zasłużyli na ten półfinał do końca, bo który półfinalista MS przegrywa z jakimiś kelnerami z Macedonii? Moze słabeuszami nie są, ale reszta ich ograła. W każdym razie powodzenia, Polacy są teraz psychicznie bardzo mocni, tylko żeby wyszli skoncentrowani na półfinał i nie zjadł ich stres no i żeby coś grali w obronie bo dzisiaj to była beznadzieja, mimo wyniku.

Odnośnik do komentarza
Z Chorwatami to już nie przejdzie. IMO tak na prawdę Polacy nie zasłużyli na ten półfinał do końca, bo który półfinalista MS przegrywa z jakimiś kelnerami z Macedonii? Moze słabeuszami nie są, ale reszta ich ograła.

Masza rację, po co wchodzili do tego półfinału? Tylko się skompromitują. Przegrali z Macedonią... nawet ze słabą Serbią wygrywali do przerwy tylko czternastoma bramkami, a z jeszcze słabszą Danią tylko ośmioma.

 

:>

Odnośnik do komentarza

Grupa była wyrównana, wyszliśmy i na to zasłużyliśmy :> No bo niby czemu Niemcy, czy też Norwegowie zasłużyli na to bardziej ? :)

Co do meczu z Chorwatami to mam nadzieje, że sędziowie nie będą wspierali gospodarzy - mimo wszystko to chyba lepszy rywal niż Francuzi.

Odnośnik do komentarza

Francja to jest drużyna która wybitnie nam nie leży- nie pamiętam kiedy ich ograliśmy- bardzo rozciągają grę- maja Abalo- znakomitych skrzydłowych- moim zdaniem zdecydowanie bardziej w naszym zasiegu jest Chorwacja--> niestety graja u siebie, sa w formie- zobaczymy--> DO BOJU!

Odnośnik do komentarza
Z Chorwatami to już nie przejdzie. IMO tak na prawdę Polacy nie zasłużyli na ten półfinał do końca, bo który półfinalista MS przegrywa z jakimiś kelnerami z Macedonii? Moze słabeuszami nie są, ale reszta ich ograła.

Masza rację, po co wchodzili do tego półfinału? Tylko się skompromitują. Przegrali z Macedonią... nawet ze słabą Serbią wygrywali do przerwy tylko czternastoma bramkami, a z jeszcze słabszą Danią tylko ośmioma.

 

:>

dokładnie! Jakby Niemcy się ślizgnęli jak zwykle psim swędem, to bym się pociął :)

tu niemiecki komentator przy remisie niemal orgazm :]

 

 

Przypomina mi się 121 minuta z Austrią ;)

przed meczem Lech-Austria mój dyr wymyślił, że oglądamy u mnie bo wtedy nasi wygrywają, wiadomo w jakich okolicznościach awansowaliśmy... teraz uderzył w te same tony i po 2 takich cudach już się go z chaty raczej nie pozbędę :D

 

a TVP to banda żałosnych ignorantów - zamiast reklamować polskie sukcesy, to matoły blokują tubkę, szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza

No i mamy brązowy medal! :) Fenomenalny mecz Szmala, Jaszki i Bieleckiego. Szczypiorniści pokazali, że to wdarcie się do czołówki światowej 2 lata temu nie było przypadkiem i że nadal drzemią w nich ogromne pokłady. Mało tego przeszli do historii bo jako pierwsza drużyna dwa razy z rzędu przywożą medal z MŚ.

 

Pozostaje nam teraz tak jak Sławkowi Szmalowi pić alkohol z radości :D

Odnośnik do komentarza
Ja tam w nich wierzę, grupę powinni wygrać, a potem wszystko możliwe ;) W Polsce potrafią grać w ręczną, a Wenta potrafi zrobić zespół :]

Podbijam. Z tą grupą trochę nie trafiło się ;) Ogólnie Dania dostała 2 raz miazgę, co tu wiele mówić ;]

Odnośnik do komentarza

brawo Polska! obiektywnie Francuzi i Chorwaci to level wyżej na tym turnieju; IMO reszta drużyn walczyła o brąz i my wygraliśmy; po prawdzie po dzisiejszym meczu widać, że gdybyśmy dłużej kręcili się koło remisu, to była szansa na zwycięstwo; bałkańskie ekipy są dobre kiedy im idzie - w życiu nie odrobiliby takich strat jak my z Norwegią; mimo najszczerszych chęci nie mogę obarczyć niemieckich sędziów za naszą porażkę w półfinale :)

w finale kibicowałbym Chorwatom, ale nagrzebali sobie u mnie drukując (sic!) program finału przed meczami półfinałowymi; no i szacunek dla Francuzów za zwycięstwo na tak gorącym terenie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...