Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
og02r

Piłka ręczna

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież wcześniej też prowadził jakiś niemiecki klub i dawali radę. Raczej kwestia tego, że kadrę czeka małą zmiana pokoleniowa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam do kogoś prośbę jako że 4 Maja rusza sprzedaż biletów na mecze Euro 2016 a ja tego dnia mam maturę. To czy mógł bym kogoś prosić żeby kupił mi dwa bilety na mecz otwarcia w kategorii 6 po 49 zł. Oczywiście po zakupie od razu zwracam pieniądze z góry dzięki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Vive Kielce nie zwalnia tempa po wygraniu LM. na dzisiejszej fecie prezes ogłosił, że od sezonu 2017/2018 zawodnikiem Vive będzie Alex Dujszebajew :O biorąc pod uwagę, że już na przyszły sezon przychodzi z Pick Szeged Dean Bombac to za rok kielczanie będą mieli jedno z najlepszych rozegrań na świecie, Jurecki - Bombac - Alex. dodając do tego Reichmanna i Strleka na skrzydłach, Julena na kole i Szmala w bramce mamy delikatny rozpierdol :wub:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Alex był wiadomy od dosyć dawna, kwestią było czy jednak od następnego sezonu czy od 17/18. Od 18/19 przyjdzie też Cupara z Ademar Leon, już teraz jeden z lepszych bramkarzy w hiszpańskiej lidze, a ma dopiero 22 lata, przyjdzie w wieku 24 jako całkowicie ułożony zawodnik. Pakę mają przepotężną, i pewnie z roku na rok będą coraz trudniejsi do pokonania, szkoda, że inne kluby nie są w stanie nawet próbować zbliżyć się, bo ligę samą w sobie jednak dalej mamy na średniawym poziomie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ilość Dujszebajewów w Kielcach znowu się zwiększy :D do trenera Tałanta i starszego syna Alexa dołączy też młodszy Daniel, zawodnik FC Barcelony przebywający obecnie na wypożyczeniu.

"W sierpniu 2016 roku znalazł się w najlepszej siódemce Mistrzostw Europy U-20. W finałowym spotkaniu przeciwko reprezentacji Niemiec, rozgrywający zdobył 10 goli."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta