Skocz do zawartości
og02r

Piłka ręczna

Rekomendowane odpowiedzi

He? Przecież o miejscu w tabeli decyduje bilans bramkowy. :]

Przy równej ilości punktów decyduje mecz bezpośredni.

Edyta: LINK Hyhyhyhy... Rozumiem, że przy wyrzucie z autu, zawodnik musi być przynajmniej jedną nogą na linii bocznej? To się Niemiaszek wkurzył... :kekeke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Edyta: LINK Hyhyhyhy... Rozumiem, że przy wyrzucie z autu, zawodnik musi być przynajmniej jedną nogą na linii bocznej? To się Niemiaszek wkurzył... :kekeke:

Akurat w tych mistrzostwach sędziowie pilnują tych wznowień jak cholera, co niby Niemcy są lepsze i ich to nie obowiązuje :roll: Swoją drogą wąs trenera mistrz :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat w tych mistrzostwach sędziowie pilnują tych wznowień jak cholera, co niby Niemcy są lepsze i ich to nie obowiązuje :roll: Swoją drogą wąs trenera mistrz :keke:

Tam wąs. Ta podniesiona ręka na trenera i czajenie się za nim :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za takie zachowanie powinna być jakaś kara. Boisko to nie cyrk, latanie za sędzią z uniesioną pięścią nie przystoi trochę sportowcowi :roll: No ale oczywiście Niemcy to Niemcy, pewnie nikt nawet nie piśnie o karze :] Czyli mamy szansę na wejście do półfinału :D Obyśmy tylko wygrali z Norwegami...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko w naszych rękach. W meczu Niemcy - Dania nie będzie kalkulacji. Przegrywający odpada a trudno podejrzewać, żeby w kuluarach ekipy się umówiły (choć kto wie...:-k). Tak czy inaczej trzeba wygrać z Norwegią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A do tego mecz Dania-Niemcy rozgrywany jest wcześniej (jak się mylę, to mnie poprawcie), więc wątpię aby były jakieś kulkulacje ;). Jak Niemcy zagrają na remis, to wątpię, aby Polacy poszli im na rękę i wygrali z Norwegia.

Na początku krytykowałem ten system, ale teraz zaczyna mi się coraz bardziej podobać :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podoba Ci się bo to my gramy jako "ostatni". Gdybyśmy mieli wyjść przed Duńczykami i Niemcami było by praktycznie po zawodach wg mnie :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A do tego mecz Dania-Niemcy rozgrywany jest wcześniej (jak się mylę, to mnie poprawcie), więc wątpię aby były jakieś kulkulacje ;).

Nie mylisz się. Rozkład gier naszej grupy we wtorek wygląda tak:

Macedonia - Serbia, 15:30

Niemcy-Dania, 17:30

Polska-Norwegia, 20:15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podoba Ci się bo to my gramy jako "ostatni". Gdybyśmy mieli wyjść przed Duńczykami i Niemcami było by praktycznie po zawodach wg mnie :]

System jest o tyle ciekawy, że w ostatniej kolejce nie ma odpuszczania zespołów, bo przechodzą punkty. Mi się to w pewnym sensie podoba, choć nie zawsze jest to korzystne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przy równej ilości punktów decyduje mecz bezpośredni.

No to jeśli będziemy mieli tyle samo punktów co Niemcy i Dania (oni remisują, my wygrywamy), to jak będzie to wyglądało? Wygraliśmy z Danią, przegraliśmy z Niemcami. Wtedy będą się liczyć bramki? Czy powstanie jakaś mała tabelka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dania w takim układzie kończy z siedmioma punktami i wychodzi jako pierwsza z grupy. Niemcy i Polacy mają po 6 "oczek", ale nasi sąsiedzi mają bonus w postaci zwycięstwa nad nami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IMO najkorzystniej będzie, jak Niemcy wygrają z Danią, dzięki czemu Norwegia straci szanse na awans, przez co łatwiej będzie z nimi wygrać :] No i w ewentualnym finale będziemy mogli zagrać z naszymi zachodnimi sąsiadami :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto też wziać pod uwagę fakt, iż Niemcy będą grali w osłabieniu, dlatego nie daję im większych szans w potyczce z Danią, ale... czas pokaże. W drużynie naszego zachodniego sąsiada na 100% nie wystąpi ich kapitan - Kraus, a coś mi się obiło o uszy, że i Hens nie będzie gotowy :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niemcy-Dania 25:27. Bardzo sie ciesze. Po pierwsze, bardzo nie lubie niemieckich pilkarzy recznych. Ich zachowanie po ostatnim gwizdku (m.in. ostentacyjnie bicie brawo sedziom) tylko utwierdzilo mnie w tej antypatii. Chociaz swoja droga w sytuacji, o ktora mieli pretensje racja byla po ich stronie - niemiecki bramkarz jako ostatni dotknal pilki i przeniosl ja nad poprzeczka czyli pilka powinna byc dla Niemcow. Sedzia stal jakie 3 metry od bramki i na pewno to widzial, ale..podjal bledna decyzje. Tylko, ze Niemcy sa ostatni, ktorzy maja prawo narzekac na sedziow, po tym jak 2 lata temu zostali w odynarny sposob "dowiezieni" do finalu przez arbitrow. Oliwa sprawiedliwa :-k

Po drugie, ciesze sie, ze wieczorem oba zespoly beda walczyly na calego o awans. Szykuja sie wielkie emocje. Ozywiscie mam nadzieje, ze wygraja nasi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Emocje , emocjami a ja już nie mogę ! Ufff ciśnienie 1000-1000 !

Krótki komentarz meczu - ciesze sie z wyniku tym bardziej , że Niemców dopadły kontuzje bo gdyby grali w pełnym składzie cienko widziałbym Duńczyków. Dobra troche o postawie Hvidta - wszyscy sie nim zachwycali jednak on tak nic nnie zrobił (mówię to jako bramkarz , też szczypiornista).

Nie wiecz czego uczą go w Barcelonie ale nie na pewno tego że przy szpagacie/siadzie płotkarskim przy strzałach w dolne rogi dołącza sie ręki do nogi. Nie widziałem tego ani razu dzisiaj a piłka po kilku strzałach mu skozłowała.

Dalej Dominik Klein z THW Kiel - 2 razy probował wymusić karny i ani razu sędzia się nie nabrał - BRAWO ! Klein to cfffffaniak !

Sędziowie kilka błędów popełnili jednak nie należy mówić o wałkach piłka ręczna to szybka gra i sędziom jest na prawde cieżko.

Fiu, fiu to na razie tyle jak ochłone przed 20 to coś dopisze !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokonaliśmy podwójnego cudu - z beznadziejnej sytuacji w grupie wyszliśmy na drugie miejsce i w złej sytuacji w meczu z Norwegią w ostatniej sekundzie zdobyliśmy prowadzenie dające półfinał. Oglądali pewnie wszyscy więc nie ma się co rozpisywać. Szmal powinien zostać wybrany GK tych mistrzostw :respekt:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polska - Norwegia 31:30 - CUD!

Minuta do konca 28:30, 15 sek przed koncem 30:30 i na 4 sek przed koncem strzelamy do pustej 31:30. Cud!!!! Wenta parkiet calowal :) Troche sie dziwie, ze Kjellinga chyba tylko raz! indywidualnie kryli i ten caly czas trafial w sumie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szmal powinien zostać wybrany GK tych mistrzostw

Za poprzednie mecze na pewno, ale w tym nie wyróżnił sie za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szmal powinien zostać wybrany GK tych mistrzostw

Za poprzednie mecze na pewno, ale w tym nie wyróżnił sie za bardzo.

A końcówkę kto wybronił :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dokonaliśmy podwójnego cudu - z beznadziejnej sytuacji w grupie wyszliśmy na drugie miejsce i w złej sytuacji w meczu z Norwegią w ostatniej sekundzie zdobyliśmy prowadzenie dające półfinał. Oglądali pewnie wszyscy więc nie ma się co rozpisywać. Szmal powinien zostać wybrany GK tych mistrzostw :respekt:

Tego nie byłbym taki pewien :keke:.

Zawiódł IMO dzisiaj Tłuczyński, niewidoczny, potem został zmieniony, ale to nie było to samo.

Ogólnie dzisiaj szwankowały skrzydła, bo i Kuchczyński nic ciekawego nie zaprezentował.

Równiez irytował mnie swoją postawą Marcin Lijewski, który za wszelką cenę samemu starał się rozwiązać ten mecz, z jakim skutkiem... widzieli wszsyscy co oglądali :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi