Skocz do zawartości

Dodatki


Gość MikeMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

Masz 2 rodzaje retainów. Jeden jest na drużyny (całe), drugi może być na wybranych zawodników. Retain pomaga wczytać wybrane zespoły/zawodników do bazy w trakcie rozpoczęcia sejwa np odpalając tylko w 1 kraju, lub odpalając grę na małej bazie. DO tego mniejsze drużyny nie są wczytywane w całości nawet na maksymalnej bazie danych.

Odnośnik do komentarza

Jako, ze lata niie uzywalem superpacka to czy ktos moze mi wytlumaczyc co dokladnie sie w nim znajduje procz logosow I backgroundow (jakich)? Pokazuje sie tutaj coraz wiecej skorek! :)

Powiem tak, sam też go nie używałem (ale posiadałem). Nie jest to już nowa wersja, więc nie wiem jak się zachowa z updatem :P

Odnośnik do komentarza

Przytoczę tu słowa jednego z użytkowników zagranicznego forum CM: "Extra graphics for the game. Main addition is you get the badge of the club/league you're looking at displayed in the top right hand corner of the screen. Might be more but haven't seen much else yet..". Inny użytkownik twierdził, iż były z nim problemy instalacyjne (godnie polecał wersję v3).

Odnośnik do komentarza

Dodam, iż opis v4 brzmiał w ten sposób: "This pack includes 3 times as many stadium images, a brand new skin, updated competition & club logos including the brand new Football League & Premiership logos for the new 2004/05 season". Instalacja data/graphics. Przydałby się spec, by zrobić takiego mega packa aktualnego na większość lig i rozgrywek, byłoby zajefajnie :)

Odnośnik do komentarza

Testowanie ligi hiszpańskiej łączę z produkcją logosów. Nie jest ich może bardzo dużo i ich jakość nie jest powalająca ale mam nadzieję, że Wam się spodobają. Wcześniej nie zajmowałem się tego typu rzeczami, więc proszę o wyrozumiałość. Liczę na to, że premierę uaktualnienia Szkodiego połączymy z ukazaniem się mojego packa, jeśli można go tak nazwać ;)

Odnośnik do komentarza

Testowanie ligi hiszpańskiej łączę z produkcją logosów. Nie jest ich może bardzo dużo i ich jakość nie jest powalająca ale mam nadzieję, że Wam się spodobają. Wcześniej nie zajmowałem się tego typu rzeczami, więc proszę o wyrozumiałość. Liczę na to, że premierę uaktualnienia Szkodiego połączymy z ukazaniem się mojego packa, jeśli można go tak nazwać ;)

Widziałem już chyba taką Twoją paczkę spain logos bodajże, czy to official version? Jeszcze nie miałem okazji jej prztestować, ale napewno to zrobię :)

Odnośnik do komentarza

No panowie pełen szacun dla Was! Nie od wczoraj się CM zajmujecie, ja do tej pory tylko pogrywałem, a teraz staram się udzielać w tym projekcie i dołożyć cegiełkę w tworzeniu historii tej kultowej gry :D ...Co do rocznika to fakt :_arrow: czarnobylski, ale nieskażony ;) a zarażony CM :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...