Skocz do zawartości

Dodatki


Gość MikeMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

Do obiegu trafia następny produkt naszego megaaktywnego grafika Krzysztofa_Nowaka.

 

Tym razem jest to Hiszpański Logopack, w którym znajdziecie 653 logosów z Półwyspa Iberyjskiego, a także logosy rozgrywek, oraz kilka backgroundów. Zasysajcie i dziękujcie owemu Panu bo odwalił dla nas ogrom pracy!

 

 

 

Odnośnik do komentarza

@sigler

 

Przyjdzie czas, że połączymy to w jeden megapack :) narazie robię logosy po krajach. Po zrobieniu każdego z nich Szkodi wrzuca moje wypociny na serwer i Wam to udostępnia.

 

Chyba, że wolicie poczekać aż skończymy nasz projekt. Czekam na komentarze i propozycje?

 

Jestem skłonny do kompromisów ;)

Odnośnik do komentarza

Coś kojarzę....Muszę odpalić starego PC bo chyba mam na dysko takie cuś ;) odezwę się w tej sprawie w weekend. To się czasem nie nazywało Events? Może nie. Events to chyba były alternatywne komentarze :-k . Tak poza tematem to mojego starego blaszaka uratowałem przed śmiercią bo rodzice chcieli go wyrzucić... Nie pozwoliłem im bo przeżył ze mną wiele cmowych sezonów a poza tym jeszcze działa ;) rocznik 2002

Odnośnik do komentarza

Wracając do tematu nie znalazłem alternatywnych dźwięków ale poniżej podaję linki do plików events:

 

Events 2.01

 

http://speedy.sh/UrhTV/Events-2.01.rar

 

Events 2.02

 

http://speedy.sh/89RBJ/events-ver-2.02.zip

 

Tu opis i instrukcja do v 2.02 (dotyczy rówinież wersji 2.01)

Wersja 2.02 eliminuje kilka błędów z wersji poprzednich, zmniejszając jeszcze powtarzalność niektórych zwrotów w komentarzu. .
instalacji
:
Plik należy skopiować do katalogu ...CM0304/data/match events
Notka: przed wykonaniem tej operacji powinieneś wykonać kopię zapasową pliku events.cfg, dzięki czemu w razie problemów będziesz mógł powrócić do stanu sprzed instalacji dodatku.
Odnośnik do komentarza

Zmienia standardowe komentarze wyświetlane podczas trwania meczu.

 

Nie wiem tylko czy nie trzeba odpalić nowej gry, żeby nowe komenty po ich wklejeniu działały. Szkodi pamiętasz jak to jest z tymi events?

Działa to od razu, normalnie bez wczytywania nowych sejwów czy coś.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info Szkodi :) poniżej wrzucam jeszcze edytor czasu rzeczywistego Mind Compression CM 03/04 Editor v0.4.0

 

Link: http://speedy.sh/yjXT5/mc-cm0304-savegame-editor.zip

 

Opis funkcjonalności:
Mind Compression CM 03/04 Editor v0.4.0 to kolejna wersja znakomitego edytora czasu rzeczywistego do CM 03/04, dająca nam m.in. możliwość edytowania i zmiany atrybutów, kontraktów oraz pozycji na boisku piłkarzy. Program wprawdzie nie poraża ilością opcji, ale jest prosty w obsłudze, działa sprawnie i bez większych problemów. Warto więc polecić dodatek osobom lubiącym "grzebać" w umiejętnościach swoich i nie tylko swoich zawodników.
Instrukcja
instalacji
:
Ściągnięty plik zip należy rozpakować i skopiować do katalogu z grą. Po uruchomieniu programu trzeba:
odpalić CM 03/04
załadować grę, w której chcemy coś edytować
załadować tego samego save'a w programie
Odnośnik do komentarza

Pamiętajcie o wersji gry 4.1.5. Swego czasu,jak byłem już kozak mendżerem i chciałem,żeby mnie zatrudnili np. we Włoszech to zmieniałem sobie narodowość na Włoską i od razu sypały się oferty z tamtego kraju. Przydatne do czegoś takiego choćby,bo będąc Polakiem ciężko czasem o pracę (mimo wysokiej reputacji)

Odnośnik do komentarza

Pamiętajcie o wersji gry 4.1.5. Swego czasu,jak byłem już kozak mendżerem i chciałem,żeby mnie zatrudnili np. we Włoszech to zmieniałem sobie narodowość na Włoską i od razu sypały się oferty z tamtego kraju. Przydatne do czegoś takiego choćby,bo będąc Polakiem ciężko czasem o pracę.

Zgadzam się. Reputacja jest niestety sortowana według narodowości. Dokładnie co do narodowości danego kraju. Polska ma 6 na 10, a więc słabiutko :P No i woadmo - automat wybiera bardziej menadżejro z kraju gdzie staramy się o pracę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...