Skocz do zawartości
Gość MikeMitnick

Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

A ma ktoś tego FM speedra na kompie? Nie mogę pobrać tamtego pliku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapewne pytałem o to już wcześniej, ale czy ktoś posiada może zapisany jakiś poradnik do robienia skinow do CMa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zna ktoś jakiegoś speed patcha do CM 03/04, bo szybkość(wiem że CM 03/04 do najszybszych CM/FM nigdy nie należał) na moim kompie woła o pomstę do nieba.

Znalazłem CM Speedera na płytce z CM4 dołączonej kiedyś do CDAction. Wersja z folderu 2000 działa na Windows XP. Jest chyba po chińsku, więc trzeba kliknąć w ten przycisk podpisany ?? i wybrać interesującą nas aplikację, no i pobawić się suwakiem =)

http://www.sendspace.com/file/6qjpvq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co dziwne to antywir wyłapuje mi ten plik jako malware.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co dziwne to antywir wyłapuje mi ten plik jako malware.

Mi też wyłapuje antywir ten plik jako malware

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe, że to przez konstrukcję tego rodzaju plików. Jednak jeśli ma coś zdechnąc, lepiej nie stosować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbował ktoś już fm speeder na CMie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja odpaliłem i nie widzę różnicy. Ogólnie to cm mi szybciej śmiga ale to nie przez dopalacza tylko przez nowy dysk ;) Próbowałem parę razy i nic u mnie nie zmienia ten program

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś mi kołacze w głowie, że gdzieś kiedyś była paczka, która dodawała do bazy danych multum zawodników z Afryki i Azji. Kojarzycie coś takiego? Ma ktoś dostęp do tej paczki i czy w ogóle ona działała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że kojarzę. Zapewne chodzi Ci o plik retain. Zależy czy chodzi Ci o kluby czy o nacje - jest to bardzo łatwo zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tej paczce były to nacje i o nie mi chodzi :) A na jakiej zasadzie działa taki dodatek? Odblokowuje zawodników?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

On wczytuje zawodników z danego klubu/kraju nawet gdy nie mamy oddalonych pewnych lig. Najłatwiej odpalić notatnik by utworzyć plik ddt, a następnie linia w linie wpisywac komendy typu "RETAIN_PLAYERS" "Wisla Krakow" dla klubu lub "RETAIN_NATION_PLAYERS" "Norway" dla np obecności wszystkich Norwegow w bazie. Takie cos działa bodajże tylko przed utworzeniem nowego sejwa. Plik trzeba zapisać w docelowym folderze data tzn np. w C:\Program Files\Eidos\CM 03-04\data\db'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za info. Ciekawa opcja z tymi zawodnikami :) A np. po dodaniu jakiegoś kraju new geny z niego pochodzące też będą dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co pamiętam to tak. Retaina zawsze robiłem, aby grać mniejszymi reprezentacjami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Włoski Logopack utworzony przez Krzysztofa_Nowaka

Dziękujemy Krzyś. Sam zapraszam do ściągania paczki z wszystkimi logosami z Italii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zachęcamy i czekam na wsze opinie. Dobrze, jakby rzucił na nie okiem sepc od Italii, ponieważ często miałem problem ze znalezieniem logosów klubów z niższych lig i mam pewne wątpliwości co do ich poprawności (nie czuję, że rymuję :D )

Może stworzymy oddzielny temat z linkami do logosów? Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam do dyskusji na ten temat w kąciku dyskusyjnym, żeby nie offtopowac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi