Skocz do zawartości
Do końca roku można głosować na użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT WYBORCZY
Gość MikeMitnick

Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

No jak ściągniesz i dobrze wgrasz, to w prawym górnym okienku,tam gdzie zwykle Logo SI,pojawią się mordki niektórych graczy i loga klubów. ;)

Oczywiście sprawdzając ID w edytorze i nadając odpowiednią wielkość obrazkom możesz sam ogarnąć potrzebne Tobie brakujące. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to niezłe urozmaicenie gry. Dzięki za podpowiedź. Ja wracam do gry w cm po długiej przerwie. Nigdy nie zgrałem więcej niż kilka sezonów. Próbowałem też dorobić na własne potrzeby więcej lig polskich. Chciałem zamienić lige portugalską z polską, ale były pewne kłopoty, m.in. juniorzy polskich drużyn byli portugalczykami, w terminarzu danej drużyny nie było wypisanych żadnych meczów. Nurtuje mnie ten temat. Są jakieś rozwiazania, aby grać 2 ligą polską?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma niestety takiej mozliwosci:(

Swoja droga Panowie to czy ktos przez przypadek nie pamieta lub nie ma zapisanego jak robic skorki lub facepacki/logopacki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy co chcesz w skórce zmienić?

A logo/facepacki to id w nazwie,odpowiedni rozmiar (80x80 bodajże) i wkleić to wszystko w odpowiedni folder (data/pictures/) i to cała filozofia :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zależy co chcesz w skórce zmienić?

A logo/facepacki to id w nazwie,odpowiedni rozmiar (80x80 bodajże) i wkleić to wszystko w odpowiedni folder (data/pictures/) i to cała filozofia :P

Logopacki sam już robiłem w sumie, ale inaczej jest z facepackami, których o dziwo nigdy nie miałem, więc ich nie podglądnę :x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś może link do patcha 4.1.4? Bo po wyjściu tego nowego uaktualnienia naszła mnie chęć gry w CM'a, ale nie mogę nigdzie tego znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś może link do patcha 4.1.4? Bo po wyjściu tego nowego uaktualnienia naszła mnie chęć gry w CM'a, ale nie mogę nigdzie tego znaleźć

Patch 4.1.2

Patch 4.1.4

Patch 4.1.5

Proszę bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

taka mała paczka 22 menubarów do CM 03/04. w tym jeden mojego autorstwa.

pobierać sobie proszę. są pościągane z netu, plik readme też jest.

jakby było zapotrzebowanie na jakieś konkretne to w miarę możliwości mogę się postarać o zrobienie takowych. można zamawiać na PW.

Menubars v.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dwa skiny znalazłem, bardzo podobne do siebie:

FM_Bloo

i

Football Manager

(ażeby wejść w Opcje Gry należy nacisnąć tą piłeczkę po środku skórki ;) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś z was posiada skina Match of the Day?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zna ktoś jakiegoś speed patcha do CM 03/04, bo szybkość(wiem że CM 03/04 do najszybszych CM/FM nigdy nie należał) na moim kompie woła o pomstę do nieba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zna ktoś jakiegoś speed patcha do CM 03/04, bo szybkość(wiem że CM 03/04 do najszybszych CM/FM nigdy nie należał) na moim kompie woła o pomstę do nieba.

CM Speeder Ci pomoże :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CM Speeder Ci pomoże :D

A skąd go pobrać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten program przyśpiesza tylko sam mecz, czy całą grę?

Całą grę. Mieli po prostu szybciej bazę danych.

Jak mi ten plik już ładuje który pobrałem to antywir go blokuje, że jest to podejrzany plik. A mam pytanie, gdzie mam go jak coś zainstalować? Rozumiem, że do pliku z grą?

Jak ktoś ma możliwość wysłać cm speedera będę wdzięczny, ten który pobrałem jest zawirusowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja spróbuję znaleźć tego bez syfskich wirusów. Będzie pewnie problem żeby znaleźć teraz na sieci "czysty" plik. Przepraszam z góry za podanie złego linku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja spróbuję znaleźć tego bez syfskich wirusów. Będzie pewnie problem żeby znaleźć teraz na sieci "czysty" plik. Przepraszam z góry za podanie złego linku.

Spoko, właśnie po to mam antywira:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi