Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Gość MikeMitnick

Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, czy posiada moze ktos z Was, lub moze wskazac link do skorki Ter do cm'a 03-04 ?Dzieki i Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Y ktos z was posiada moze na dysku jakies skiny, backgroundy czy logopacki? Bylbym bardzo wdzieczny za wrzute.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SzKoDi

Mam Loga klubów,twarze zawodników. Mam też loga "competitions" ale przy nich bug jakiś wywala. Lecz do rzeczy. Wrzuciłbym Tobie,ale przy mojej prędkości "update" wrzucanie 200mb to u mnie pół dnia,także...

Edit: copetitions działają.

Mam pytanie do tej skórki,co jest wrzucona wyżej. Jak zrobić,żeby wyglądała tak jak na screenach? Mam te ikonki w menu,ale reszty nie. W grze wygląda tak samo. Ktoś wie,jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@smigler

Ja aktualnie uzywam "FM'owego" skina i nie mialem zadnych problemow z jego instalacja. Po prostu dziala. Moze sciagnales cos niedzialajacego czy cos?

Co do logopakow i fejspakow z kompetyszynami to nie pamietasz moze linkow skad to sciagales?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skina ogarnąłem już. W zły folder się skopiował :D.

Facepack masz tutaj -->

Był stronę wcześniej wrzucony. Nie wiem jak będzie się sprawował na zupdatowanym DB,bo fejsy są dosyć stare i większość playerów zdążyła lekko zardzewieć. :). Logosy i competition postaram ci się wrzucić później. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki wielkie. W sumie o wiele bardziej zalezy mi na logach i kompetyszonach wiec cierpliwie poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po długim,długim oczekiwaniu w końcu się wrzuciło. Niestety jest to jedyny serwer,na który mogłem wrzucić. Na innych uploadowanie zatrzymywało się w połowie,po kilku minutach lub wcale się nie rozpoczynało. Mam nadzieje,że dasz radę z transferem.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musze przychomikowac nieco transferu żeby to wszystko sciagnac :) Dzięki i tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz o której chcesz pobierać to Ci udostępie te 100mb transferu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogolnie to potrzebuje te 37mb bo mam 50 i raczej bede sciagal to okolo 21ej polskiego czasu czyli po pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jeśli można się włączyc do dsykusji, to mam pytanie czy te loga i twarze zawdonikow ściągacie o cm 03-04?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jeśli można się włączyc do dsykusji, to mam pytanie czy te loga i twarze zawdonikow ściągacie o cm 03-04?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To w takim wypadku np. loga klubów czy twarze będą widzoczne podczas gry? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi