Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Gość MikeMitnick

Dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MikeMitnick

Postanowilem odpalic na nowo starego CM 03/04 ale...nigdzie nie moge namierzyc jakichs wiekszych paczek z kitsami, face'ami czy herbami. Posiada ktos namiar na tak owe ? Jakims ladnym skinem, czcionka czy tlem tez nie pogardze :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkich CM-maniaków!!

Na tym forum chciałem spytać się wszystkich o jakiś w miare aktualny update do Cm 2003\2004, czy ktoś pracuje nad takim??Czy ktos ma link do jakiegoś w miare aktualnego updatu??

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!!

Dzięki z góry Gabe za linka do tego updata CM2003\2004 ale troche w nim wirusików :) więc nie skorzystam...może ma ktoś z CM-maników jakiś aktualny update ligi polskiej+największe transfery światowe??Pozdrawiam i prosze o link jakby co :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam sciągnołem sobie tego update http://www.cmmaster.net/updatescm0304.html ale cos on słabo chodzi niewiecie jaka jest tego przyczyna i mam pytanie czy niema na rynku jakiegos innego ??

CmFan myślę że ten update jest skierowany bardziej na ligę brazylijską i jak go sciągnąłem to raz że miał wirusika a druga sprawa to praktycznie nie widziałem praktycznie uaktualnienia przynajmniej w ligach europejskich. Myślę że byłby nam potrzebny update ligi polskiej i największych transferów lig europejskich ale niewiem czy ktoś jeszcze zajmuje się takowymi. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie chciałbym tworzyć nowego tematu, więc zapytam tutaj:

jeśli ktoś byłby chętny na grę przez sieć w cma304, proszę pisać na gg 1533498 ;]

nie odmówię także gry w fma2006

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

haj! Mam problem. A w zasadzie to mój kumpel. Chciałbym żebyście napisali mi jak dokladnie wgrać uptade do cm03/04 aby poprawnie działał. Kumpel ma z tym problem. Był bym wdzięczny jak byłby to opis bardzo dokładny, od początku do końca. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!!

Pewnie nie tylko mnie nurtuje to pytanie ale czy ktoś w ogóle jeszcze pracuje nad jakims updatem do CM 034?Bo w sumie już dawno nie było tutaj żadnego linka do porządnego updatu. Mam nadzieje że chociaż ktoś we własnym domowym zaciszu coś stworzył bo chętnie zagrałbym na w miare aktualnych składach. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągnij update i rozpakuj do katalogu z grą np. C:Program Files/ CM 03/04/ data/ db .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkich Cm-maniaków!!

Czy ktoś pracuje lub już ma jakiś nowy update w miarę aktualny??Byłbym wdzięczny za wrzucenie linka.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej!!!

Czy istnieje dodatek (update albo patch), który umożliwia grę innymi ligami niż w oryginale?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszyskich. Mam pytanie wiem, że do niektórych menagerów były taktyki killery. Jak do tej wersji istniała by taka to prosił bym o wstawienie. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam!!

Pewnie nie tylko mnie nurtuje to pytanie ale czy ktoś w ogóle jeszcze pracuje nad jakims updatem do CM 034?Bo w sumie już dawno nie było tutaj żadnego linka do porządnego updatu. Mam nadzieje że chociaż ktoś we własnym domowym zaciszu coś stworzył bo chętnie zagrałbym na w miare aktualnych składach. Pozdrawiam

Cześć.Czy sam coś robiłeś na ten sezon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy może ktoś ma lub wie gdzie jest np patch do CM4?? chciałem sobie pograć. proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy są jakieś skórki do CM 03/04?? Poza tym chciałem się spytać, czy w CM 03/04 można zmienić rozdzielczośc??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi