Skocz do zawartości

Dodatki


Gość MikeMitnick

Rekomendowane odpowiedzi

http://www90.zippyshare.com/v/yEghK3NV/file.html

 

łap paczkę retainów, które ja używałem. Wklejasz to do folderu db, którego aktualnie używasz. Żeby poprawnie działo musisz zacząć nową grę normalnie (nie szybką). W ustawieniach masz też taką zakładkę jak "Dodatkowe pliki" czy coś takiego. Jak ją rozwiniesz powinieneś widzieć czy pliki Ci się poprawnie załadowały i wybrać, które konkretnie chcesz używać.

Odnośnik do komentarza

Trochę znalazłem nowych piłkarzy w lidze Autralijskiej i np.Francuskiej, pozmieniałem co trzeba, jeszcze dwa dni poszukam i wrzucę tu plik.

Nie kładłem nacisku na aktualne składy. Niektórych piłkarzy po prostu przesunąłem do klubów kresowych np. Józef Młynarczyk jest menedżerem Pogoni Lwów i gra tam Burkhardt, Kryszałowicz i kilku innych lepszych piłkarzy z polskiej ligi... dodałem sporo piłkarzy, którzy urodzili się na kresach i różnie potoczyła się ich kariera. Zostawiłem tylko nazwiska.. imienia zmieniałem.... coś jakby po prostu grali ich potomkowie w dzisiejszej lidze ;)

Może was zdziwić jak wiele rzeczy jest dobrze dopracowanych... Mnóstwo Miast, 500 klubów wraz ze stadionami. 3 ligi Polskie oraz dodatkowo liga Górnośląska ;)

1,2,3 osiemnastozespołowa liga Górnego Śląska (w historycznych granicach z Ostravą, Opavą, Opolem i Bielskiem). Moze to wywołać mały skandal, ale postanowiłem się podzielić z wami tym nad czym pracowałem dobrych kilkanaście miesięcy.

Frekwencja w obydwu ligach jest mocno podrasowana. Na derbach Lwowa regularnie ponad 40000 osób.

 

Jutro wrzucam pliczki ;)

Odnośnik do komentarza

Lista drużyn z Kresów, które dodałem.

Niektóre istniały na prawdę, inne trzeba było trochę zmienić. jeżeli np. w żadnych wzmiankach nie znalazłem nazwy klubu z miejscowości Słonim, wtedy brałem nazwę klubu, który gra tam dziś.

W tym przypadku... Komunalnik Słonim.

Niektóre nazwy zmyśliłem całkowicie.

 

Ekstraklasa:

Pogoń Lwów,

Czarni Lwów,

Polonia Wilno,

 

1.Liga

Śmigły Wilno,

Sparta Lwów,

Kresy Tarnopol,

Rewera Stanisławów,

Junak Drohobycz,

 

2.Liga (wschód)

Cresovia Grodno,

Pogoń Brześć,

Pogoń Równe,

Lechia Lwów,

Hallerczyk Równe,

Niemen Grodno,

Wołyń Łuck,

Strzelec Janowa Dolina

 

Inne;

 

KS Lida, Ognisko Pińsk, Ognisko Wilno, Abutkowszczyk Lida, KS Baranowicze, Granit Mikaszewicze, Komunalnik Słonim, Kotwicz Nowogródek, Ognisko Łuniniec, Ruch Brześć,

Strzelec Kobryń, Usza Mołodeczno, Willa Smorgonie, Wołyń Kostopol, KPW Zdołbunów, Chmielnicki Borszczów, Dniestr Zaleszczyki, Hetman Żółkiew, Jagiellonia Gródek Jagielloński,

Kryształ Czortków, Polonia Rohatyń, Sokół Brzeżany, Strzelec Borysław, Strzelec Broszniów, Strzelec Kowel, Strzelec Magierów, Strzelec Stanisławów, Watra Drohobycz, Nafta Rypne,

Sokół Równe, Tramwaj Lwów, Pogoń Stryj, Stanisławowia Stanisławów, TESP Kałusz, Janina Złoczów, Korona Sambor, Pokucie Kołomyja, Śmigły Śniatyń, Wołyń Dubno,

Energetyk Bursztyn, i ..... Hasmonea Lwów. jedyny żydowski klub, który zostawiłem. Wcześniej były też Makkabi Wilno, Kraft Grodno, Hasmonea Łuck, ale postanowiłem usunąć wszystkie kluby

żydowskie i ukraińskie.. zostawiłem tylko ten jeden ze względu na to, ze kiedyś grał w Ekstraklasie.

 

W niższych ligach, w zaleznosci od tego jak załaduje się gra są także:

Stryjanka Turka, Świteź Lwów, Lwowianka Bóbrka, Kawaleria Jaworów, Chemik Sokal, AKS Włodzimierz Wołyński, Borszczówka Ostróg, Karpaty Kołomyja, Legion Tarnopol, Pałac Horochów,

Ropnik Borysław, Rubież Luboml, Stryjanka Stryj, Strzelec Korzec, Tłumacz Halicz, Cukrownia Chodorów, Beskid nadwórna, UKS Krzemieniec, Galicjanka Dolina, Koczur Horodenka,

Brzozówka Głębokie, Korona Drohiczyn, Niemen Mosty, Niemen Stołpce, Ognisko Baranowicze, Orzeł Pińsk, Oszmianka Oszmiana, Pojezierze Troki, Polonia Święciany, Radziwił Nieśwież,

Wołożynka Wołożyn, Zabudowa Mołodeczno, Stal Wołkowysk, Elektrit Wilno, Sokół Soleczniki, Legion Wilno, Pogoń Wilno, Polesie Brześć, ....

 

 

Generalnie czekam na wasze informacje o jakichś faktycznych drużynach bo niektóre jak np. Usza Mołodeczno czy Oszmianka Oszmiana zmyśliłem. Moze ktoś z was ma jakieś informacje..

Korzystałem z internetu gdzie jest sporo informacji a takze z książki "Kolekcja Klubów. Wilno i Lwów"

 

Jeżeli chodzi o herby klubów to niestety trzeba będzie to poprawić. Jeżeli wgrywaliście logosy to kluby polskie będą miały Belgijskie Logosy, kluby z Górnego Ślaska logosy z Bundesligi.

Najlepiej nie wgrywac logosów lub po prostu samemu pozmieniać.....

Odnośnik do komentarza

dziwnych genów nie powinno być... bardziej moze się zdarzyć jakieś miasto, którego nie zmieniłem. Bo CM jest meega nieprzewidywalny heh, wiedzieliście że w grze jest np. Miasto Prudnik albo Gracze z woj.Opolskiego? jest jeszcze jakaś wioska na mazurach nie pamiętam nazwy, ale liczy 150 mieszkańców.

jest stadion Sarmacji Będzin albo CKS Czeladź... Lublinianki, jakieś mniejsze stadiony z Łodzi i Płocka... takich ukrytych niespodzianek jest mnóstwo. Nie ma czegoś takiego jak lista miast danego kraju ... dlatego taki update jaki zrobiłem zawsze będzie nie do konca dopracowany.

Odnośnik do komentarza

poogarniałem jeszcze parę rzeczy i teraz łatkę mam już dopracowaną prawie perfekcyjnie. Cięzko znaleźć jakieś niepolskie nazwisko albo miasto.

 

Zrobiłem chyba już wszystko co mogłem.

 

Pewnie będzie was wkurzac ze kluby z Górnego Śląska grają w osobnej lidze ale tak jak gadałem łatkę robiłem na własne potrzeby ;)

 

Mam też taką, w której kluby z Górnego Śląska grają normalnie w lidze Polskiej ale nie jest ona tak dobrze dopracowana.

 

Posiadam też łatkę gdzie kluby z Górnego i Dolnego Śląska i Historycznych prus Wschodnich grają w Bundeslidze......

 

a także na wzór ligi hiszpańskiej gdzie w klubach w Kraju Basków mogą grać tylko Baskowie, tak w lidze polskiej w klubach z Górnego Śląska mogą grać tylko Ślązacy ;)

 

te łatki nie są jednak tak dobrze dopracowane. No moze za wyjątkiem tej z bundesligi bo tam nie było za dużo roboty, tylko usunąc i powstawiać kilka klubów...

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...