Skocz do zawartości

Motoryzacja


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt Ci raczej nie da AC na to...

 

Za stare i nic nie warte?No ok. Przeglądając kalkulatory najtaniej wypadał Allianz. Warto się tym zainteresować?

Jasne przecież to sponsor Górnika, byle jak nie ubezpiecz ;)

Istnieje tu ban non-HP. Czasem tęsknię za wprowadzeniem HP-only.

 

Litości.

Odnośnik do komentarza

Ok, testy przeszedłem - inne pytanie.

 

Jest okazja do kupienia Ford Focus 1,6 TDCI, 2007 r, 65k przebiegu, automat. Cena 25k PLN. Nie uykrywam, że tyle właśnie mam na chwilę obecną odłożone, do tego będę chciał sprzedać Mazdę.

 

Pewne źródło, patrzę na allegro/otomoto i faktycznie +/- po tyle chodzą. Jakieś za i przeciw co do kupna?

Odnośnik do komentarza

Zapomniałem dodać, że auto sprzedaje kolega z osiedla, który zajmuje się handlem sprowadzanymi autami znajomemu i nie wcisnąłby bubla. Znalazłem autko na jego koncie allegro:[klik]

 

Tacy goście specjalizują się właśnie we wciskaniu trefnych aut swoim znajomym. Przebieg jak na diesla, który śmigał po Niemczech, jest śmiesznie mały, nie trzyma się to kupy.

Odnośnik do komentarza

W zasadzie nie powinienem, żeby nie ułatwić Ci zadania ;)

 

Najpierw miałem pracę na urządzeniach. Pierwsze badało zmysł widzenia przestrzennego - wyrównanie w jednej linii 3 pionowych pręcików. Potem maszyna, na której zapalały się lampki i słychać było sygnały dźwiękowe - badało to czas reakcji na dany sygnał wciskało się przycisk. Potem zamknęli mnie w ciemni i siedziałem tam 5 minut, po czym musiałem powiedzieć co widzę jak zapalili światło (figury geometryczne, litery).

 

Następnie takie pojechane zadania z dopasowywaniem odpowiednich figur do ciągu logicznego, wypełnienie jakiegos testu osobowości, rozmowa z psychologiem i wystawienie opinii.

 

O aparaturze na jakiej mnie badano poczytaj tutaj

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Tato kupił właśnie audi a6 (2005 rocznik). Ktoś orientuje się może do czego służą 2 przyciski na przednich drzwiach (które po ich zamknięciu przylegają do belki)? Na przyciskach narysowany jest samochód jadący na drodze poziomej oraz na wzniesieniu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytanie na szybko, ponieważ jutro wyjeżdżam na urlop i zrobiłem mały przegląd samochodu. Okazało się, że muszę dolać płyn do spryskiwaczy, płyn do chłodnicy i olej. Płynu hamulcowego już nie, ponieważ dolewałem go w ubiegłym roku przed urlopem :D

 

Czy mając olej syntetyczny Mobil 5W50 muszę zrobić dolewkę tego samego leju, czy mogę dolać na przykład syntetyczny 10W40 lotos (taki byłby na najbliższej stacji benzynowej)?

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Szukam pierwszego samochodu do 5000 zł, jednakże kwota zawiera pieniądze na pojazd, ubezpieczenie, zarejestrowanie auta. Wiem, budżet nie jest za duży, jednak jestem przekonany, że coś co mnie będzie woziło do szkoły (10km) się znajdzie. Priorytet to małe spalanie... Więc za czym warto się rozejrzeć?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...