Skocz do zawartości
Nagrody "CM Awards 2018" - głosowanie trwa tylko do 23 stycznia!
CMF Awards 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Jest na rynku coś takiego jak starter-powebank do samochodu, odpali 2.0 diesla?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Plakiem psiknij, taniej wychodzi :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akumulator?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czemu akumulator mialby nie wytrzymac? jak slaby to kup nowy, ja nie mialem nigdy problemow z akumulatorem w zimie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam problem z rozrusznikiem cały czas, różne metody działają ;) Póki nie znajdę mechanika co to zrobi (kolejki...) muszę się zabezpieczać na wypadek, gdy znowu nie odpali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, jmk napisał:

Ja mam problem z rozrusznikiem cały czas, różne metody działają ;) Póki nie znajdę mechanika co to zrobi (kolejki...) muszę się zabezpieczać na wypadek, gdy znowu nie odpali.

Nie masz żadnego znajomego z dostępem do kanału? Wymiana rozrusznika to żadna filozofia, w necie jest pełno manuali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytanie laika: mam na alufelgach obecnie opony letnie 215/55R17, natomiast w piwnicy mam zimowe 215/50R17. Pytanie, czy będą pasowały? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na felgę powinno pasować. 55% a 50%, to różnica wysokości ściany bocznej.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zimowe masz niższe niż letnie? Jak niższe to będą pasować na spokojnie.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, tio napisał:

Pytanie laika: mam na alufelgach obecnie opony letnie 215/55R17, natomiast w piwnicy mam zimowe 215/50R17. Pytanie, czy będą pasowały? 

A to nie jest tak, że zalecane są na zimę felgi stalowe. Wiem, że to dodatkowy komplet felg, ale wtedy się wymienia całe koła, a nie opony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie słyszałem, myślałem, że ten pomysł ze stalowymi felgami ma tylko li na celu oszczędzanie alusów co by się o zmarznięte błotko nie porysowały.

Gość od dilera vw powiedział, że mogę śmiało te zimówki zakładać, będę tylko trochę niższe od letnich. 

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Druga wartość, o ile dobrze pamiętam, to jest procentowy stosunek wysokości opony do szerokości. Z założeniem spoko, będą ciut twardsze i zdaje się będzie mikro przekłamanie na predkości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dziury będziesz tio lepiej wybierał, tak to zakładaj 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, wwosik napisał:

A to nie jest tak, że zalecane są na zimę felgi stalowe. Wiem, że to dodatkowy komplet felg, ale wtedy się wymienia całe koła, a nie opony.

Jeśli już to po prostu drugie felgi. Są marki, gdzie nie kupisz felg stalowych (mowa o ASO). Ja na przykład mam w ofercie dostępne tylko alu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, wwosik napisał:

Zalecane nie. Robią tak Ci, którzy chcą cieszyć się widokiem pięknej alufelgi w okresie wiosenno-letnim. W przypadku alufelgi w okresie zimowym chodzi głównie o sól drogową, która może "wyżreć" warstwę lakieru bezbarwnego i ryzyko ich pokrzywienia przy wjeździe w ukrywające się pod śniegiem dziury. Tylko tyle i aż tyle. Nie ma żadnych wytycznych ze względu na bezpieczeństwo, komfort jazdy, etc.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko mam pytanie, bo jakoś nie mogę znaleźć nic, to moja KIA:

http://www.encyklopedia.moto.pl/kia/cerato/hatchback/generacja-i/kia-cerato-2-0-crdi-lx-hatchback-generacja-i-2-0l-113km/72831/

Możecie pokazać, gdzie znajdę radio do niej? Te, które mam jest na same płyty CD, niszczą mi się szybko ;) Szukałbym czegoś z USB, bez transmiterów, adapterów itp. 

Ogólnie znalazłem tylko to:

https://allegro.pl/radio-nawigacja-gps-kia-cerato-2004-2008-octacore-i7315751806.html

Bardzo fajne, ale drogie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z Waszego doswiadczenia - gdzie najlepiej (i najtaniej) dawac ogloszenia o sprzedazy auta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

otomoto + olx za 50 pln.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi