Skocz do zawartości

Motoryzacja


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Mówicie o czymś takim ? https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-skora-navi-bogate-wyposazenie-ID6yFWXD.html Wszystko fajnie, ale żaden silnik diesla w tych wersjach, podobnie jak w Passatach, nie ma pozytywnych opinii. Więc pewnie też odpada. MK4 jest extra, tylko nie wiem czy w moim budżecie.

Kompakta nie chcę, bo dużo rzeczy zwykle wożę z PL do Holandii, często zabieram ze sobą z blablacar ludzi, nie zmieścimy się :) Ledwo w Saaba w sedanie wchodzi :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Są tacy, którzy jeżdżą Smartem czy Fiatem 500. Może skuszą się na polską bryczkę, jeśli cena będzie odpowiednio niska.

 

 

Dla mnie problemem nie jest to, że wyprodukowali małe, elektryczne auto. To jest akurat super sprawa. Tylko, jak można tak spierdolić bryłę tego auta o.O

Odnośnik do komentarza

 

 

Są tacy, którzy jeżdżą Smartem czy Fiatem 500. Może skuszą się na polską bryczkę, jeśli cena będzie odpowiednio niska.

 

 

Dla mnie problemem nie jest to, że wyprodukowali małe, elektryczne auto. To jest akurat super sprawa. Tylko, jak można tak spierdolić bryłę tego auta o.O

 

Podejrzewam, że chodzi o kwestie ekonomiczne, tj. opływowa sylwetka, by zminimalizować opór powietrza. Wygląda kiepsko, ale portfel się ucieszy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak to jest z kupnem samochodu, ktoremu konczy sie OC? Zalozmy, ze kupuje takie auto bo chce je za chwile sprzedac (bez rejestrowania). Jezeli nie zdaze tego zrobic przed uplywem terminu, na mnie spadnie obowiazek oplaty?

 

Bodajze w przypadku prowadzenia dzialalnosci gospodarczej wystarczy tylko, zeby auto mialo OC w dniu zakupu. Prawda to?

Odnośnik do komentarza

OC jest obowiązkowe- przepisywane jest na kolejnego nabywcę i mozna z niego korzystac do końca okresu ubezpieczenia bez wypowiedzenia, ale ew c rekalkulacja czy przypadająca rata po zakupie spada na Ciebie-mozesż zawrzec inną polisę na siebie a ta która przejąłeś z samochodem wypowiedzieć w dowolnym momencie z art 31 ustawy

Odnośnik do komentarza

Pytanie odnośnie akumulatora. Potrzebuję kupić nówkę sztukę, znam parametry itd. Chodzi mi o nowy, gdzieś czytałem, że jego data produkcji nie powinna wybiegać dalej niż 2-3 miesiące w tył. Taki najlepszy jest? Czy jak jest wyprodukowany powiedzmy 5 miesięcy temu to już gorszy może być?

(wiem o tym ładowaniu nieużywanych co półtora miesiąca)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...