Skocz do zawartości

Motoryzacja


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, jmk napisał:

Ja mam problem z rozrusznikiem cały czas, różne metody działają ;) Póki nie znajdę mechanika co to zrobi (kolejki...) muszę się zabezpieczać na wypadek, gdy znowu nie odpali.

 

Nie masz żadnego znajomego z dostępem do kanału? Wymiana rozrusznika to żadna filozofia, w necie jest pełno manuali.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
8 godzin temu, tio napisał:

Pytanie laika: mam na alufelgach obecnie opony letnie 215/55R17, natomiast w piwnicy mam zimowe 215/50R17. Pytanie, czy będą pasowały? 

A to nie jest tak, że zalecane są na zimę felgi stalowe. Wiem, że to dodatkowy komplet felg, ale wtedy się wymienia całe koła, a nie opony.

Odnośnik do komentarza

Nie słyszałem, myślałem, że ten pomysł ze stalowymi felgami ma tylko li na celu oszczędzanie alusów co by się o zmarznięte błotko nie porysowały.

Gość od dilera vw powiedział, że mogę śmiało te zimówki zakładać, będę tylko trochę niższe od letnich. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wwosik napisał:

A to nie jest tak, że zalecane są na zimę felgi stalowe. Wiem, że to dodatkowy komplet felg, ale wtedy się wymienia całe koła, a nie opony.

Jeśli już to po prostu drugie felgi. Są marki, gdzie nie kupisz felg stalowych (mowa o ASO). Ja na przykład mam w ofercie dostępne tylko alu.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, wwosik napisał:

A to nie jest tak, że zalecane są na zimę felgi stalowe. Wiem, że to dodatkowy komplet felg, ale wtedy się wymienia całe koła, a nie opony.

Zalecane nie. Robią tak Ci, którzy chcą cieszyć się widokiem pięknej alufelgi w okresie wiosenno-letnim. W przypadku alufelgi w okresie zimowym chodzi głównie o sól drogową, która może "wyżreć" warstwę lakieru bezbarwnego i ryzyko ich pokrzywienia przy wjeździe w ukrywające się pod śniegiem dziury. Tylko tyle i aż tyle. Nie ma żadnych wytycznych ze względu na bezpieczeństwo, komfort jazdy, etc.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Siemanko mam pytanie, bo jakoś nie mogę znaleźć nic, to moja KIA:

 

http://www.encyklopedia.moto.pl/kia/cerato/hatchback/generacja-i/kia-cerato-2-0-crdi-lx-hatchback-generacja-i-2-0l-113km/72831/

 

Możecie pokazać, gdzie znajdę radio do niej? Te, które mam jest na same płyty CD, niszczą mi się szybko ;) Szukałbym czegoś z USB, bez transmiterów, adapterów itp. 

 

Ogólnie znalazłem tylko to:

https://allegro.pl/radio-nawigacja-gps-kia-cerato-2004-2008-octacore-i7315751806.html

 

Bardzo fajne, ale drogie ;)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...