Skocz do zawartości

Motoryzacja


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Aku bym nie obstawial, bo zazwyczaj przy wyladowanym na probie zakrecenia auto wywala choinke, a potem gasi cala tablice, czasem nawet alarm powyje, a tutaj krecenie kluczykiem nie dawalo takich objawow, swiecily sie normalnie kontrolki. Tej samej nocy, w ktorej moje magiczne rece odpalily Kie, sugerowalem czujnik polozenia walu.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.07.2018 o 21:49, SZk napisał:

Aku bym nie obstawial, bo zazwyczaj przy wyladowanym na probie zakrecenia auto wywala choinke, a potem gasi cala tablice, czasem nawet alarm powyje, a tutaj krecenie kluczykiem nie dawalo takich objawow, swiecily sie normalnie kontrolki. Tej samej nocy, w ktorej moje magiczne rece odpalily Kie, sugerowalem czujnik polozenia walu.

W sumie teraz wpadłem na to, że może powód jest bardziej prozaiczny - stacyjka? Może tam coś nie styka, bo zapłon chyba wchodził normalnie z tego co pamiętam? @jmk

 

Odnośnik do komentarza

Jako, że szukam samochodu to staję się pomału ekspertem od rynku i naszła mnie taka myśl: nową Mazdę 6 kupisz w podobnej cenie co Renault Talisman. Ale po 3-5 latach użytkowania ceny tych samochodów będą zupełnie inne (z korzyścią oczywiście dla Mazdy)

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem dziś ze znajomym, którego dobry znajomy ma salon volvo i po znajomości może załatwić dobrą ofertę i tak zacząłem myśleć o volvo. Chociaż przy moich zdolnościach do rysowania karoserii o słupki, krzaki i inne to nie jestem przekonany czy nowy samochód jest dobrym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, tio napisał:

Chyba najbliżej mi do s60.  I jak nie lubię suvów to xc40, którego oglądałem na targach w Poznaniu bardzo mi się podobał. Znowu inny znajomy zajmuje się sprzedażą samochodów poleasingowych i ma mi poszukać coś ciekawego.

dasz kontakt na tego ziomka od poleasingowych? może być na PW jak nie jawne ;) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...