Skocz do zawartości

Motoryzacja


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, Ty nadal Xsara? Wygląda na to, że na dniach w końcu dołączę do zaszczytnego grona posiadaczy cudownych produktów koncernu PSA i już się nie mogę doczekać.

 

Fasol, nie mam dla Ciebie w sumie żadnej rady, bo Ty już przecież wiesz, co kupisz. Na podstawie zdjęć ciężko ocenić cokolwiek, wybierz sobie te auta, które Ci się najbardziej podobają, ew. do których masz najbliżej, jedź i obejrzyj na żywo.

Odnośnik do komentarza

Tak nadal. Franca jeździ i jeździ. Ma swoje kaprysy, ale to drobiazgi przy dwumasach, rozjebanych głowicach w 2,0 TDI PD i innych hitach.

 

Moje problemy z tym autem sprowadzają się do tego, że mam jakąś nieszczelność, bardzo drobną w układzie wydechowym, radio mi nie łapie stacji i żarówki mi pali raz na 2-3 miechy.

Odnośnik do komentarza

Każdy ma swoją markę i już. Pamiętam mojego przyjaciela, który za każdym razem kurwował na Opla. Jak się go zapytałem, czy by polecił któryś z modeli od nich, to powiedział, że w życiu, bo to straszne badziewie, ale kupił następnego. I następnego. I twierdzi, że to najlepsze auto, ale nie radzi kupować :)

Odnośnik do komentarza

Najladniejsze, najfajniejsze z wyglądu auto z tych dostępnych dla śmiertelnika mu się nie podoba :qwa: Jak będą chodzić po parę tysięcy to se kupię :)

Dokładnie. I jeszcze ten chip do 180 koni... :D Rozmarzyłem się :D

 

A co sądzicie o takim Hyundaiu?

http://otomoto.pl/hyundai-coupe-2-0-b-lpg-136km-klima-alu-tv-dvd-gwaranc-C34528712.html

http://otomoto.pl/hyundai-coupe-2-0-143-km-bogate-wyposazenie-C34523710.html

 

(Pytam z ciekawości, zanim kupię jakieś auto minie jeszcze trochę czasu)

Odnośnik do komentarza

Wszystkie niemce, byle nie auta na F bo to gówno jest panie

 

Gówno prawda, moim zdaniem aktualnie Focus MK2 to najlepsze auto w relacji cena / wyposażenie + awaryjność i nie mówię tego przez pryzmat tego, że sam takim autem jeżdżę, a wcześniej Focusa MK1 miał ojciec (i też był mega zadowolony jeśli chodzi o awaryjność, o czym zresztą już w tym wątku wspominałem) i generalnie jestem fanem Fordów :)

 

A jak już mówimy o mądrościach narodów, to równie dobrze można powiedzieć, że tylko drechy jeżdżą w BMW i wstyd takim autem jeździć... No teraz się trochę przesiedli na Audi A4... O Golfach przez grzeczność nie wspomnę. Idąc tym tropem to tylko skośnookimi można jeździć, chyba, że ktoś zna jakieś powiedzenie, które eliminuje te marki...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

panowie, potrzebuję porad w sprawie ubezpieczenia, rankomat wyliczył mi najtańszy pakiet OC+AC w Link 4. roczna składka to 2 tysiące, ale to nie jest istotne - było tam pole do wybrania ile kilometrów rocznie pokonuję. czym mniej wybiorę, tym tańsze ubezpieczenie? tym się kierować? czy raczej oszacować zgodnie z prawdą? jak dotąd robiłem 10-15 tys. kilometrów rocznie, ale teraz przy lepszym aucie mogą dojść jakieś wakacje, dłuższe wypady i rzeczywisty przebieg może być jakoś 15-20 tysięcy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...