Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, ajerkoniak napisał:

 

 

Może jakiś fan książek się wypowie co do spójności jak przyjdzie co do czego, ale podoba mi się jak to wygląda. No i Krasinski i Pierce <3

Wygląda fajnie ale Jack Ryan to nie James Bond a tak to wygląda w tym trailerze

Odnośnik do komentarza

Fauda sezon 2 :respekt:



pozbawiona tych drobnych elementów kanciastości sezonu pierwszego (pewnie dużo pomogło wydłużenie odcinków o 10 minut) dla mnie serial absolutnie top ze wszystkich, jakie widziałem w tym roku. Klimat ostrej jazdy bez trzymanki bez zbednego przynudzania to to co tygryski lubią najbardziej. Do tego utrzymane w klimacie Hamasu, ISIS, jednym słowem świetnie się to ogląda

Odnośnik do komentarza

Castle Rock to zacny serial, King powinien być zadowolony, ogląda się to tak, jakbym czytał "To!" np :) Może nie jestem na razie rzucony na kolana (obejrzałem 4 odcinki), główny bohater (ten czarnoskóry mecenas) jest jakiś taki nijaki, ale jak to u Kinga, nastrój tajemnicy w małym miasteczku udało się na razie uzyskać.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Pitbull mega, Gebels(grany przez Grabowskiego) i Despero(Dorociński) a potem Barszcz to mega zestaw aktorski

 

Kruka obejrzałem, bardzo mi się podobał, nieco mniej niż belfer - dla mnie 9/10

 

 

z Polskich jeszcze lubiłem falę zbroni, ale z perspektywy lat to chyba komuś nie zajarany tym klimatem bym nie polecił

 

Sforę oglądałeś z Polskich? 

Odnośnik do komentarza

No Glina sztos, Pitbull Ci podejdzie.

Z polskich dobry był jeszcze https://www.filmweb.pl/serial/Policjanci-1999-8767 wbrew ocenie na filmwebie. Szkoda, że tylko jeden sezon zrobili. Ciekawe czy do znalezienia gdzieś w internetach. Serial doczekał się nawet swojego fragmentu w Chłopaki nie płaczą :)

 

Z polskich podobał mi się jeszcze Oficer (wraz z kontynuacjami: Oficerowie i Trzeci Oficer).

 

Sfora oczywiście też na propsie.

 

Krew z krwi też mi podeszła.

 

Pakt dla mnie spoko, drugi sezon już nie na licencji, dlatego zupełnie co innego :) 

 

Nie wiem co tam z polskich widziałeś, bo można tu wymieniać Ekipę, Odwróconych, Paradoks, Naznaczonego

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, klinsmann napisał:

@Misiek

 

 

  Ukryj zawartość

 

 


gdzieś czytałem, że była za niska oglądalność, zresztą jak nie dali od razu to już nigdy nie powstanie,. 
 

 

 

Spoiler

3 lata dzieliły 1 i 2 serię, więc niekoniecznie.

Oglądalność 2 sezonu była gorsza niż 1, ale dalej dawała radę:

 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/krew-z-krwi-ma-2-2-mln-widzow-tvp2-wygrywa-z-konkurencja

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/krew-z-krwi-2-oglada-1-3-mln-widzow-tvp2-wygrywa-z-tvn

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...