Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Posucha teraz przez ten strajk :(. Ja tak naprawdę to czekam tylko na nowe odcinki Prison Break ale jednak ... Wczoraj sobie zacząłem oglądać Dextera, na razie mam za sobą dwa odcinki i muszę powiedzieć że zapowiada się smakowicie. Ciekawe co z tego wyjdzie dalej.

Odnośnik do komentarza

Ja z LOSTem skończyłem na początku trzeciego sezonu. Ile można? Działo się niewiele, wiało nudą tak więc bez żalu zrezygnowałem. PP niby też leci już trzy sezony ale jednak ciągle czuć to napięcie, można się nieźle wciągnąć mimo że niektóre zwroty akcji są nieco naciągane ale tak samo było w pierwszym sezonie. Kto to polubił temu to nie przeszkadza :).

Odnośnik do komentarza

Odnosnie Prison Break'a.. ogladalem z wielkim zapalem 2 serie.. czekalem na 3, a kiedy wkoncu nadeszla to skonczylem ogladanie na 4 odcinku.. Sam nie wiem dlaczego.. Podobnie z Herosami.. Chyba na 3 odcinku 2 serii.. I pozostaje mi tylko LOST na ktorego czekam z niecierpliwoscia :) A wczoraj zetknalem sie z Dexterem i musze powiedziec ze ciekawe nawet.. Pilot mnie troche zaciekawil i kto wie czy nie skoncze ogladac pierwszej serii.. Ale to wyjdzie w praniu :)

Odnośnik do komentarza

Oglądaj, oglądaj bo serial naprawdę świetny. Ma to coś co jak magnes ciągnie do obejrzenia następnego odcinka. Jak na razie jest naprawdę ekstra. Obejrzałem 9 odcinków i z następnymi czekam tylko dlatego że moja dziewczyna została z tyłu a część oglądamy współnie :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Wywiad z tfurcom Włatców Much. Rozwalił mnie tekst o porównaniach z SP, "nie lubię porównań z South Parkiem, po prostu South Park był pierwszy" :hahaha:. No tak, przecież pomysł na zrobieniu serialuz czterema gnojkami o bujnej wyobraźni z czego jeden dość wyraźnie odstaje od reszty, śpiewającym przyjacielu-pracowniku szkoły, tępej nauczycielce to taki standart i oczywistośc że trudno dziwić się iż powstają kolejne kopie tego pomysłu. Nie no normalnie cyrk :D. Przecież Włatcy to wręcz hardcorowa zrzynka z South Park'u, jak można temu wogóle zaprzeczać? Jak tylko pierwszy (i tak naprawdę ostatni) raz obejrzałem naszą podróbkę to byłem zażenowany, kicha, syf i malaria. Nie umywa się do SP.
Odnośnik do komentarza
Jak tylko pierwszy (i tak naprawdę ostatni) raz obejrzałem naszą podróbkę to byłem zażenowany, kicha, syf i malaria. Nie umywa się do SP.

 

Ave.

 

Podrabiać South Park też trzeba mieć. A tfurcy tego czegoś kompletnie nie rozumieją SP i opieraja się na jakiś żałosnych żartach. Kult tego serialu jest przeze mnie cholernie nieodgadnięty.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Właśnie skończyłem oglądać drugą serię Dextera i mogę powiedzieć jedno. Genialny, cudowny, wspaniały, najlepszy z najlepszych, doskonały. Prison Break czy inny Lost to przy tej produkcje śmieszne serialiki które oglądamy głównie dlatego że scenarzyści konstruują serial poprzez chamskie i tandetne "przecinanie" akcji na końcu odcinka. Chodzi mi o sytuację gdy na przykład uciekinierzy z tego pierwszego serialu są już praktycznie złapani, obława się zaciśnia, policja ma ich już na muszce. Wtedy "Skotfild" mówi "mam pomysł, za mną, szybko!" i ciach. Koniec odcinka. Uważam że to trochę nie fair wobec widza. W Dexterze czegoś takiego nie ma, każdy odcinek ma swój początek i koniec, każda seria również. No a do tego historia w nim opowiedziana jest po prostu genialna.

 

Jak dla mnie Dexter: 11/10

Odnośnik do komentarza

Od 9 marca TVP2 rozpoczyna projekcję 3 serii Pitbulla :jupi:

Popularność serii spowodowała, że został przeniesiony na niedzielny prime-time i będzie emitowany w niedziele o 21.

 

Niestety obawiam się, że albo zostanie ugładzony język, albo będą kontynuowane debilne "trąbki, dzwonki i pierdnięcia" zagłuszające bluzgi :-k

Tak czy siak, nie mogę sie doczekać powrotu Despera i spółki.

Odnośnik do komentarza

Na Universal Channel zbliża się do końca pierwszy sezon Dextera. Na początku trochę mnie rozczarował ten serial, ale jednak z odcinka na odcinek było tylko lepiej. Co prawda nie uważam (tak jak wiele osób) że to jakiś wybitny serial tylko jeden z lepszych w ostatnich latach, no ale poczekam jeszcze na ostatni odcinek i zaraz zabieram się za drugi sezon.

 

Dobrym serialem jest też Cane. Również emitowany u nas na Universal Channel. W marcu będzie powtórka wszystkich odcinków pierwszego sezonu więc można będzie sobie obejrzeć (jak ktoś nie widział).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...