Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Feanor

Seriale telewizyjne

Rekomendowane odpowiedzi

ja czekam na nowy serial "Traveler", który wed?ug oficjalnych ?róde? ma wystartowa? 31 maja, po obejrzanym pilocie zapowiada si? kawa?ek dobrego filmu w lekkim klimacie "Prison Break" i tylko trzeba mie? nadziej?, ?e pilot nie zostanie najlepszym epizodem, a reszta b?dzie skopana

Trójka przyjació? postanowi?a wspólnie wybra? si? na wycieczk? podczas której odwiedzili muzeum sztuki w NY. Pod wp?ywem m?odzie?czego impulsu zrobili tam kawa?, który zako?czy? si? eksplozj? przez co zostali oskar?eni o atak terrorystyczny. Jedyn? osob?, która mo?e oczy?ci? ich z zarzutów jest Will, którego jak si? okazuje nie znali tak dobrze jak by si? wydawa?o...a nawet nie mog? udowodni?, ?e istnia?. Postanawiaj? ucieka? i rozwi?za? sprawe na swoj? r?k?.

polecam. obejrzalem 5 odcinkow i moge stwierdzic, ze to kawalek naprawde mocnego kina akcji + rozwinieta sfera teorii spiskowych :)

Również jestem po 5 odcinkach i muszę powiedzieć, że serial wciąga. Fajny, osadzony w klimacie drugiej serii PB :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W 7 episodzie 2 serii The Real Football Factories jest o Polskich hooliganach :> odcinek ciekawy nawet :> Ogolnie cala seria The Real Football Factories dosyc ciekawa :>

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Traveler zakończy swój żywot na tych kilku odcinkach. Na szczęście producenci od początku planowali zakończenie całej historii w tych odcinkach, które dostali więc tyle dobrego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na kilku? Tzn ilu? :)

W ogóle w jakie dni serial jest emitowany w USA? ;/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Na kilku? Tzn ilu? :)

Tzn. na tych ośmiu odcinkach.

PS. 3 sezon Prison Break startuje dopiero 17 września, a nie jak wcześniej podawano pod koniec sierpnia.

FOX ogłosił daty premier nowych odcinków swoich seriali, najciekawsze wymienione są tutaj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie jestem po 7 odcinku Travelera. Nie mogę się już doczekać ósemki :] Super klimat i świetna fabuła :] Szkoda że już sie kończy ale z drugiej strony lepiej nie rozciągać na siłę. Ale mam nadzieję że może ostatni odcinek będzie dłuższy, bo nie wiem jak w 40 minut zmieściliby zakończenie uwzględniające rozwiązanie wszystkich wątków.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Masz jakieś napisy, chociażby eng? Jestem tak leniwy, że wchodzę tylko na hatak ;P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odcinek mnie wgniótł, serial jest chyba jednym z lepszych w historii. Niech się chowają Herosi, PB i inne LOST.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ke?

OCB?

Ja chce kolejne odcinki!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale zaskoczenie. Już wcześniej wam pisałem że nie będzie kolejnych epizodów :D .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak mialo byc z PB :keke:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ale zaskoczenie. Już wcześniej wam pisałem że nie będzie kolejnych epizodów :D .

No tak, ale miało być wszystko wyjaśnione w ciągu tych 8-miu odcinków. A serial kończy się z dupy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Faktycznie. Myślałem, że w 8 odcinku wszystko się wyjaśni, a tutaj pojawiły się kolejne pytania. Jeśli petycja nie sprawi, że powstanie kolejny sezon to będzie straszna lipa :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze wątpie w tą petycję. Fani Travelera musieli by zorganizować jakąś akcję tak jak fani Jericho, gdzie CBS w końcu się złamało i zamówiło 7 nowych epizodów.

Ale mimo wszystko wznowienie serialu po kasacji należy zaliczać do cudów a skoro jeden cud już w tym roku był (Jericho) to wątpie w drugi.

Nie wiem jak z aktorami, ale jeden z nich już przyjął propozycję gry w innym więc do Travelera nie wróci.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakby ktoś nie wiedział (ja dowiedziałem się wczoraj) to już jest 6 odcinków 4. serii "4400" :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jakby ktoś nie wiedział (ja dowiedziałem się wczoraj) to już jest 6 odcinków 4. serii "4400" :)

Ano jest. I musze powiedzieć że jak dla mnie z odcinka na odcinek coraz lepiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ano jest. I musze powiedzieć że jak dla mnie z odcinka na odcinek coraz lepiej.

ciekawe czy Tom odnajdzie wreszcie Alanę? i czy zdecyduje się na to o co prosił go Kyle?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnio obejrzałem pilota The Sarah Connor Chronicles, który wyciekł do sieci.

Wrażenia mieszane. Z jednej strony zapowiada się kawał naprawdę dobrego serialu, z drugiej strony Terminator to jednak nie jest ;) . Ale już twórcy zapowiedzieli że we "właściwym" pilocie będzie sporo nowych scen więc może będzie ciekawie. W każdym razie pozostaje czekać do 2008 roku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta