Skocz do zawartości
Feanor

Seriale telewizyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Najwięcej akcji z marvela to jest chyba w Daredevilu.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się już wypowiadałem x razy w tym temacie, są posty do zobaczenia. No i ani jednego nie traktowałbym jako akcja, może Defenders ewentualnie :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i nie porównywałbym do Banshee, bo nie wiem czy jest coś wyżej w tej kategorii. A jak jest to chętnie dowiem, bo sam czuję pewną pustkę w tym temacie od kiedy skończyłem oglądać przygody szeryfa Hooda :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem Russian Doll na Netflixie, po kilku dobrych recenzjach na FB. Nie polecam. Ogólnie ostatnie odcinki były już niezłe, ale pierwsze ledwo do zniesienia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drugi sezon (?) Odwróconych za tydzień na TVN-ie. Jaram się ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sądziłem że to napiszę, ale nowe odcinki TWD są świetne. Cały sezon był bardzo dobry w porównaniu z poprzednimi, ale odkąd pojawili się nowi przeciwnicy a i u protagonistow jest sporo zmian, odcinki ogląda się z autentyczną ciekawością.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Scorpio napisał:

Nie sądziłem że to napiszę, ale nowe odcinki TWD są świetne. Cały sezon był bardzo dobry w porównaniu z poprzednimi, ale odkąd pojawili się nowi przeciwnicy a i u protagonistow jest sporo zmian, odcinki ogląda się z autentyczną ciekawością.

Hmm, trochę zaciekawiłeś. To jest pierwszy serial, który postanowiłem porzucić. Ostatni odcinek jaki widziałem to 7 z 8 sezonu. Może by tak obejrzeć jakieś streszczenie 8 sezonu i dać szansę :-k Napisz coś więcej ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obecny sezon ma nowych producentów, nową szołranerkę. Wszystko wychodzi na plus. Ja bym polecił jednak obejrzenie tego 8 sezonu. Choćby dla samego Negana. 

Co do nowego sezonu to dam w spoiler 

wydaje mi się (i z tego, co czytałem), iż w nowym sezonie na plus wyszło także odejście Ricka i Corala. 

Mam nadzieję, iż akcja z nowym zagrożeniem to będzie big deal.

Ja może i mam spaczone spojrzenie na TWD, ale warto obejrzeć to nowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No walka z Neganem może i w zamyśle miała być fajna, ale imo warto obejrzeć tylko końcówkę, żeby mieć pogląd co się stało z głównymi bohaterami. W nowym sezonie (właściwie w jej czesci) akcja przesuwa się o kilka lat do przodu, nie ma już kilku głównych postaci (co imo wyszło na wielki plus) a nowi wrogowie (Szeptacze) to momentami zwrot o 180 stopni i wielkie WTF. Nie ma już chodzenia i gadania głupot o niczym a i walka z zombiakami jest pokazana w zupełnie w nowy, świeży sposób, ale też nie jest specjalnie ważna częścią fabuły, co wychodzi doskonale. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TWD odcinek 10 serii 9- no dla mnie lekki ziew. Najsłabszy chyba w tym sezonie. Może mam takie odczucie, gdyż znam to wszystko, co zostało pokazane wczoraj. 

Co do "True Detective" - jest potwierdzenie, iż pierwszy i trzeci sezon to jedno uniwersum -> https://www.spidersweb.pl/rozrywka/2019/02/18/detektyw-uniwersum-sezony-antologia/

Sezon numer trzy nadal się świetny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi