Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Feanor

Seriale telewizyjne

Rekomendowane odpowiedzi

TWD s08e16 - ten odcinek podsumowuje cały sezon- porażka. Wiem, że ten serial upadł już dawno, ale takie gniotu na finał to się nie spodziewałem. Oglądałem i kręciłem głową z niedowierzania. Co za farmazony wymyślili. Mogę mieć jedynie nadzieję, że kolejny sezon albo będzie ostatnim, bo widownia spada albo wywalą twórców. A to raczej nie jest możliwe, gdyż AMC za bardzo $ przesłoniły wszystko inne, szczególnie markę TWD. Już nawet mało co kręcą we wnętrzach, bo musieli by zrobić wystrój. Akcja w zasadzie tylko na powietrzu. Tani koszt.

Oo, takie szykowanie się na akcję, tyle tego, tyle ludzi, a cała akcja trwała... może minutę :_eek: Żałosne i smutne.

No i przewidywalne. Od momentu kiedy Eugen zagadał do księżulka o tym, żeby nie tracił wiary, to już skumałem o co chodzi.

Pojawienie się tych Amazonek czy jak im tam, to też totalne nieporozumienie. Aaron je przekonał? Czym? Jak? Gadką swoją? WTF?!

Śmiechu warty też był sam koniec i knowania w ciemności, żeby coś zrobić z Rick`iem. Fejspalm normalnie.

Wywalenie Dwighta też w ogóle nie rozumiem? To znaczy z jednej strony kumam- w komiksie Dwight był takim odpowiednikiem Daryla, więc tu by były bliźniaczo podobne postacie. A z drugiej już nie :P 

Jestem zawiedziony, zniesmaczony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przed przeczytaniem Twojego posta chcialem napisac, ze imo to powinien byl byc ostatni odcinek tego serialu.

Oczywiscie glupot bylo sporo i ze wszystkimi Twoimi punktami sie zgadzam. Wlasciwie nie wiem o czym tu jeszcz mozna ciagnac historie? O tym ze zonie skosnego odbilo i nagle jest badassem?

:lol: Ze Neagan bedzie siedzial w wiezieniu z ktorego na bank ucieknie i wzniesie rewolucje? :lol: 

Przy okazji - dopiero dzisiaj sie zorientowalem ze ten dom na wzgorzu, to chyba tylko pomalowana makieta a nie prawdziwy dom :keke: Generalnie brak pieniedzy jest tak chamsko widoczny, ze imo naprawde powinni sobie dac juz spokoj.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

BTW nowy sezon Peaky Blinders wjechał na Netflix. Serdecznie polecam ten serial, takie trochę SoA w innych czasach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta